C2 Trampkarz (RW) "Ekstraklasa"
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMP Żuri Olsztyn (RW) | 14 | 37 | 12 | 1 | 1 | 87:9 | WSMP Żuri Olsztyn (RW) 24:0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) RSMP Żuri Olsztyn (RW) 1:1 ZKS Olimpia Elbląg (RW) WSMP Żuri Olsztyn (RW) 14:0 SKS Gwardia Szczytno (RW) WSMP Żuri Olsztyn (RW) 2:0 AP Ostróda (RW) WSMP Żuri Olsztyn (RW) 6:1 UKS Rona 03 Ełk (RW) | |
2 | UKS Mały Jeziorak Iława (RW) | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 47:25 | WUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 2:1 ZKS Olimpia Elbląg (RW) WUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 7:0 SKS Gwardia Szczytno (RW) WUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 2:1 AP Ostróda (RW) PUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 2:3 UKS Rona 03 Ełk (RW) RUKS Mały Jeziorak Iława (RW) 1:1 Stomil Olsztyn SA (RW) | |
3 | ZKS Olimpia Elbląg (RW) | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 69:15 | PZKS Olimpia Elbląg (RW) 1:2 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) RZKS Olimpia Elbląg (RW) 1:1 SMP Żuri Olsztyn (RW) WZKS Olimpia Elbląg (RW) 21:0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) WZKS Olimpia Elbląg (RW) 4:0 Stomil Olsztyn SA (RW) WZKS Olimpia Elbląg (RW) 5:0 SKS Gwardia Szczytno (RW) | |
4 | AP Ostróda (RW) | 14 | 27 | 9 | 0 | 5 | 52:24 | WAP Ostróda (RW) 2:1 Stomil Olsztyn SA (RW) WAP Ostróda (RW) 3:0 UKS Rona 03 Ełk (RW) PAP Ostróda (RW) 1:2 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) PAP Ostróda (RW) 0:2 SMP Żuri Olsztyn (RW) WAP Ostróda (RW) 15:0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | |
5 | UKS Rona 03 Ełk (RW) | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 44:30 | WUKS Rona 03 Ełk (RW) 2:1 SKS Gwardia Szczytno (RW) PUKS Rona 03 Ełk (RW) 0:3 AP Ostróda (RW) RUKS Rona 03 Ełk (RW) 0:0 Stomil Olsztyn SA (RW) WUKS Rona 03 Ełk (RW) 3:2 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) PUKS Rona 03 Ełk (RW) 1:6 SMP Żuri Olsztyn (RW) | |
6 | Stomil Olsztyn SA (RW) | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 21:41 | PStomil Olsztyn SA (RW) 1:2 AP Ostróda (RW) PStomil Olsztyn SA (RW) 2:3 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) RStomil Olsztyn SA (RW) 0:0 UKS Rona 03 Ełk (RW) PStomil Olsztyn SA (RW) 0:4 ZKS Olimpia Elbląg (RW) RStomil Olsztyn SA (RW) 1:1 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) | |
7 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 14:127 | PMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 0:24 SMP Żuri Olsztyn (RW) WMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 3:2 Stomil Olsztyn SA (RW) PMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 0:21 ZKS Olimpia Elbląg (RW) PMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 0:8 SKS Gwardia Szczytno (RW) PMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 0:15 AP Ostróda (RW) | |
8 | SKS Gwardia Szczytno (RW) | 14 | 3 | 1 | 0 | 13 | 16:55 | PSKS Gwardia Szczytno (RW) 1:2 UKS Rona 03 Ełk (RW) PSKS Gwardia Szczytno (RW) 0:7 UKS Mały Jeziorak Iława (RW) PSKS Gwardia Szczytno (RW) 0:14 SMP Żuri Olsztyn (RW) WSKS Gwardia Szczytno (RW) 8:0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) PSKS Gwardia Szczytno (RW) 0:5 ZKS Olimpia Elbląg (RW) |
C2 Trampkarz (RW) "Ekstraklasa"
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
SMP Żuri Olsztyn (RW) | 14 | 37 | 12 | 1 | 1 | 87:9 | 7 | 0 | 0 | 64:4 | 5 | 1 | 1 | 23:5 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Mały Jeziorak Iława (RW) | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 47:25 | 6 | 0 | 1 | 26:13 | 3 | 1 | 3 | 21:12 | 2 | 0 | 0 | 5:3 |
ZKS Olimpia Elbląg (RW) | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 69:15 | 4 | 1 | 2 | 33:7 | 5 | 0 | 2 | 36:8 | 0 | 0 | 2 | 3:5 |
AP Ostróda (RW) | 14 | 27 | 9 | 0 | 5 | 52:24 | 5 | 0 | 2 | 29:8 | 4 | 0 | 3 | 23:16 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Rona 03 Ełk (RW) | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 44:30 | 6 | 0 | 1 | 29:10 | 2 | 1 | 4 | 15:20 | 0 | 0 | 0 | |
Stomil Olsztyn SA (RW) | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 21:41 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | 1 | 0 | 6 | 10:29 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 14:151 | 2 | 0 | 5 | 9:64 | 0 | 0 | 7 | 5:87 | 0 | 0 | 0 | |
SKS Gwardia Szczytno (RW) | 14 | 3 | 1 | 0 | 13 | 16:55 | 1 | 0 | 6 | 12:19 | 0 | 0 | 7 | 4:36 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 14 (śr. 2024.05.29 - so. 2024.06.08 - nd. 2024.06.09) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-29 20:30 | SMP Żuri Olsztyn (RW) | 24 : 0 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | Olsztyn Dajtki (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 | ||
2024-06-08 11:00 | UKS Rona 03 Ełk (RW) | 2 : 1 | SKS Gwardia Szczytno (RW) | Płyta Boczna Stadionu Miejskiego (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) | Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27 | ||
2024-06-09 10:00 | UKS Mały Jeziorak Iława (RW) | 2 : 1 | ZKS Olimpia Elbląg (RW) | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2024-06-09 14:00 | Stomil Olsztyn SA (RW) | 1 : 2 | AP Ostróda (RW) | Boisko Piłkarskie (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal