I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Orlęta Rema Reszel (RW) | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 48:21 | WRKS Orlęta Rema Reszel (RW) 1:0 UKS Junior Ełk (RW) WRKS Orlęta Rema Reszel (RW) 7:3 MKS Kłobuk Mikołajki (RW) WRKS Orlęta Rema Reszel (RW) 6:2 CWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) WRKS Orlęta Rema Reszel (RW) 9:3 MLKS Czarni Olecko (RW) WRKS Orlęta Rema Reszel (RW) 6:4 UKS Junior Ełk (RW) | |
2 | UKS Junior Ełk (RW) | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 39:21 | PUKS Junior Ełk (RW) 0:1 RKS Orlęta Rema Reszel (RW) PUKS Junior Ełk (RW) 3:8 MLKS Czarni Olecko (RW) WUKS Junior Ełk (RW) 9:3 MKS Kłobuk Mikołajki (RW) WUKS Junior Ełk (RW) 5:0 CWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) PUKS Junior Ełk (RW) 4:6 RKS Orlęta Rema Reszel (RW) | |
3 | MLKS Czarni Olecko (RW) | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 39:35 | WMLKS Czarni Olecko (RW) 8:3 UKS Junior Ełk (RW) PMLKS Czarni Olecko (RW) 3:4 MKS Kłobuk Mikołajki (RW) WMLKS Czarni Olecko (RW) 3:2 CWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) PMLKS Czarni Olecko (RW) 3:9 RKS Orlęta Rema Reszel (RW) PMLKS Czarni Olecko (RW) 2:9 UKS Junior Ełk (RW) | |
4 | MKS Kłobuk Mikołajki (RW) | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 29:36 | WMKS Kłobuk Mikołajki (RW) 9:1 CWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) PMKS Kłobuk Mikołajki (RW) 3:7 RKS Orlęta Rema Reszel (RW) WMKS Kłobuk Mikołajki (RW) 4:3 MLKS Czarni Olecko (RW) PMKS Kłobuk Mikołajki (RW) 3:9 UKS Junior Ełk (RW) PMKS Kłobuk Mikołajki (RW) 2:3 CWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) | |
5 | CWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 10:52 | PCWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) 1:9 MKS Kłobuk Mikołajki (RW) PCWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) 2:6 RKS Orlęta Rema Reszel (RW) PCWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) 2:3 MLKS Czarni Olecko (RW) PCWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) 0:5 UKS Junior Ełk (RW) WCWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) 3:2 MKS Kłobuk Mikołajki (RW) |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
RKS Orlęta Rema Reszel (RW) | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 48:21 | 4 | 0 | 0 | 35:12 | 2 | 1 | 1 | 13:9 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Junior Ełk (RW) | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 39:21 | 3 | 0 | 1 | 24:6 | 2 | 0 | 2 | 15:15 | 0 | 0 | 0 | |
MLKS Czarni Olecko (RW) | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 39:35 | 3 | 1 | 0 | 28:11 | 1 | 0 | 3 | 11:24 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Kłobuk Mikołajki (RW) | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 29:36 | 3 | 0 | 1 | 17:9 | 0 | 0 | 4 | 12:27 | 0 | 0 | 0 | |
CWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 10:52 | 1 | 0 | 3 | 7:16 | 0 | 0 | 4 | 3:36 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (nd. 2024.06.09) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-09 10:00 | MKS Kłobuk Mikołajki (RW) | 9 : 1 | CWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) | Stadion Miejski (Mikołajki, Papieża Jana Pawła II 0) | Mikołajki, Papieża Jana Pawła II 0 | ||
2024-06-09 11:00 | UKS Junior Ełk (RW) | 0 : 1 | RKS Orlęta Rema Reszel (RW) | STADION MIEJSKI im. STEFANA MARCINKIEIWCZA (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) | Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal