Rozgrywki



Puchar Polski

Tabela

M P Z R P B
1. MKS Błękitni Orneta 2 0 2 0 0 16:0
2. KS Śniardwy Orzysz 2 0 2 0 0 13:1
3. Stomil Olsztyn SA 3 0 3 0 0 16:6
4. GKS LZS Wikielec 1 0 1 0 0 10:0
5. MKS Start Nidzica 2 0 2 0 0 10:1
6. KKS Warmia Olsztyn 2 0 1 0 1 12:4
7. ZKS Olimpia II Elbląg 1 0 1 0 0 9:1
8. LKS Różnowo 2 0 2 0 0 9:2
9. CWKS Vęgoria Węgorzewo 2 0 2 0 0 6:0
10. WKS Wałpusza 07 Jesionowiec 3 0 3 0 0 11:6
11. MBKS Victoria Bartoszyce 2 0 2 0 0 7:2
12. MKS Polonia Lidzbark Warmiński 2 0 2 0 0 5:0
13. LKS Płomień Turznica 2 0 2 0 0 5:0
14. KKS Granica Kętrzyn 1 0 1 0 0 7:3
15. MKS Mrągowia Mrągowo 1 0 1 0 0 4:0
16. MKS Działdowo 2 0 1 0 1 12:9
17. MKS Zatoka Braniewo 1 0 1 0 0 7:4
18. LZS Radomniak Radomno 2 0 2 0 0 6:3
19. MMKS Concordia Elbląg 1 0 1 0 0 3:0
20. BKS Tęcza Biskupiec 1 0 1 0 0 8:6
21. LKS Mazur Wydminy 2 0 2 0 0 6:4
22. MKS Olimpia Olsztynek 2 0 1 0 1 5:3
23. RKS Orlęta Rema Reszel 2 0 2 0 0 4:2
24. KS Pojezierze Prostki 2 0 1 0 1 4:2
25. GLKS Jonkowo 2 0 2 0 0 3:1
26. MLKS Motor Lubawa 1 0 1 0 0 2:0
27. SKS Szczytno 2 0 1 0 1 10:9
28. SAS Szansa Reszel 3 0 2 0 1 9:8
29. MKS Korsze 1 0 1 0 0 4:3
30. LKS Wel Lidzbark Welski 1 0 1 0 0 2:1
31. LZS Orzeł Czerwonka 2 0 1 0 1 7:7
32. GLKS Jurand Barciany 2 0 1 0 1 6:6
33. MLKS Olimpia Kisielice 2 0 1 0 1 4:4
34. GKS Stawiguda 2 0 1 0 1 4:4
35. GKS Cresovia Górowo Iławeckie 2 0 1 0 1 3:3
36. KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 0 0 1 0 1:1
37. GKS Polonia Iłowo 1 0 0 1 0 1:1
38. SKF FC Dajtki II Olsztyn 0 0 0 0 0 0:0
39. MBKS Victoria Bartoszyce (kobiety) 0 0 0 0 0 0:0
40. LKS Łyna Sępopol 2 0 1 0 1 8:9
41. KS Syrena Spomlek Młynary 2 0 1 0 1 8:9
42. GZPN Omulew Wielbark 2 0 1 0 1 5:6
43. DKS Dobre Miasto 2 0 1 0 1 5:6
44. KS 2010 Wrzesina 1 0 0 0 1 4:5
45. LKS Błękitni Pasym 1 0 0 0 1 3:4
46. KS Tempo Ramsowo Wipsowo 1 0 0 0 1 3:4
47. KS Jastrząb Ględy 2 0 1 0 1 3:4
48. GLKS Salęt Boże 1 0 0 0 1 3:4
49. LZS Czarni Rudzienice 1 0 0 0 1 2:3
50. LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2 0 0 1 1 2:3
51. KS Leśnik Nowe Ramuki 1 0 0 0 1 2:3
52. GKS Mamry Giżycko 1 0 0 0 1 2:3
53. MKS Kaczkan Huragan II Morąg 1 0 0 0 1 1:2
54. GKS Granica Bezledy 1 0 0 0 1 1:2
55. KS Wojciechy 1 0 0 0 1 0:1
56. KS Unia Susz 1 0 0 0 1 0:1
57. ITS Jeziorak Iława 1 0 0 0 1 0:1
58. GZLZS Fortuna Wygryny 1 0 0 0 1 0:1
59. SKF FC Dajtki Olsztyn 2 0 1 0 1 7:9
60. KS Polonia Pasłęk 2 0 1 0 1 6:8
61. LUKS Wilczek Wilkowo 1 0 0 0 1 5:7
62. KS Polonia Markusy 1 0 0 0 1 2:4
63. KS Żagiel Piecki 2 0 1 0 1 1:3
64. KS Ewingi Zalewo 1 0 0 0 1 1:3
65. GSZS Delfin Rybno 2 0 0 1 1 1:3
66. GKS Pisa Barczewo 1 0 0 0 1 1:3
67. GKS Kormoran Bynowo 1 0 0 0 1 1:3
68. GKS Iskra Smykówko 1 0 0 0 1 1:3
69. GKS Błękitni Korona 1 0 0 0 1 1:3
70. KS Gmina Kozłowo 2 0 1 0 1 8:11
71. LKS Reduta Bisztynek 1 0 0 0 1 2:5
72. Orły Kętrzyn 1 0 0 0 1 1:4
73. LKS Tęcza Miłomłyn 1 0 0 0 1 1:4
74. KS Fortuna Gągławki 1 0 0 0 1 1:4
75. SKS Pama Powodowo 1 0 0 0 1 0:3
76. MKS Ruciane-Nida 1 0 0 0 1 0:3
77. MKS Rominta Gołdap 1 0 0 0 1 0:3
78. LZS Osa Ząbrowo 1 0 0 0 1 0:3
79. GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 1 0 0 0 1 0:3
80. SKF Kunki 1 0 0 0 1 1:5
81. Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn 1 0 0 0 1 1:5
82. LZS Zamek Szymbark 1 0 0 0 1 0:4
83. GKS Kormoran Purda 1 0 0 0 1 0:4
84. BKS Warmianka Bęsia 1 0 0 0 1 2:7
85. KS Zamek Kurzętnik 1 0 0 0 1 1:6
86. MLKS Czarni Olecko 1 0 0 0 1 0:5
87. LZS OHI Frednowy 3 0 2 0 1 6:12
88. OKS Sokół II Ostróda 2 0 1 0 1 4:10
89. SISIPZ Victoria Rychliki 1 0 0 0 1 0:6
90. UKS Start Kruklanki 1 0 0 0 1 1:8
91. MKS Zatoka II Braniewo 1 0 0 0 1 0:8
92. KS Burza SRWSIO Słupy 1 0 0 0 1 0:9
Poprzednia kolejka (PI. 2018.08.03 - SO. 2018.08.04)
2018-08-03 18:00 LZS OHI Frednowy 0 : 10 GKS LZS Wikielec Gminny Stadion FREDNOWY (Frednowy)
2018-08-03 18:00 CWKS Vęgoria Węgorzewo 3 : 0 MKS Rominta Gołdap Stadion Gminny (Węgorzewo, Turystyczna 13)
2018-08-03 18:00 KS Syrena Spomlek Młynary 4 : 7 MKS Zatoka Braniewo Boisko Gminne (Młynary, Dworcowa 10)
2018-08-03 18:30 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec 4 : 2 GZPN Omulew Wielbark Boisko Gminne (Zabiele 4)
2018-08-04 10:00 SAS Szansa Reszel 0 : 2 MBKS Victoria Bartoszyce Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
2018-08-04 14:45 GSZS Delfin Rybno 0 : 2 MLKS Motor Lubawa Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
2018-08-04 15:00 GKS Stawiguda 0 : 4 MKS Mrągowia Mrągowo Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-08-04 17:00 LKS Płomień Turznica 1 : 0 ITS Jeziorak Iława Boisko Gminne (Turznica)
2018-08-04 17:00 LZS Radomniak Radomno 3 : 2 MKS Olimpia Olsztynek Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-08-04 17:00 RKS Orlęta Rema Reszel 3 : 2 GKS Mamry Giżycko Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
2018-08-04 17:00 LKS Łyna Sępopol 3 : 7 KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Sępopol, Wojska Polskiego 8a)
2018-08-04 17:00 MKS Korsze 4 : 3 KKS Warmia Olsztyn Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-08-04 17:00 LKS Różnowo 4 : 1 LKS Tęcza Miłomłyn Boisko Wiejskie (Różnowo 0)
2018-08-04 17:00 Stomil Olsztyn SA 6 : 3 SKF FC Dajtki Olsztyn Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69a, Olsztyn
2018-08-04 17:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny 1 : 1 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-08-04 17:00 KS Gmina Kozłowo 0 : 4 MKS Start Nidzica Boisko Gminne (Kozłowo, Sportowa 1)
2018-08-04 17:00 KS Śniardwy Orzysz 5 : 0 MLKS Czarni Olecko Stadion Miejski (Orzysz, 1 Maja 0)
2018-08-04 17:00 KS Pojezierze Prostki 1 : 2 LKS Mazur Wydminy Szkolna 5, Wydminy
2018-08-04 17:00 OKS Sokół II Ostróda 1 : 9 ZKS Olimpia II Elbląg Boisko Miejskie (Ostróda, Plebiscytowa 50)
2018-08-04 17:00 GLKS Jonkowo 1 : 0 KS Unia Susz Boisko Gminne (Jonkowo, 650-lecia Jonkowa 0)
2018-08-04 17:00 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 0 DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24)
2018-08-04 17:00 GKS Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 3 MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11)
2018-08-04 17:00 KS Polonia Pasłęk 0 : 8 MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-08-04 17:00 SKS Szczytno 6 : 8 BKS Tęcza Biskupiec Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
Najblizsza kolejka(Ś. 2018.08.29)
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -

Terminarz

Kolejka 1 (SO. 2018.07.21)
2018-07-21 17:00 MLKS Olimpia Kisielice 4 : 0 LZS Zamek Szymbark Stadion Miejski (Kisielice, Wojska Polskiego 37)
2018-07-21 17:00 LZS OHI Frednowy 3 : 2 LZS Czarni Rudzienice Gminny Stadion FREDNOWY (Frednowy )
2018-07-21 17:00 SAS Szansa Reszel 2 : 1 GKS Granica Bezledy Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
2018-07-21 17:00 Orły Kętrzyn 1 : 4 GLKS Jurand Barciany Kazimierza Wielkiego 12a, Kętrzyn
2018-07-21 17:00 LZS Orzeł Czerwonka 4 : 3 KS Tempo Ramsowo Wipsowo Boisko Gminne (Czerwonka 96)
2018-07-21 17:00 Stomil Olsztyn SA 7 : 2 BKS Warmianka Bęsia Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69a, Olsztyn
2018-07-21 17:00 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec 3 : 1 GKS Błękitni Korona Boisko Gminne (Zabiele 4)
2018-07-21 17:00 SKF Kunki 1 : 5 MKS Działdowo Boisko Gminne (Kunki 41)
2018-07-21 17:00 GZLZS Fortuna Wygryny 0 : 1 KS Żagiel Piecki Boisko Gminne (Wygryny 0)
2018-07-21 17:00 GKS Kormoran Bynowo 1 : 3 KS Jastrząb Ględy Bynowo
Kolejka 2 (SO. 2018.07.28 - NI. 2018.07.29)
2018-07-28 17:00 LZS Osa Ząbrowo 0 : 3 MKS Olimpia Olsztynek Stadion Wiejski (Ząbrowo 43a)
2018-07-28 17:00 GKS Iskra Smykówko 1 : 3 LZS Radomniak Radomno Boisko Gminne (Smykowo 15)
2018-07-28 17:00 MLKS Olimpia Kisielice 0 : 4 LKS Płomień Turznica Stadion Miejski (Kisielice, Wojska Polskiego 37)
2018-07-28 17:00 LZS OHI Frednowy 3 : 0 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Gminny Stadion FREDNOWY (Frednowy )
2018-07-28 17:00 GLKS Jurand Barciany 2 : 5 MBKS Victoria Bartoszyce Stadion Gminny (Barciany, Sportowa 1)
2018-07-28 17:00 KS Wojciechy 0 : 1 RKS Orlęta Rema Reszel Boisko Gminne (Wojciechy 0)
2018-07-28 17:00 LKS Reduta Bisztynek 2 : 5 LKS Łyna Sępopol Stadion Miejski (Bisztynek, Wojska Polskiego 7a)
2018-07-28 17:00 SAS Szansa Reszel 7 : 5 LUKS Wilczek Wilkowo Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
2018-07-28 17:00 Stomil Olsztyn SA 3 : 1 GKS Pisa Barczewo Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69a, Olsztyn
2018-07-28 17:00 KS Burza SRWSIO Słupy 0 : 9 KKS Warmia Olsztyn Boisko Gminne (Słupy 0)
2018-07-28 17:00 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec 4 : 3 LKS Błękitni Pasym Boisko Gminne (Zabiele 4)
2018-07-28 17:00 GKS Kormoran Purda 0 : 4 GKS Stawiguda Stadion Leśny (Purda 0)
2018-07-28 17:00 KS Fortuna Gągławki 1 : 4 SKS Szczytno Boisko Nadleśnictwa (Gągławki 0)
2018-07-28 17:00 KS Leśnik Nowe Ramuki 2 : 3 GZPN Omulew Wielbark Stadion Nadleśnictwa (Nowa Wieś 0)
2018-07-28 17:00 LKS Wel Lidzbark Welski 2 : 1 LKS Orzeł Janowiec Kościelny Stadion Miejski (Lidzbark, Lipowa 53)
2018-07-28 17:00 MKS Działdowo 7 : 8 KS Gmina Kozłowo Sportowa 19, Narzym
2018-07-28 17:00 KS Zamek Kurzętnik 1 : 6 MKS Start Nidzica Stadion Sportowy (Kurzętnik, Betoniarska 8a)
2018-07-28 17:00 GKS Polonia Iłowo 1 : 1 GSZS Delfin Rybno Stadion Gminny (Iłowo-Osada, Akacyjna 0)
2018-07-28 17:00 UKS Start Kruklanki 1 : 8 KS Śniardwy Orzysz Stadion Gminny (Kruklanki, 22 Lipca 0)
2018-07-28 17:00 MKS Ruciane-Nida 0 : 3 KS Pojezierze Prostki Stadion Miejski (Ruciane-Nida, Słoneczna 17)
2018-07-28 17:00 KS Żagiel Piecki 0 : 3 CWKS Vęgoria Węgorzewo Boisko Gminne (Piecki, Zwycięstwa 35a)
2018-07-28 17:00 GLKS Salęt Boże 3 : 4 LKS Mazur Wydminy Stadion Gminny (Boże 9)
2018-07-28 17:00 KS 2010 Wrzesina 4 : 5 DKS Dobre Miasto Wrzesina
2018-07-28 17:00 KS Jastrząb Ględy 0 : 3 MKS Polonia Lidzbark Warmiński Boisko Gminne (Ględy 0)
2018-07-28 17:00 GLKS Jonkowo 2 : 1 MKS Kaczkan Huragan II Morąg Boisko Gminne (Jonkowo, 650-lecia Jonkowa 0)
2018-07-28 17:00 OKS Sokół II Ostróda 3 : 1 KS Ewingi Zalewo Boisko Miejskie (Ostróda, Plebiscytowa 50)
2018-07-28 17:00 SKS Pama Powodowo 0 : 3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie Boisko Sportowe (Powodowo 10)
2018-07-28 17:00 KS Syrena Spomlek Młynary 4 : 2 KS Polonia Markusy Boisko Gminne (Młynary, Dworcowa 10)
2018-07-28 17:00 MKS Zatoka II Braniewo 0 : 8 MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-07-28 17:00 SISIPZ Victoria Rychliki 0 : 6 KS Polonia Pasłęk Boisko Gminne (Rychliki 0)
2018-07-29 14:00 Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn 1 : 5 LKS Różnowo Różnowo
2018-07-29 17:00 LZS Orzeł Czerwonka 3 : 4 SKF FC Dajtki Olsztyn Boisko Gminne (Czerwonka 96)
Kolejka 3 (PI. 2018.08.03 - SO. 2018.08.04)
2018-08-03 18:00 LZS OHI Frednowy 0 : 10 GKS LZS Wikielec Gminny Stadion FREDNOWY (Frednowy)
2018-08-03 18:00 CWKS Vęgoria Węgorzewo 3 : 0 MKS Rominta Gołdap Stadion Gminny (Węgorzewo, Turystyczna 13)
2018-08-03 18:00 KS Syrena Spomlek Młynary 4 : 7 MKS Zatoka Braniewo Boisko Gminne (Młynary, Dworcowa 10)
2018-08-03 18:30 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec 4 : 2 GZPN Omulew Wielbark Boisko Gminne (Zabiele 4)
2018-08-04 10:00 SAS Szansa Reszel 0 : 2 MBKS Victoria Bartoszyce Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
2018-08-04 14:45 GSZS Delfin Rybno 0 : 2 MLKS Motor Lubawa Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
2018-08-04 15:00 GKS Stawiguda 0 : 4 MKS Mrągowia Mrągowo Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-08-04 17:00 LKS Płomień Turznica 1 : 0 ITS Jeziorak Iława Boisko Gminne (Turznica)
2018-08-04 17:00 LZS Radomniak Radomno 3 : 2 MKS Olimpia Olsztynek Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-08-04 17:00 RKS Orlęta Rema Reszel 3 : 2 GKS Mamry Giżycko Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
2018-08-04 17:00 LKS Łyna Sępopol 3 : 7 KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Sępopol, Wojska Polskiego 8a)
2018-08-04 17:00 MKS Korsze 4 : 3 KKS Warmia Olsztyn Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-08-04 17:00 LKS Różnowo 4 : 1 LKS Tęcza Miłomłyn Boisko Wiejskie (Różnowo 0)
2018-08-04 17:00 Stomil Olsztyn SA 6 : 3 SKF FC Dajtki Olsztyn Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69a, Olsztyn
2018-08-04 17:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny 1 : 1 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-08-04 17:00 KS Gmina Kozłowo 0 : 4 MKS Start Nidzica Boisko Gminne (Kozłowo, Sportowa 1)
2018-08-04 17:00 KS Śniardwy Orzysz 5 : 0 MLKS Czarni Olecko Stadion Miejski (Orzysz, 1 Maja 0)
2018-08-04 17:00 KS Pojezierze Prostki 1 : 2 LKS Mazur Wydminy Szkolna 5, Wydminy
2018-08-04 17:00 OKS Sokół II Ostróda 1 : 9 ZKS Olimpia II Elbląg Boisko Miejskie (Ostróda, Plebiscytowa 50)
2018-08-04 17:00 GLKS Jonkowo 1 : 0 KS Unia Susz Boisko Gminne (Jonkowo, 650-lecia Jonkowa 0)
2018-08-04 17:00 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 0 DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24)
2018-08-04 17:00 GKS Cresovia Górowo Iławeckie 0 : 3 MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11)
2018-08-04 17:00 KS Polonia Pasłęk 0 : 8 MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-08-04 17:00 SKS Szczytno 6 : 8 BKS Tęcza Biskupiec Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
Kolejka 4 (Ś. 2018.08.29)
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
2018-08-29 00:00 - : -
Kolejka 5 (Ś. 2018.09.12)
2018-09-12 00:00 - : -
2018-09-12 00:00 - : -
2018-09-12 00:00 - : -
2018-09-12 00:00 - : -
2018-09-12 00:00 - : -
2018-09-12 00:00 - : -
2018-09-12 00:00 - : -
2018-09-12 00:00 - : -
Kolejka 6 (Ś. 2019.04.24)
2019-04-24 00:00 - : -
2019-04-24 00:00 - : -
2019-04-24 00:00 - : -
2019-04-24 00:00 - : -
Kolejka 7 (Ś. 2019.05.15)
2019-05-15 00:00 - : -
2019-05-15 00:00 - : -
Kolejka 8 (Ś. 2019.06.05)
2019-06-05 00:00 - : -

Rozgrywki seniorskie

Rozgrywki młodzieżowe

Rozgrywki dziecięce

Rozgrywki kobiece

Futsal