I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MLKS Motor Lubawa (RW) | 8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 17:7 | WMLKS Motor Lubawa (RW) 1:0 OKS Sokół Ostróda (RW) WMLKS Motor Lubawa (RW) 2:0 ZKS Olimpia II Elbląg (RW) WMLKS Motor Lubawa (RW) 3:0 GKS LZS Wikielec (RW) RMLKS Motor Lubawa (RW) 2:2 KS Polonia Pasłęk (RW) WMLKS Motor Lubawa (RW) 4:2 OKS Sokół Ostróda (RW) | |
2 | OKS Sokół Ostróda (RW) | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 20:15 | POKS Sokół Ostróda (RW) 1:3 ZKS Olimpia II Elbląg (RW) POKS Sokół Ostróda (RW) 0:1 MLKS Motor Lubawa (RW) WOKS Sokół Ostróda (RW) 4:0 KS Polonia Pasłęk (RW) WOKS Sokół Ostróda (RW) 1:0 GKS LZS Wikielec (RW) WOKS Sokół Ostróda (RW) 4:0 ZKS Olimpia II Elbląg (RW) | |
3 | KS Polonia Pasłęk (RW) | 8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 18:17 | RKS Polonia Pasłęk (RW) 2:2 GKS LZS Wikielec (RW) PKS Polonia Pasłęk (RW) 0:4 OKS Sokół Ostróda (RW) WKS Polonia Pasłęk (RW) 2:0 ZKS Olimpia II Elbląg (RW) RKS Polonia Pasłęk (RW) 2:2 MLKS Motor Lubawa (RW) WKS Polonia Pasłęk (RW) 5:1 GKS LZS Wikielec (RW) | |
4 | ZKS Olimpia II Elbląg (RW) | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12:18 | WZKS Olimpia II Elbląg (RW) 3:1 OKS Sokół Ostróda (RW) WZKS Olimpia II Elbląg (RW) 5:1 GKS LZS Wikielec (RW) PZKS Olimpia II Elbląg (RW) 0:2 MLKS Motor Lubawa (RW) PZKS Olimpia II Elbląg (RW) 0:2 KS Polonia Pasłęk (RW) PZKS Olimpia II Elbląg (RW) 0:4 OKS Sokół Ostróda (RW) | |
5 | GKS LZS Wikielec (RW) | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 13:23 | RGKS LZS Wikielec (RW) 2:2 KS Polonia Pasłęk (RW) PGKS LZS Wikielec (RW) 1:5 ZKS Olimpia II Elbląg (RW) PGKS LZS Wikielec (RW) 0:3 MLKS Motor Lubawa (RW) PGKS LZS Wikielec (RW) 0:1 OKS Sokół Ostróda (RW) PGKS LZS Wikielec (RW) 1:5 KS Polonia Pasłęk (RW) |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
MLKS Motor Lubawa (RW) | 8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 17:7 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 0 | 0 | 0 | |
OKS Sokół Ostróda (RW) | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 20:15 | 1 | 1 | 2 | 11:11 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 0 | 0 | 0 | |
KS Polonia Pasłęk (RW) | 8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 18:17 | 2 | 1 | 1 | 12:7 | 0 | 3 | 1 | 6:10 | 0 | 0 | 0 | |
ZKS Olimpia II Elbląg (RW) | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12:18 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | 0 | 0 | 0 | |
GKS LZS Wikielec (RW) | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 13:23 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | 0 | 1 | 3 | 6:17 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (so. 2024.06.08 - nd. 2024.06.09) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-08 12:00 | GKS LZS Wikielec (RW) | 2 : 2 | KS Polonia Pasłęk (RW) | Płyta Boczna Stadionu Gminnego (Wikielec 65B) | Wikielec 65B | ||
2024-06-09 17:00 | OKS Sokół Ostróda (RW) | 1 : 3 | ZKS Olimpia II Elbląg (RW) | Boisko Miejskie (Ostróda, Plebiscytowa 50) | Ostróda, Plebiscytowa 50 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal