D1 Młodzik "Ekstraklasa" Grupa 2 (RW)
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMP Żuri II Olsztyn (RW) | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 91:16 | WSMP Żuri II Olsztyn (RW) 10:1 KS Constract Lubawa (RW) WSMP Żuri II Olsztyn (RW) 5:3 ZKS Olimpia Elbląg (RW) WSMP Żuri II Olsztyn (RW) 6:3 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) WSMP Żuri II Olsztyn (RW) 15:0 MMKS Concordia Elbląg (RW) WSMP Żuri II Olsztyn (RW) 11:0 UKS Frendo Dywity (RW) | |
2 | UKS Mały Jeziorak Iława (RW) | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 61:18 | WUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 11:2 MMKS Concordia Elbląg (RW) RUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 2:2 KS Constract Lubawa (RW) PUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 3:6 SMP Żuri II Olsztyn (RW) WUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 3:2 UKS Frendo Dywity (RW) WUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 3:0 ZKS Olimpia Elbląg (RW) | |
3 | ZKS Olimpia Elbląg (RW) | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 38:35 | RZKS Olimpia Elbląg (RW) 1:1 UKS Frendo Dywity (RW) PZKS Olimpia Elbląg (RW) 3:5 SMP Żuri II Olsztyn (RW) WZKS Olimpia Elbląg (RW) 4:0 MMKS Concordia Elbląg (RW) WZKS Olimpia Elbląg (RW) 5:1 KS Constract Lubawa (RW) PZKS Olimpia Elbląg (RW) 0:3 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) | |
4 | KS Constract Lubawa (RW) | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 32:30 | PKS Constract Lubawa (RW) 1:10 SMP Żuri II Olsztyn (RW) RKS Constract Lubawa (RW) 2:2 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) WKS Constract Lubawa (RW) 7:3 UKS Frendo Dywity (RW) PKS Constract Lubawa (RW) 1:5 ZKS Olimpia Elbląg (RW) WKS Constract Lubawa (RW) 4:0 MMKS Concordia Elbląg (RW) | |
5 | UKS Frendo Dywity (RW) | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 17:60 | RUKS Frendo Dywity (RW) 1:1 ZKS Olimpia Elbląg (RW) PUKS Frendo Dywity (RW) 1:4 MMKS Concordia Elbląg (RW) PUKS Frendo Dywity (RW) 3:7 KS Constract Lubawa (RW) PUKS Frendo Dywity (RW) 2:3 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) PUKS Frendo Dywity (RW) 0:11 SMP Żuri II Olsztyn (RW) | |
6 | MMKS Concordia Elbląg (RW) | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11:91 | PMMKS Concordia Elbląg (RW) 2:11 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) WMMKS Concordia Elbląg (RW) 4:1 UKS Frendo Dywity (RW) PMMKS Concordia Elbląg (RW) 0:4 ZKS Olimpia Elbląg (RW) PMMKS Concordia Elbląg (RW) 0:15 SMP Żuri II Olsztyn (RW) PMMKS Concordia Elbląg (RW) 0:4 KS Constract Lubawa (RW) |
D1 Młodzik "Ekstraklasa" Grupa 2 (RW)
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
SMP Żuri II Olsztyn (RW) | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 91:16 | 5 | 0 | 0 | 53:6 | 4 | 0 | 1 | 38:10 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Mały Jeziorak Iława (RW) | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 61:18 | 4 | 1 | 0 | 40:7 | 3 | 1 | 1 | 21:11 | 0 | 0 | 0 | |
ZKS Olimpia Elbląg (RW) | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 38:35 | 3 | 0 | 2 | 18:9 | 2 | 1 | 2 | 20:26 | 0 | 0 | 0 | |
KS Constract Lubawa (RW) | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 32:30 | 2 | 1 | 2 | 18:13 | 2 | 1 | 2 | 14:17 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Frendo Dywity (RW) | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 17:60 | 1 | 1 | 3 | 13:24 | 0 | 0 | 5 | 4:36 | 0 | 0 | 0 | |
MMKS Concordia Elbląg (RW) | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11:91 | 1 | 0 | 4 | 6:43 | 0 | 0 | 5 | 5:48 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (pt. 2024.06.07 - so. 2024.06.08 - cz. 2024.06.13) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-07 19:00 | UKS Mały Jeziorak Iława (RW) | 11 : 2 | MMKS Concordia Elbląg (RW) | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2024-06-08 13:15 | UKS Frendo Dywity (RW) | 1 : 1 | ZKS Olimpia Elbląg (RW) | Stadion Komunalny (Dywity, Różana 2a) | Dywity, Różana 2a | ||
2024-06-13 20:00 | SMP Żuri II Olsztyn (RW) | 10 : 1 | KS Constract Lubawa (RW) | Olsztyn Dajtki (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal