I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 4 (RW)
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SP Młode Lwy Mszanowo (RW) | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 71:6 | WSP Młode Lwy Mszanowo (RW) 13:1 KS Unia Susz (RW) WSP Młode Lwy Mszanowo (RW) 4:1 KS Zamek Kurzętnik (RW) WSP Młode Lwy Mszanowo (RW) 4:1 GKS Iskra Smykówko (RW) WSP Młode Lwy Mszanowo (RW) 3:0 LZS Czarni Rudzienice (RW) WSP Młode Lwy Mszanowo (RW) 6:0 PFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) | |
2 | GKS Iskra Smykówko (RW) | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 53:19 | WGKS Iskra Smykówko (RW) 6:1 PFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) WGKS Iskra Smykówko (RW) 3:0 LZS Czarni Rudzienice (RW) PGKS Iskra Smykówko (RW) 1:4 SP Młode Lwy Mszanowo (RW) WGKS Iskra Smykówko (RW) 6:2 KS Unia Susz (RW) WGKS Iskra Smykówko (RW) 3:2 KS Zamek Kurzętnik (RW) | |
3 | KS Unia Susz (RW) | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 22:40 | PKS Unia Susz (RW) 1:13 SP Młode Lwy Mszanowo (RW) PKS Unia Susz (RW) 0:1 PFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) WKS Unia Susz (RW) 5:2 KS Zamek Kurzętnik (RW) PKS Unia Susz (RW) 2:6 GKS Iskra Smykówko (RW) WKS Unia Susz (RW) 4:1 LZS Czarni Rudzienice (RW) | |
4 | PFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 13:46 | PPFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) 1:6 GKS Iskra Smykówko (RW) WPFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) 1:0 KS Unia Susz (RW) WPFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) 1:0 LZS Czarni Rudzienice (RW) PPFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) 1:3 KS Zamek Kurzętnik (RW) PPFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) 0:6 SP Młode Lwy Mszanowo (RW) | |
5 | KS Zamek Kurzętnik (RW) | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 14:43 | PKS Zamek Kurzętnik (RW) 0:2 LZS Czarni Rudzienice (RW) PKS Zamek Kurzętnik (RW) 1:4 SP Młode Lwy Mszanowo (RW) PKS Zamek Kurzętnik (RW) 2:5 KS Unia Susz (RW) WKS Zamek Kurzętnik (RW) 3:1 PFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) PKS Zamek Kurzętnik (RW) 2:3 GKS Iskra Smykówko (RW) | |
6 | LZS Czarni Rudzienice (RW) | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 10:29 | WLZS Czarni Rudzienice (RW) 2:0 KS Zamek Kurzętnik (RW) PLZS Czarni Rudzienice (RW) 0:3 GKS Iskra Smykówko (RW) PLZS Czarni Rudzienice (RW) 0:1 PFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) PLZS Czarni Rudzienice (RW) 0:3 SP Młode Lwy Mszanowo (RW) PLZS Czarni Rudzienice (RW) 1:4 KS Unia Susz (RW) |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 4 (RW)
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
SP Młode Lwy Mszanowo (RW) | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 71:6 | 5 | 0 | 0 | 44:2 | 5 | 0 | 0 | 27:4 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Iskra Smykówko (RW) | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 53:19 | 4 | 0 | 1 | 37:12 | 4 | 0 | 1 | 16:7 | 0 | 0 | 0 | |
KS Unia Susz (RW) | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 22:40 | 2 | 0 | 3 | 10:14 | 2 | 1 | 2 | 12:26 | 0 | 0 | 0 | |
PFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 13:46 | 2 | 0 | 3 | 7:15 | 2 | 0 | 3 | 6:31 | 0 | 0 | 0 | |
KS Zamek Kurzętnik (RW) | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 14:43 | 2 | 0 | 3 | 10:12 | 0 | 0 | 5 | 4:31 | 0 | 0 | 0 | |
LZS Czarni Rudzienice (RW) | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 10:29 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | 0 | 0 | 5 | 3:16 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (so. 2024.06.08) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-08 11:00 | PFT DREWNEKS SAMPŁAWA (RW) | 1 : 6 | GKS Iskra Smykówko (RW) | Stadion Sampława (Sampława 4) | Sampława 4 | ||
2024-06-08 11:00 | LZS Czarni Rudzienice (RW) | 2 : 0 | KS Zamek Kurzętnik (RW) | Boisko Gminne (Rudzienice 0) | Rudzienice 0 | ||
2024-06-08 11:00 | SP Młode Lwy Mszanowo (RW) | 13 : 1 | KS Unia Susz (RW) | Boisko Gminne (Mszanowo 0) | Mszanowo 0 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal