1. Wiesław Sopyła – Przewodniczący

2. Andrzej Adamiak – Wiceprzewodniczący

3. Krzysztof Zielazny – Sekretarz

4. Mariusz Korczakowski – Członek

5. Artur Bober – Członek

6. Michał Turulski – Członek

1. Marek Szter – Przewodniczący

2. Marcin Końpa – Wiceprzewodniczący

3. Piotr Krztoń– Sekretarz

4. Patryk Piekarski – członek

5. Jerzy Subocz – członek

6. Łukasz Kowalczuk – członek

7. Marian Kisiel – członek

1. Bogdan Pietkiewicz – Przewodniczący

2. Mariusz Perlejewski – Wiceprzewodniczący

3. Sebastian Woźniak – Sekretarz

4. Tomasz Czepirski – Członek

5. Michał Czerkawski – Członek

6. Piotr Sielawa – Członek

1. Zbigniew Czajkowski – Przewodniczący
2. Marcin Żyłka – Wiceprzewodniczący
3. Robert Michalak– Sekretarz
4. Wojciech Krztoń
5. Karol Mazuro

1. Mariusz Niedziółka – Przewodniczący

2. Adam Łopatko – Wiceprzewodniczący

3. Marcin Przybyliński – Sekretarz

4. Kamil Kozłowski – Członek

5. Michał Trzeciakiewicz – Członek

6. Grzegorz Żytkiewicz- Członek

7. Karol Przybyła – Członek

8. Marek Maleszewski – Członek

  1. Mirosław Miller – Przewodniczący
  2. Edward Szmul – Wiceprzewodniczący
  3. Marcin Przybyliński – Sekretarz
  1. Wiesław Żmuda – Przewodniczący
  2. Kazimierz Borkowski – Wiceprzewodniczący
  3. Krzysztof Zielazny  – Sekretarz
  4. Grzegorz Błocki – Członek
  5. Kamil Czyżak – Członek
  6. Zbigniew Konobrodzki – Członek
  7. Roman Kowalski – Członek
  8. Mirosław Radomski – Członek
  9. Artur Wyszyński – Członek
  1. Mariusz Perlejewski – Przewodniczący
  2. Edward Szmul – Wiceprzewodniczący
  3. Wiesław Żmuda – Sekretarz
  4. Bogdan Pietkiewicz – Członek
  5. Leszek Kopiczyński – Członek

1. Tomasz Płoski – Przewodniczący

2. Jerzy Napiórkowski – Wiceprzewodniczący

3. Daniel Domoradzki – Sekretarz

4. Mieczysław Zawistowski – Członek

5. Edmund Oleszkiewicz – Członek

6. Cezary Piotrowski – Członek

7. Piotr Kowalscy – Członek

8. Józef Obrębski – Członek

  1. Edward Szmul (Orlęta Reszel) – Przewodniczący
  2. Dariusz Maleszewski (KKP Stomilanki Olsztyn) – Wiceprzewodniczący
  3. Marek Maleszewski (AS Stomil Olsztyn) – Wiceprzewodniczący
  4. Jarosław Roszkowski (SMS Kurzętnik) – Sekretarz
  5. Łukasz Gurowski (KKP Jezioranki Iława) – Członek
  6. Kamil Zdziech (KKS Hanza Elbląg) – Członek

1. Jan Wiśniewski – Przewodniczący
2. Tadeusz Dąbrowski – Wiceprzewodniczący
3. Szymon Czyżewski – Sekretarz

Komisja nie posiada jeszcze ostatecznego składu – zostanie powołana wkrótce.

  1. Zbigniew Miklas (Olsztyn) – Przewodniczący
  2. Stanisław Fijarczyk (Elbląg) – Wiceprzewodniczący
  3. Szymon Czyżewski (Olsztyn) – Sekretarz
  4. Zdzisław Czerwinka (Nidzica) – Członek
  5. Roman Danisiewicz (Kętrzyn) – Członek
  6. Andrzej Janicki (Ełk) – Członek
  7. Ireneusz Michałowski (Olsztyn) – Członek
  8. Andrzej Prusinowski (Gągławki) – Członek
  9. Andrzej Sobiech (Iława) – Członek

Komisja nie posiada jeszcze ostatecznego składu – zostanie powołana wkrótce.

  1. Kornel Andrzejewski (Lubawa) – Przewodniczący
  2. Krzysztof Piwiszkis (Korsze) – Wiceprzewodniczący
  3. Mariusz Jaroszewski (Old Boy’s) – Sekretarz
  4. Michał Karpowicz (Stare Juchy) – Członek
  5. Mieczysław Kowalewski (Barciany) – Członek
  6. Dawid Mederski (Constract Lubawa) – Członek
  7. Dawid Murawski (Ełk) – Członek
  8. Paweł Sławiński (Pasym) – Członek
  9. Michał Turulski (Mrągowo) – Członek

Komisja nie posiada jeszcze ostatecznego składu – zostanie powołana wkrótce.

  1. Jerzy Budziłek – Przewodniczący
  2. Andrzej Arcyz – Członek
  3. Janusz Czerniewicz – Członek
  4. Andrzej Kowalczyk – Członek
  5. Wojciech Linow – Członek
  6. Andrzej Korkuć – Członek
  7. Ryszard Muszyński – Członek
  8. Jarosław Sankowski – Członek
  9. Leszek Strembski – Członek
  10. Zbigniew Wodniak – Członek
  11. Adam Zejer – Członek