Program „Master Coach” to innowacyjny projekt, w którym 11 uczestników na przełomie września i października będzie rywalizowało o tytuł najlepszego trenera Warmii i Mazur!

Będzie to pierwszy tego typu program w Polsce, który jest organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz największy sklep piłkarski w Polsce R-GOL.com. Partnerem medialnym jest wydawca czasopisma Asystent Trenera.

FORMAT

Projekt ma być swojego rodzaju talent show – choć nie w klasycznym – telewizyjnym znaczeniu tego formatu. Tutaj liczyć najbardziej będą się wiedza, umiejętności trenerskie oraz warsztat.

Trenerzy, którzy zakwalifikują się do programu, wezmą udział w trzech spotkaniach warsztatowych, podczas których będą musieli wykazać się wiedzą teoretyczną oraz praktyczną z tematyki poruszanej na zajęciach. Dodatkowo uczestnicy programu podczas każdego warsztatu, wezmą udział w specjalnie przygotowanych zadaniach konkursowych. Celem programu jest zwrócenie uwagi na potrzebę ciągłego szkolenia i doskonalenia umiejętności oraz wiedzy trenerskiej.

Trenerów, którzy będą rywalizować o tytuł „Master Coacha” oceni jury prowadzące program, w składzie: Marcin Przybyliński, kierownik ds. szkolenia WMZPN i Remigiusz Sobociński, były zawodnik klubów takich jak Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław. Na każdym z trzech spotkań warsztatowych dodatkowymi członkami jury będą goście specjalni – trenerzy reprezentacji Polski!

Zwieńczeniem warsztatów będzie finał, który odbędzie się w sklepie… a właściwie w piłkarskim centrum rozrywkowo-eventowo-szkoleniowym R-GOL.com, które mieści się w Warszawie przy ul. Puławskiej 255.

W finale weźmie udział trzech trenerów, którzy zostaną wyłonieni z jedenastki uczestników, na podstawie punktacji zebranej podczas warsztatów. Po ostatecznej ocenie jury warsztatów prowadzonych przez finalistów – poznamy trenera, który zdobędzie tytuł „Master Coacha”!

NAGRODY

Sam tytuł to nie wszystko. Zwycięzca programu znajdzie się na okładce czasopisma „Asystent Trenera”, gdzie będzie mógł przeczytać artykuł swojego autorstwa! Dodatkowo „Master Coach” zostanie zaproszony w roli prelegenta na konferencję trenerską WMZPN oraz otrzyma voucher od firmy R-GOL na kwotę 1 000 zł. Nagrodą dla trójki finalistów będzie staż trenerski w jednym z czołowych polskich klubów oraz roczna prenumerata czasopisma „Asystent Trenera”.

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do programu otrzymają 12 godzin w doszkalaniu trenerów wymaganych do licencji trenerskich.

PRODUKCJA

PARTNER MEDIALNY

REALIZACJA

PROWADZĄCA

Martyna Lewandowska-Oliwa