I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Grupa Spadkowa" Grupa 1 (RW)
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | 3 | 19 | 2 | 1 | 0 | 16:5 | RMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 3:3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) WMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 9:0 Błękitni Stary Olsztyn (RW) WMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 4:2 UKS Naki Olsztyn (RW) | |
2 | UKS Naki Olsztyn (RW) | 3 | 18 | 2 | 0 | 1 | 14:10 | WUKS Naki Olsztyn (RW) 5:4 Błękitni Stary Olsztyn (RW) WUKS Naki Olsztyn (RW) 7:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) PUKS Naki Olsztyn (RW) 2:4 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | |
3 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) | 3 | 8 | 0 | 2 | 1 | 6:11 | RGKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) 3:3 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) PGKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) 2:7 UKS Naki Olsztyn (RW) RGKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) 1:1 Błękitni Stary Olsztyn (RW) | |
4 | Błękitni Stary Olsztyn (RW) | 3 | 5 | 0 | 1 | 2 | 5:15 | PBłękitni Stary Olsztyn (RW) 4:5 UKS Naki Olsztyn (RW) PBłękitni Stary Olsztyn (RW) 0:9 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) RBłękitni Stary Olsztyn (RW) 1:1 GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Grupa Spadkowa" Grupa 1 (RW)
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | 3 | 19 | 2 | 1 | 0 | 16:5 | 2 | 1 | 0 | 16:5 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Naki Olsztyn (RW) | 3 | 18 | 2 | 0 | 1 | 14:10 | 2 | 0 | 0 | 12:6 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) | 3 | 8 | 0 | 2 | 1 | 6:11 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | 1 | 5:10 | 0 | 0 | 0 | |
Błękitni Stary Olsztyn (RW) | 3 | 5 | 0 | 1 | 2 | 5:15 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | 2 | 5:15 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 3 (so. 2024.06.15) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-15 11:00 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | 3 : 3 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) | STADION (Lidzbark Warmiński, Polna 36) | Lidzbark Warmiński, Polna 36 | ||
2024-06-15 15:00 | UKS Naki Olsztyn (RW) | 5 : 4 | Błękitni Stary Olsztyn (RW) | Naki Football Park (Olsztyn, Juliana Tuwima 22) | Olsztyn, Juliana Tuwima 22 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal