Rozgrywki



Klasa okręgowa Grupa 2

Tabela

M P Z R P B
1. KKS Warmia Olsztyn 12 30 10 0 2 44:12
2. MKS Kaczkan Huragan II Morąg 12 25 8 1 3 30:15
3. MKS Błękitni Orneta 12 24 7 3 2 20:13
4. MKS Olimpia Olsztynek 12 20 6 2 4 34:18
5. KS Polonia Pasłęk 12 20 6 2 4 36:24
6. GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 12 19 6 1 5 27:31
7. GSZS Delfin Rybno 12 18 6 0 6 31:27
8. MKS Start Nidzica 12 17 5 2 5 26:25
9. LKS Orzeł Janowiec Kościelny 12 17 5 2 5 20:20
10. GKS Stawiguda 12 17 5 2 5 23:25
11. LKS Płomień Turznica 12 14 4 2 6 25:26
12. KS Ewingi Zalewo 12 14 3 5 4 16:27
13. LZS Radomniak Radomno 12 13 4 1 7 23:44
14. SKF FC Dajtki Olsztyn 12 12 3 3 6 20:27
15. KS Gmina Kozłowo 12 8 2 2 8 23:42
16. KS Polonia Markusy 12 5 1 2 9 11:33
Poprzednia kolejka (SO. 2018.10.20 - NI. 2018.10.21)
2018-10-20 15:00 KS Polonia Pasłęk 3 : 2 KS Ewingi Zalewo Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-10-20 15:00 GKS Stawiguda 0 : 2 KKS Warmia Olsztyn Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-10-20 15:00 LKS Płomień Turznica 2 : 4 LZS Radomniak Radomno Boisko Gminne (Turznica )
2018-10-20 15:00 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 5 : 3 KS Gmina Kozłowo Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-10-21 13:00 KS Polonia Markusy 0 : 2 MKS Błękitni Orneta Boisko Gminne (Markusy 82)
2018-10-21 14:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2 : 1 MKS Olimpia Olsztynek Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-10-21 14:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 1 : 3 LKS Orzeł Janowiec Kościelny Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-10-21 15:00 MKS Start Nidzica 4 : 0 GSZS Delfin Rybno Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
Najbliższa kolejka (SO. 2018.10.27 - NI. 2018.10.28)
2018-10-27 15:00 KS Polonia Pasłęk - : - KS Gmina Kozłowo Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-10-27 15:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-10-27 15:00 MKS Błękitni Orneta - : - SKF FC Dajtki Olsztyn Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-10-27 15:00 MKS Olimpia Olsztynek - : - KS Polonia Markusy Stadion Miejski (Olsztynek, 22 Lipca 2)
2018-10-27 15:00 GSZS Delfin Rybno - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
2018-10-27 15:00 LZS Radomniak Radomno - : - MKS Start Nidzica Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-10-27 15:00 KKS Warmia Olsztyn - : - LKS Płomień Turznica Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36)
2018-10-28 14:00 KS Ewingi Zalewo - : - GKS Stawiguda Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)

Terminarz

Kolejka 1 (SO. 2018.08.11)
2018-08-11 16:00 MKS Start Nidzica 3 : 0 GKS Stawiguda Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
2018-08-11 16:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny 4 : 0 MKS Błękitni Orneta Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-08-11 17:00 LKS Płomień Turznica 3 : 2 KS Polonia Pasłęk Boisko Gminne (Turznica )
2018-08-11 17:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg 1 : 2 KS Ewingi Zalewo Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-08-11 17:00 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 3 : 5 GSZS Delfin Rybno Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-08-11 17:00 MKS Olimpia Olsztynek 5 : 0 KS Gmina Kozłowo Stadion Miejski (Olsztynek, 22 Lipca 2)
2018-08-11 18:00 KS Polonia Markusy 3 : 2 KKS Warmia Olsztyn Boisko Gminne (Markusy 82)
2018-08-11 18:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 2 : 1 LZS Radomniak Radomno Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
Kolejka 2 (Ś. 2018.08.15)
2018-08-15 16:00 LZS Radomniak Radomno 2 : 1 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-08-15 17:00 KS Polonia Pasłęk 2 : 4 MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-08-15 17:00 MKS Olimpia Olsztynek 0 : 1 LKS Orzeł Janowiec Kościelny Stadion Miejski (Olsztynek, 22 Lipca 2)
2018-08-15 17:00 KKS Warmia Olsztyn 3 : 1 SKF FC Dajtki Olsztyn Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36)
2018-08-15 17:00 KS Ewingi Zalewo 1 : 1 KS Polonia Markusy Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
2018-08-15 17:00 GKS Stawiguda 1 : 2 MKS Kaczkan Huragan II Morąg Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-08-15 17:00 LKS Płomień Turznica 1 : 3 MKS Start Nidzica Boisko Gminne (Turznica )
2018-08-15 18:00 GSZS Delfin Rybno 4 : 1 KS Gmina Kozłowo Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
Kolejka 3 (SO. 2018.08.18 - NI. 2018.08.19)
2018-08-18 16:00 MKS Start Nidzica 2 : 2 KS Polonia Pasłęk Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
2018-08-18 16:00 KS Gmina Kozłowo 2 : 4 LZS Radomniak Radomno Boisko Gminne (Kozłowo, Sportowa 1)
2018-08-18 16:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny 1 : 2 GSZS Delfin Rybno Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-08-18 16:00 MKS Błękitni Orneta 2 : 0 MKS Olimpia Olsztynek Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-08-18 17:00 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 0 : 5 KKS Warmia Olsztyn Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-08-18 18:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 4 : 0 KS Ewingi Zalewo Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-08-19 16:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg 4 : 0 LKS Płomień Turznica Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-08-19 16:00 GKS Stawiguda 7 : 1 KS Polonia Markusy Boisko Gminne (Gryźliny 0)
Kolejka 4 (SO. 2018.08.25 - NI. 2018.08.26)
2018-08-25 16:00 GSZS Delfin Rybno 1 : 3 MKS Błękitni Orneta Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
2018-08-25 16:00 MKS Start Nidzica 6 : 5 MKS Kaczkan Huragan II Morąg Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
2018-08-25 17:00 KS Polonia Pasłęk 1 : 1 MKS Olimpia Olsztynek Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-08-25 17:00 LZS Radomniak Radomno 2 : 1 LKS Orzeł Janowiec Kościelny Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-08-25 17:00 KKS Warmia Olsztyn 5 : 1 KS Gmina Kozłowo Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36)
2018-08-25 17:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 0 : 0 GKS Stawiguda Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-08-25 17:00 LKS Płomień Turznica 5 : 0 KS Polonia Markusy Boisko Gminne (Turznica )
2018-08-26 16:00 KS Ewingi Zalewo 4 : 4 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
Kolejka 5 (SO. 2018.09.01 - NI. 2018.09.02)
2018-09-01 16:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny 0 : 3 KKS Warmia Olsztyn Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-09-01 16:00 MKS Błękitni Orneta 5 : 1 LZS Radomniak Radomno Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-09-01 17:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2 : 0 KS Polonia Pasłęk Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-09-01 17:00 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 1 : 3 GKS Stawiguda Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-09-01 17:00 MKS Olimpia Olsztynek 4 : 3 GSZS Delfin Rybno Stadion Miejski (Olsztynek, 22 Lipca 2)
2018-09-02 13:00 KS Polonia Markusy 0 : 1 MKS Start Nidzica Boisko Gminne (Markusy 82)
2018-09-02 16:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 2 : 2 LKS Płomień Turznica Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-09-02 16:00 KS Ewingi Zalewo 3 : 3 KS Gmina Kozłowo Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
Kolejka 6 (SO. 2018.09.08 - NI. 2018.09.09)
2018-09-08 11:00 KKS Warmia Olsztyn 4 : 1 MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36)
2018-09-08 16:00 MKS Start Nidzica 3 : 3 SKF FC Dajtki Olsztyn Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
2018-09-08 17:00 KS Polonia Pasłęk 2 : 1 GSZS Delfin Rybno Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-09-08 17:00 LZS Radomniak Radomno 4 : 4 MKS Olimpia Olsztynek Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-09-08 17:00 GKS Stawiguda 3 : 1 KS Gmina Kozłowo Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-09-09 15:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2 : 0 KS Polonia Markusy Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-09-09 16:00 KS Ewingi Zalewo 2 : 2 LKS Orzeł Janowiec Kościelny Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
2018-09-09 16:00 LKS Płomień Turznica 0 : 2 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Boisko Gminne (Turznica )
Kolejka 7 (SO. 2018.09.15 - NI. 2018.09.16)
2018-09-15 15:00 GSZS Delfin Rybno 8 : 0 LZS Radomniak Radomno Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
2018-09-15 16:00 LKS Płomień Turznica 7 : 3 KS Gmina Kozłowo Boisko Gminne (Turznica )
2018-09-15 16:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2 : 4 GKS Stawiguda Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-09-15 16:00 MKS Błękitni Orneta 0 : 0 KS Ewingi Zalewo Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-09-15 16:00 MKS Olimpia Olsztynek 1 : 2 KKS Warmia Olsztyn Stadion Miejski (Olsztynek, 22 Lipca 2)
2018-09-15 16:30 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 2 : 0 MKS Start Nidzica Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-09-16 13:00 KS Polonia Markusy 1 : 5 KS Polonia Pasłęk Boisko Gminne (Markusy 82)
2018-09-16 14:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 2 : 4 MKS Kaczkan Huragan II Morąg Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
Kolejka 8 (PI. 2018.09.21 - SO. 2018.09.22 - NI. 2018.09.23 - Ś. 2018.10.03)
2018-09-21 16:00 KKS Warmia Olsztyn 6 : 1 GSZS Delfin Rybno Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36)
2018-09-22 12:00 MKS Start Nidzica 0 : 3 KS Gmina Kozłowo Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
2018-09-22 13:00 GKS Stawiguda 0 : 0 MKS Błękitni Orneta Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-09-22 16:00 LKS Płomień Turznica 3 : 1 LKS Orzeł Janowiec Kościelny Boisko Gminne (Turznica )
2018-09-23 13:00 KS Polonia Markusy 1 : 2 SKF FC Dajtki Olsztyn Boisko Gminne (Markusy 82)
2018-09-23 15:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg 5 : 0 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-09-23 16:00 KS Ewingi Zalewo 0 : 4 MKS Olimpia Olsztynek Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
2018-10-03 16:00 KS Polonia Pasłęk 9 : 2 LZS Radomniak Radomno Radomno
Kolejka 9 (SO. 2018.09.29 - NI. 2018.09.30)
2018-09-29 16:00 KS Polonia Pasłęk 5 : 1 SKF FC Dajtki Olsztyn Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-09-29 16:00 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 3 : 2 KS Polonia Markusy Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-09-29 16:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2 : 1 KS Gmina Kozłowo Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-09-29 16:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny 4 : 3 MKS Start Nidzica Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-09-29 16:00 MKS Błękitni Orneta 0 : 0 LKS Płomień Turznica Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-09-29 16:00 MKS Olimpia Olsztynek 8 : 1 GKS Stawiguda Stadion Miejski (Olsztynek, 22 Lipca 2)
2018-09-29 16:00 LZS Radomniak Radomno 1 : 6 KKS Warmia Olsztyn Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-09-30 16:00 GSZS Delfin Rybno 0 : 1 KS Ewingi Zalewo Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
Kolejka 10 (SO. 2018.10.06 - NI. 2018.10.07)
2018-10-06 16:00 KS Polonia Pasłęk 3 : 1 KKS Warmia Olsztyn Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-10-06 16:00 GKS Stawiguda 1 : 3 GSZS Delfin Rybno Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-10-06 16:00 LKS Płomień Turznica 1 : 2 MKS Olimpia Olsztynek Boisko Gminne (Turznica )
2018-10-06 16:00 MKS Start Nidzica 0 : 1 MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
2018-10-06 16:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 0 : 2 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-10-07 13:00 KS Ewingi Zalewo 1 : 0 LZS Radomniak Radomno Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
2018-10-07 13:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg 0 : 0 LKS Orzeł Janowiec Kościelny Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-10-07 13:00 KS Polonia Markusy 2 : 2 KS Gmina Kozłowo Boisko Gminne (Markusy 82)
Kolejka 11 (SO. 2018.10.13 - NI. 2018.10.14)
2018-10-13 15:30 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 4 : 2 KS Polonia Pasłęk Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-10-13 15:30 LKS Orzeł Janowiec Kościelny 1 : 0 KS Polonia Markusy Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-10-13 15:30 MKS Błękitni Orneta 2 : 1 MKS Kaczkan Huragan II Morąg Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-10-13 15:30 MKS Olimpia Olsztynek 4 : 1 MKS Start Nidzica Stadion Miejski (Olsztynek, 22 Lipca 2)
2018-10-13 15:30 GSZS Delfin Rybno 3 : 1 LKS Płomień Turznica Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
2018-10-13 15:30 LZS Radomniak Radomno 2 : 3 GKS Stawiguda Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-10-13 15:30 KKS Warmia Olsztyn 5 : 0 KS Ewingi Zalewo Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36)
2018-10-14 14:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 2 : 3 KS Gmina Kozłowo Gągławki
Kolejka 12 (SO. 2018.10.20 - NI. 2018.10.21)
2018-10-20 15:00 KS Polonia Pasłęk 3 : 2 KS Ewingi Zalewo Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-10-20 15:00 GKS Stawiguda 0 : 2 KKS Warmia Olsztyn Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-10-20 15:00 LKS Płomień Turznica 2 : 4 LZS Radomniak Radomno Boisko Gminne (Turznica )
2018-10-20 15:00 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 5 : 3 KS Gmina Kozłowo Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-10-21 13:00 KS Polonia Markusy 0 : 2 MKS Błękitni Orneta Boisko Gminne (Markusy 82)
2018-10-21 14:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg 2 : 1 MKS Olimpia Olsztynek Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-10-21 14:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 1 : 3 LKS Orzeł Janowiec Kościelny Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-10-21 15:00 MKS Start Nidzica 4 : 0 GSZS Delfin Rybno Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
Kolejka 13 (SO. 2018.10.27 - NI. 2018.10.28)
2018-10-27 15:00 KS Polonia Pasłęk - : - KS Gmina Kozłowo Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-10-27 15:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-10-27 15:00 MKS Błękitni Orneta - : - SKF FC Dajtki Olsztyn Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-10-27 15:00 MKS Olimpia Olsztynek - : - KS Polonia Markusy Stadion Miejski (Olsztynek, 22 Lipca 2)
2018-10-27 15:00 GSZS Delfin Rybno - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
2018-10-27 15:00 LZS Radomniak Radomno - : - MKS Start Nidzica Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-10-27 15:00 KKS Warmia Olsztyn - : - LKS Płomień Turznica Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36)
2018-10-28 14:00 KS Ewingi Zalewo - : - GKS Stawiguda Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
Kolejka 14 (SO. 2018.11.03 - NI. 2018.11.04)
2018-11-03 13:30 KS Polonia Pasłęk - : - GKS Stawiguda Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-11-03 13:30 LKS Płomień Turznica - : - KS Ewingi Zalewo Boisko Gminne (Turznica )
2018-11-03 13:30 MKS Start Nidzica - : - KKS Warmia Olsztyn Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
2018-11-03 13:30 SKF FC Dajtki Olsztyn - : - MKS Olimpia Olsztynek Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-11-03 13:30 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - : - MKS Błękitni Orneta Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-11-03 13:30 LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - KS Gmina Kozłowo Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-11-04 13:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg - : - LZS Radomniak Radomno Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
2018-11-04 13:00 KS Polonia Markusy - : - GSZS Delfin Rybno Boisko Gminne (Markusy 82)
Kolejka 15 (SO. 2018.11.10 - NI. 2018.11.11)
2018-11-10 13:30 LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - KS Polonia Pasłęk Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-11-10 13:30 MKS Błękitni Orneta - : - KS Gmina Kozłowo Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-11-10 13:30 MKS Olimpia Olsztynek - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Stadion Miejski (Olsztynek, 22 Lipca 2)
2018-11-10 13:30 GSZS Delfin Rybno - : - SKF FC Dajtki Olsztyn Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
2018-11-10 13:30 LZS Radomniak Radomno - : - KS Polonia Markusy Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-11-10 13:30 KKS Warmia Olsztyn - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36)
2018-11-10 13:30 GKS Stawiguda - : - LKS Płomień Turznica Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-11-11 13:00 KS Ewingi Zalewo - : - MKS Start Nidzica Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
Kolejka 16 (SO. 2018.11.17 - NI. 2018.11.18)
2018-11-17 13:00 KS Polonia Pasłęk - : - LKS Płomień Turznica Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)
2018-11-17 13:00 GKS Stawiguda - : - MKS Start Nidzica Boisko Gminne (Gryźliny 0)
2018-11-17 13:00 KKS Warmia Olsztyn - : - KS Polonia Markusy Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36)
2018-11-17 13:00 LZS Radomniak Radomno - : - SKF FC Dajtki Olsztyn Boisko Gminne (Radomno 0)
2018-11-17 13:00 GSZS Delfin Rybno - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo Stadion Sportowy (Rybno, Sportowa 24a)
2018-11-17 13:00 KS Gmina Kozłowo - : - MKS Olimpia Olsztynek Boisko Gminne (Kozłowo, Sportowa 1)
2018-11-17 13:00 MKS Błękitni Orneta - : - LKS Orzeł Janowiec Kościelny Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-11-18 13:00 KS Ewingi Zalewo - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
Kolejka 17 (SO. 2018.11.24 - NI. 2018.11.25)
2018-11-24 13:00 MKS Błękitni Orneta - : - KS Polonia Pasłęk Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)
2018-11-24 13:00 LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - MKS Olimpia Olsztynek Stadion Gminny (Kuce 0)
2018-11-24 13:00 KS Gmina Kozłowo - : - GSZS Delfin Rybno Boisko Gminne (Kozłowo, Sportowa 1)
2018-11-24 13:00 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - : - LZS Radomniak Radomno Boisko Gminne (Zwierzewo 0)
2018-11-24 13:00 SKF FC Dajtki Olsztyn - : - KKS Warmia Olsztyn Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-11-24 13:00 MKS Start Nidzica - : - LKS Płomień Turznica Stadion Miejski im. R. Gamańskiego (Nidzica, Polna 7)
2018-11-25 13:00 KS Polonia Markusy - : - KS Ewingi Zalewo Boisko Gminne (Markusy 82)
2018-11-25 13:00 MKS Kaczkan Huragan II Morąg - : - GKS Stawiguda Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36)
Kolejka 18 (PO. 0000.00.00)
- KS Polonia Pasłęk - : - MKS Start Nidzica
- LKS Płomień Turznica - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg
- KS Polonia Markusy - : - GKS Stawiguda
- KS Ewingi Zalewo - : - SKF FC Dajtki Olsztyn
- KKS Warmia Olsztyn - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
- KS Gmina Kozłowo - : - LZS Radomniak Radomno
- GSZS Delfin Rybno - : - LKS Orzeł Janowiec Kościelny
- MKS Olimpia Olsztynek - : - MKS Błękitni Orneta
Kolejka 19 (Brak daty)
- MKS Olimpia Olsztynek - : - KS Polonia Pasłęk
- MKS Błękitni Orneta - : - GSZS Delfin Rybno
- LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - LZS Radomniak Radomno
- KS Gmina Kozłowo - : - KKS Warmia Olsztyn
- GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - : - KS Ewingi Zalewo
- GKS Stawiguda - : - SKF FC Dajtki Olsztyn
- KS Polonia Markusy - : - LKS Płomień Turznica
- MKS Kaczkan Huragan II Morąg - : - MKS Start Nidzica
Kolejka 20 (Brak daty)
- KS Polonia Pasłęk - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg
- MKS Start Nidzica - : - KS Polonia Markusy
- LKS Płomień Turznica - : - SKF FC Dajtki Olsztyn
- GKS Stawiguda - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
- KS Gmina Kozłowo - : - KS Ewingi Zalewo
- KKS Warmia Olsztyn - : - LKS Orzeł Janowiec Kościelny
- LZS Radomniak Radomno - : - MKS Błękitni Orneta
- GSZS Delfin Rybno - : - MKS Olimpia Olsztynek
Kolejka 21 (Brak daty)
- GSZS Delfin Rybno - : - KS Polonia Pasłęk
- MKS Olimpia Olsztynek - : - LZS Radomniak Radomno
- MKS Błękitni Orneta - : - KKS Warmia Olsztyn
- LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - KS Ewingi Zalewo
- KS Gmina Kozłowo - : - GKS Stawiguda
- GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - : - LKS Płomień Turznica
- SKF FC Dajtki Olsztyn - : - MKS Start Nidzica
- KS Polonia Markusy - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg
Kolejka 22 (Brak daty)
- KS Polonia Pasłęk - : - KS Polonia Markusy
- MKS Kaczkan Huragan II Morąg - : - SKF FC Dajtki Olsztyn
- MKS Start Nidzica - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
- KS Gmina Kozłowo - : - LKS Płomień Turznica
- GKS Stawiguda - : - LKS Orzeł Janowiec Kościelny
- KS Ewingi Zalewo - : - MKS Błękitni Orneta
- KKS Warmia Olsztyn - : - MKS Olimpia Olsztynek
- LZS Radomniak Radomno - : - GSZS Delfin Rybno
Kolejka 23 (Brak daty)
- LZS Radomniak Radomno - : - KS Polonia Pasłęk
- GSZS Delfin Rybno - : - KKS Warmia Olsztyn
- MKS Olimpia Olsztynek - : - KS Ewingi Zalewo
- MKS Błękitni Orneta - : - GKS Stawiguda
- LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - LKS Płomień Turznica
- KS Gmina Kozłowo - : - MKS Start Nidzica
- GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg
- SKF FC Dajtki Olsztyn - : - KS Polonia Markusy
Kolejka 24 (Brak daty)
- SKF FC Dajtki Olsztyn - : - KS Polonia Pasłęk
- KS Polonia Markusy - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
- KS Gmina Kozłowo - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg
- MKS Start Nidzica - : - LKS Orzeł Janowiec Kościelny
- LKS Płomień Turznica - : - MKS Błękitni Orneta
- GKS Stawiguda - : - MKS Olimpia Olsztynek
- KS Ewingi Zalewo - : - GSZS Delfin Rybno
- KKS Warmia Olsztyn - : - LZS Radomniak Radomno
Kolejka 25 (Brak daty)
- KKS Warmia Olsztyn - : - KS Polonia Pasłęk
- LZS Radomniak Radomno - : - KS Ewingi Zalewo
- GSZS Delfin Rybno - : - GKS Stawiguda
- MKS Olimpia Olsztynek - : - LKS Płomień Turznica
- MKS Błękitni Orneta - : - MKS Start Nidzica
- LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg
- KS Gmina Kozłowo - : - KS Polonia Markusy
- GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - : - SKF FC Dajtki Olsztyn
Kolejka 26 (Brak daty)
- KS Polonia Pasłęk - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
- KS Gmina Kozłowo - : - SKF FC Dajtki Olsztyn
- KS Polonia Markusy - : - LKS Orzeł Janowiec Kościelny
- MKS Kaczkan Huragan II Morąg - : - MKS Błękitni Orneta
- MKS Start Nidzica - : - MKS Olimpia Olsztynek
- LKS Płomień Turznica - : - GSZS Delfin Rybno
- GKS Stawiguda - : - LZS Radomniak Radomno
- KS Ewingi Zalewo - : - KKS Warmia Olsztyn
Kolejka 27 (Brak daty)
- KS Ewingi Zalewo - : - KS Polonia Pasłęk
- KKS Warmia Olsztyn - : - GKS Stawiguda
- LZS Radomniak Radomno - : - LKS Płomień Turznica
- GSZS Delfin Rybno - : - MKS Start Nidzica
- MKS Olimpia Olsztynek - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg
- MKS Błękitni Orneta - : - KS Polonia Markusy
- LKS Orzeł Janowiec Kościelny - : - SKF FC Dajtki Olsztyn
- KS Gmina Kozłowo - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
Kolejka 28 (Brak daty)
- KS Gmina Kozłowo - : - KS Polonia Pasłęk
- GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - : - LKS Orzeł Janowiec Kościelny
- SKF FC Dajtki Olsztyn - : - MKS Błękitni Orneta
- KS Polonia Markusy - : - MKS Olimpia Olsztynek
- MKS Kaczkan Huragan II Morąg - : - GSZS Delfin Rybno
- MKS Start Nidzica - : - LZS Radomniak Radomno
- LKS Płomień Turznica - : - KKS Warmia Olsztyn
- GKS Stawiguda - : - KS Ewingi Zalewo
Kolejka 29 (Brak daty)
- GKS Stawiguda - : - KS Polonia Pasłęk
- KS Ewingi Zalewo - : - LKS Płomień Turznica
- KKS Warmia Olsztyn - : - MKS Start Nidzica
- LZS Radomniak Radomno - : - MKS Kaczkan Huragan II Morąg
- GSZS Delfin Rybno - : - KS Polonia Markusy
- MKS Olimpia Olsztynek - : - SKF FC Dajtki Olsztyn
- MKS Błękitni Orneta - : - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
- KS Gmina Kozłowo - : - LKS Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 30 (Brak daty)
- KS Polonia Pasłęk - : - LKS Orzeł Janowiec Kościelny
- KS Gmina Kozłowo - : - MKS Błękitni Orneta
- GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - : - MKS Olimpia Olsztynek
- SKF FC Dajtki Olsztyn - : - GSZS Delfin Rybno
- KS Polonia Markusy - : - LZS Radomniak Radomno
- MKS Kaczkan Huragan II Morąg - : - KKS Warmia Olsztyn
- MKS Start Nidzica - : - KS Ewingi Zalewo
- LKS Płomień Turznica - : - GKS Stawiguda
  • Futsal