I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3 (RW)
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMP Żuri Olsztyn (RW) | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 40:25 | WSMP Żuri Olsztyn (RW) 6:2 BKS Tęcza Biskupiec (RW) WSMP Żuri Olsztyn (RW) 2:0 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) WSMP Żuri Olsztyn (RW) 6:2 UKS Dźwierzuty (RW) WSMP Żuri Olsztyn (RW) 3:2 UKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) PSMP Żuri Olsztyn (RW) 0:3 UKS Frendo Dywity (RW) | |
2 | UKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 64:23 | WUKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) 6:1 UKS Dźwierzuty (RW) WUKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) 12:2 BKS Tęcza Biskupiec (RW) RUKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) 3:3 UKS Frendo Dywity (RW) PUKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) 2:3 SMP Żuri Olsztyn (RW) WUKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) 5:4 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) | |
3 | UKS Frendo Dywity (RW) | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 50:18 | WUKS Frendo Dywity (RW) 5:4 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) WUKS Frendo Dywity (RW) 9:1 UKS Dźwierzuty (RW) RUKS Frendo Dywity (RW) 3:3 UKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) WUKS Frendo Dywity (RW) 5:3 BKS Tęcza Biskupiec (RW) WUKS Frendo Dywity (RW) 3:0 SMP Żuri Olsztyn (RW) | |
4 | OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 35:35 | POSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 4:5 UKS Frendo Dywity (RW) POSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 0:2 SMP Żuri Olsztyn (RW) POSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 3:6 BKS Tęcza Biskupiec (RW) WOSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 4:0 UKS Dźwierzuty (RW) POSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 4:5 UKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) | |
5 | BKS Tęcza Biskupiec (RW) | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 27:61 | PBKS Tęcza Biskupiec (RW) 2:6 SMP Żuri Olsztyn (RW) PBKS Tęcza Biskupiec (RW) 2:12 UKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) WBKS Tęcza Biskupiec (RW) 6:3 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) PBKS Tęcza Biskupiec (RW) 3:5 UKS Frendo Dywity (RW) WBKS Tęcza Biskupiec (RW) 7:2 UKS Dźwierzuty (RW) | |
6 | UKS Dźwierzuty (RW) | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 6:60 | PUKS Dźwierzuty (RW) 1:6 UKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) PUKS Dźwierzuty (RW) 1:9 UKS Frendo Dywity (RW) PUKS Dźwierzuty (RW) 2:6 SMP Żuri Olsztyn (RW) PUKS Dźwierzuty (RW) 0:4 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) PUKS Dźwierzuty (RW) 2:7 BKS Tęcza Biskupiec (RW) |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3 (RW)
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
SMP Żuri Olsztyn (RW) | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 40:25 | 5 | 0 | 0 | 17:7 | 3 | 0 | 2 | 23:18 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 64:23 | 4 | 1 | 0 | 40:13 | 3 | 0 | 2 | 24:10 | 1 | 1 | 0 | 6:4 |
UKS Frendo Dywity (RW) | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 50:18 | 4 | 0 | 1 | 23:7 | 3 | 1 | 1 | 27:11 | 0 | 1 | 1 | 4:6 |
OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 35:35 | 3 | 0 | 2 | 21:17 | 1 | 0 | 4 | 14:18 | 0 | 0 | 0 | |
BKS Tęcza Biskupiec (RW) | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 27:61 | 2 | 0 | 3 | 15:31 | 1 | 0 | 4 | 12:30 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Dźwierzuty (RW) | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 6:60 | 0 | 0 | 5 | 3:28 | 0 | 0 | 5 | 3:32 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (so. 2024.06.08 - nd. 2024.06.09) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-08 11:00 | OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) | 4 : 5 | UKS Frendo Dywity (RW) | Stadion Łęgajny (Łęgajny, Ogrodowa 3) | Łęgajny, Ogrodowa 3 | ||
2024-06-09 11:00 | BKS Tęcza Biskupiec (RW) | 2 : 6 | SMP Żuri Olsztyn (RW) | Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a) | Biskupiec, Wiosenna 1a | ||
2024-06-09 11:00 | UKS Dźwierzuty (RW) | 1 : 6 | UKS Mini Soccer Academy Mrągowo (RW) | Stadion Gminny w Dźwierzuty (Dźwierzuty, Niepodległości 6) | Dźwierzuty, Niepodległości 6 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal