forBET IV Liga
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 69:20 | WMKS Polonia Lidzbark Warmiński 1:0 BKS Tęcza Biskupiec WMKS Polonia Lidzbark Warmiński 4:0 GKS Mamry Giżycko WMKS Polonia Lidzbark Warmiński 2:1 MKS Mrągowia Mrągowo WMKS Polonia Lidzbark Warmiński 5:1 Stomil II Olsztyn SA PMKS Polonia Lidzbark Warmiński 0:3 MLKS Znicz Biała Piska | |
2 | MLKS Znicz Biała Piska | 22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 57:27 | WMLKS Znicz Biała Piska 3:0 KKS Granica Kętrzyn WMLKS Znicz Biała Piska 6:3 KS Constract Lubawa RMLKS Znicz Biała Piska 1:1 MKS Olimpia Olsztynek WMLKS Znicz Biała Piska 3:0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński WMLKS Znicz Biała Piska 5:1 GKS Mamry Giżycko | |
3 | MKS Mrągowia Mrągowo | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 50:31 | WMKS Mrągowia Mrągowo 4:2 MKS Olimpia Olsztynek PMKS Mrągowia Mrągowo 1:2 MKS Polonia Lidzbark Warmiński WMKS Mrągowia Mrągowo 2:0 GKS Mamry Giżycko RMKS Mrągowia Mrągowo 1:1 BKS Tęcza Biskupiec WMKS Mrągowia Mrągowo 5:1 Stomil II Olsztyn SA | |
4 | DKS Dobre Miasto | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 43:29 | WDKS Dobre Miasto 2:1 BKS Tęcza Biskupiec WDKS Dobre Miasto 3:0 MLKS Motor Lubawa WDKS Dobre Miasto 4:1 GKS Polonia Iłowo WDKS Dobre Miasto 2:1 MKS Mazur Ełk WDKS Dobre Miasto 1:0 KKS Granica Kętrzyn | |
5 | MKS Rominta Gołdap | 22 | 40 | 11 | 7 | 4 | 38:29 | PMKS Rominta Gołdap 1:2 MKS Mazur Ełk WMKS Rominta Gołdap 2:1 KKS Granica Kętrzyn RMKS Rominta Gołdap 3:3 KS Constract Lubawa RMKS Rominta Gołdap 1:1 MKS Olimpia Olsztynek PMKS Rominta Gołdap 0:8 MKS Polonia Lidzbark Warmiński | |
6 | KKS Granica Kętrzyn | 22 | 39 | 11 | 6 | 5 | 42:25 | PKKS Granica Kętrzyn 0:3 MLKS Znicz Biała Piska PKKS Granica Kętrzyn 1:2 MKS Rominta Gołdap WKKS Granica Kętrzyn 3:1 IKS Jeziorak Iława RKKS Granica Kętrzyn 2:2 ZKS Olimpia II Elbląg PKKS Granica Kętrzyn 0:1 DKS Dobre Miasto | |
7 | ZKS Olimpia II Elbląg | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 34:24 | WZKS Olimpia II Elbląg 1:0 MLKS Motor Lubawa PZKS Olimpia II Elbląg 0:2 GKS Polonia Iłowo RZKS Olimpia II Elbląg 1:1 MKS Mazur Ełk RZKS Olimpia II Elbląg 2:2 KKS Granica Kętrzyn PZKS Olimpia II Elbląg 2:3 KS Constract Lubawa | |
8 | BKS Tęcza Biskupiec | 23 | 36 | 10 | 6 | 7 | 35:29 | PBKS Tęcza Biskupiec 0:1 MKS Polonia Lidzbark Warmiński PBKS Tęcza Biskupiec 1:2 DKS Dobre Miasto WBKS Tęcza Biskupiec 1:0 GKS Mamry Giżycko RBKS Tęcza Biskupiec 2:2 MLKS Motor Lubawa RBKS Tęcza Biskupiec 1:1 MKS Mrągowia Mrągowo | |
9 | GKS Mamry Giżycko | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 32:51 | PGKS Mamry Giżycko 0:4 MKS Polonia Lidzbark Warmiński PGKS Mamry Giżycko 0:1 BKS Tęcza Biskupiec PGKS Mamry Giżycko 0:2 MKS Mrągowia Mrągowo PGKS Mamry Giżycko 0:4 Stomil II Olsztyn SA PGKS Mamry Giżycko 1:5 MLKS Znicz Biała Piska | |
10 | MKS Mazur Ełk | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 32:31 | WMKS Mazur Ełk 2:1 MKS Rominta Gołdap RMKS Mazur Ełk 1:1 IKS Jeziorak Iława RMKS Mazur Ełk 1:1 ZKS Olimpia II Elbląg PMKS Mazur Ełk 1:2 DKS Dobre Miasto RMKS Mazur Ełk 2:2 MLKS Motor Lubawa | |
11 | MLKS Motor Lubawa | 22 | 21 | 4 | 9 | 9 | 22:31 | PMLKS Motor Lubawa 0:1 ZKS Olimpia II Elbląg PMLKS Motor Lubawa 0:3 DKS Dobre Miasto RMLKS Motor Lubawa 2:2 BKS Tęcza Biskupiec RMLKS Motor Lubawa 1:1 GKS Polonia Iłowo RMLKS Motor Lubawa 2:2 MKS Mazur Ełk | |
12 | IKS Jeziorak Iława | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 30:47 | RIKS Jeziorak Iława 2:2 GKS Polonia Iłowo RIKS Jeziorak Iława 1:1 MKS Mazur Ełk PIKS Jeziorak Iława 1:3 KKS Granica Kętrzyn PIKS Jeziorak Iława 2:5 KS Constract Lubawa WIKS Jeziorak Iława 4:0 MKS Olimpia Olsztynek | |
13 | MKS Olimpia Olsztynek | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 27:44 | PMKS Olimpia Olsztynek 2:4 MKS Mrągowia Mrągowo PMKS Olimpia Olsztynek 0:2 Stomil II Olsztyn SA RMKS Olimpia Olsztynek 1:1 MLKS Znicz Biała Piska RMKS Olimpia Olsztynek 1:1 MKS Rominta Gołdap PMKS Olimpia Olsztynek 0:4 IKS Jeziorak Iława | |
14 | KS Constract Lubawa | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 38:66 | WKS Constract Lubawa 3:0 Stomil II Olsztyn SA PKS Constract Lubawa 3:6 MLKS Znicz Biała Piska RKS Constract Lubawa 3:3 MKS Rominta Gołdap WKS Constract Lubawa 5:2 IKS Jeziorak Iława WKS Constract Lubawa 3:2 ZKS Olimpia II Elbląg | |
15 | Stomil II Olsztyn SA | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 27:58 | PStomil II Olsztyn SA 0:3 KS Constract Lubawa WStomil II Olsztyn SA 2:0 MKS Olimpia Olsztynek PStomil II Olsztyn SA 1:5 MKS Polonia Lidzbark Warmiński WStomil II Olsztyn SA 4:0 GKS Mamry Giżycko PStomil II Olsztyn SA 1:5 MKS Mrągowia Mrągowo | |
16 | GKS Polonia Iłowo | 22 | 12 | 3 | 3 | 16 | 25:59 | RGKS Polonia Iłowo 2:2 IKS Jeziorak Iława WGKS Polonia Iłowo 2:0 ZKS Olimpia II Elbląg PGKS Polonia Iłowo 1:4 DKS Dobre Miasto RGKS Polonia Iłowo 1:1 MLKS Motor Lubawa PGKS Polonia Iłowo 1:2 BKS Tęcza Biskupiec |
forBET IV Liga
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 69:20 | 9 | 2 | 0 | 39:7 | 8 | 1 | 3 | 30:13 | 0 | 0 | 0 | |
MLKS Znicz Biała Piska | 22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 57:27 | 8 | 1 | 2 | 32:16 | 7 | 4 | 0 | 25:11 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Mrągowia Mrągowo | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 50:31 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 8 | 2 | 1 | 31:16 | 1 | 0 | 0 | 3:1 |
DKS Dobre Miasto | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 43:29 | 6 | 3 | 2 | 22:14 | 7 | 1 | 3 | 21:15 | 0 | 0 | 1 | 1:3 |
MKS Rominta Gołdap | 22 | 40 | 11 | 7 | 4 | 38:29 | 6 | 3 | 2 | 19:12 | 5 | 4 | 2 | 19:17 | 0 | 0 | 0 | |
KKS Granica Kętrzyn | 22 | 39 | 11 | 6 | 5 | 42:25 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 6 | 3 | 2 | 27:13 | 0 | 0 | 0 | |
ZKS Olimpia II Elbląg | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 34:24 | 7 | 2 | 3 | 20:13 | 4 | 2 | 4 | 14:11 | 0 | 0 | 0 | |
BKS Tęcza Biskupiec | 23 | 36 | 10 | 6 | 7 | 35:29 | 4 | 3 | 4 | 18:16 | 6 | 3 | 3 | 17:13 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Mamry Giżycko | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 32:51 | 3 | 3 | 6 | 18:24 | 4 | 0 | 6 | 14:27 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Mazur Ełk | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 32:31 | 4 | 5 | 3 | 19:15 | 1 | 2 | 7 | 13:16 | 0 | 0 | 0 | |
MLKS Motor Lubawa | 22 | 21 | 4 | 9 | 9 | 22:31 | 3 | 2 | 6 | 12:15 | 1 | 7 | 3 | 10:16 | 0 | 0 | 0 | |
IKS Jeziorak Iława | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 30:47 | 3 | 1 | 6 | 14:21 | 2 | 4 | 6 | 16:26 | 2 | 0 | 0 | 7:0 |
MKS Olimpia Olsztynek | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 27:44 | 5 | 3 | 5 | 24:23 | 0 | 2 | 7 | 3:21 | 0 | 0 | 2 | 0:7 |
KS Constract Lubawa | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 38:66 | 4 | 1 | 6 | 19:31 | 2 | 0 | 9 | 19:35 | 0 | 0 | 0 | |
Stomil II Olsztyn SA | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 27:58 | 3 | 1 | 5 | 13:20 | 1 | 1 | 11 | 14:38 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Polonia Iłowo | 22 | 12 | 3 | 3 | 16 | 25:59 | 0 | 2 | 8 | 10:34 | 3 | 1 | 8 | 15:25 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 23 (pt. 2024.04.26 - so. 2024.04.27 - nd. 2024.04.28) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-04-26 20:00 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 1 : 0 | BKS Tęcza Biskupiec | Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) | Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24 | ||
2024-04-27 14:00 | GKS Mamry Giżycko | - : - | MKS Olimpia Olsztynek | Płyta Boczna Stadionu Miejskiego (Giżycko, Moniuszki 5) | Giżycko, Moniuszki 5 | ||
2024-04-27 15:00 | MLKS Znicz Biała Piska | - : - | MKS Mazur Ełk | Stadion Miejski w Białej Piskiej (Biała Piska, Sportowa 1) | Biała Piska, Sportowa 1 | ||
2024-04-27 16:00 | MKS Mrągowia Mrągowo | - : - | KS Constract Lubawa | Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) | Mrągowo, Mrongowiusza 1 | ||
2024-04-27 16:00 | MKS Rominta Gołdap | - : - | GKS Polonia Iłowo | Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a) | Gołdap, Stadionowa 5a | ||
2024-04-27 17:00 | IKS Jeziorak Iława | - : - | MLKS Motor Lubawa | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2024-04-28 16:00 | ZKS Olimpia II Elbląg | - : - | DKS Dobre Miasto | Boisko piłkarskie główne (Elbląg, Stanisława Moniuszki 29) | Elbląg, Stanisława Moniuszki 29 | ||
2024-04-28 17:00 | Stomil II Olsztyn SA | - : - | KKS Granica Kętrzyn | STADION MIEJSKI (Olsztynek, Zajęcza 2) | Olsztynek, Zajęcza 2 |
NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 24 (śr. 2024.05.01 - so. 2024.05.04 - nd. 2024.05.05) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-01 12:00 | KKS Granica Kętrzyn | - : - | MKS Mrągowia Mrągowo | Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) | Kętrzyn, Bydgoska 20 | ||
2024-05-01 14:00 | BKS Tęcza Biskupiec | - : - | ZKS Olimpia II Elbląg | Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a) | Biskupiec, Wiosenna 1a | ||
2024-05-04 13:00 | DKS Dobre Miasto | - : - | IKS Jeziorak Iława | Stadion Miejski w Jezioranach (Jeziorany, Wipsowska 20) | Jeziorany, Wipsowska 20 | ||
2024-05-04 15:00 | MLKS Motor Lubawa | - : - | MKS Rominta Gołdap | Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) | Lubawa, Łąkowa 8 | ||
2024-05-04 16:00 | Stomil II Olsztyn SA | - : - | MKS Mazur Ełk | Boisko Piłkarskie (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 | ||
2024-05-04 17:00 | KS Constract Lubawa | - : - | GKS Mamry Giżycko | Boisko piłkarskie w Grabowie (Grabowo 117) | Grabowo 117 | ||
2024-05-04 17:00 | MKS Olimpia Olsztynek | - : - | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | STADION MIEJSKI (Olsztynek, Zajęcza 2) | Olsztynek, Zajęcza 2 | ||
2024-05-05 17:00 | GKS Polonia Iłowo | - : - | MLKS Znicz Biała Piska | Stadion Gminny (Iłowo-Osada, Akacyjna 0) | Iłowo-Osada, Akacyjna 0 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal