BARTŁOMIEJ ZALEWSKI

GOŚĆ SPECJALNY – WARSZTAT NR.1

Pracę w Ekstraklasie rozpoczął w Cracovii, gdzie został trenerem drużyny Młodej Ekstraklasy, a następnie drugim szkoleniowcem oraz trenerem przygotowania fizycznego pierwszej drużyny. W kolejnych latach pełnił rolę asystenta Michała Probierza w Jagiellonii Białystok, Arisie Saloniki, czy Wiśle Kraków. Od lat pracuje z młodzieżowymi reprezentacjami Polski. Obecnie pełni rolę selekcjonera reprezentacji Polski U-19. Ponadto jest Koordynatorem projektu Talent Pro, realizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej.

 

MAREK DRAGOSZ

GOŚĆ SPECJALNY – WARSZTAT NR.2

Trener piłki nożnej UEFA A. Specjalista treningu bramkarskiego. Posiada certyfikaty federacji Holandii, Anglii i Irlandii. Prelegent wielu szkoleń i kursów w Polsce i zagranicą. Założyciel “Goalkeepers Foundation” pomagającej młodym zawodnikom i trenerom na całym świecie. Siedem lat temu powołał pierwszą Reprezentację Polski AMP Futbolu, z którą zdobył 4 miejsce Mistrzostw Świata w 2014 roku oraz brązowy medal Mistrzostw Europy w roku 2017. Ostatni sukces jego drużyny, która zawsze jest „jedną nogą w finale” to zwycięstwo w tegorocznej edycji turnieju AMP FUTBOL CUP.

MARCIN DORNA

GOŚĆ SPECJALNY – WARSZTAT NR.3

Od 11 lat pracuje w Polskim Związku Piłki Nożnej, gdzie prowadzi kolejne reprezentacje juniorskie. W 2012 roku z kadrą do lat 17 dotarł do półfinału młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Następnie, jako selekcjoner prowadził reprezentację do lat 21. Obecnie pełni funkcję wicedyrektora sportowego ds. szkolenia PZPN oraz trenera Kadry Polski U-17.

MARCIN PRZYBYLIŃSKI

Wychowanek Stomilu Olsztyn i młodzieżowy Reprezentant Polski. Grał w Polonii Lidzbark Warmiński, Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie i Huraganie Morąg. Od 9 lat związany z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej, w którym odpowiada za szeroko pojęte szkolenie trenerów. Obecnie pełni funkcję Wojewódzkiego Koordynatora Kształcenia i Licencjonowania Trenerów. Na co dzień trenuje juniorów Warmii Olsztyn.

REMIGIUSZ SOBOCIŃSKI

Jeden z najwybitniejszych zawodników Warmii i Mazur. Ma na swoim koncie ponad 200 rozegranych spotkań w ekstraklasie. Występował w Jagielloni Białystok, Śląsku Wrocław oraz w Amice Wronki, z którą trzykrotnie zdobył Puchar Polski i jeden Superpuchar Polski. Debiutował w iławskim Jezioraku. Nie zamierza zawieszać butów na kołki i od kilku sezonów gra w barwach GKSu Wikielec. To właśnie w tym klubie od 4 lat pełni funkcję trenera jednej z grup młodzieżowych.