I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Mamry Giżycko (RW) | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 51:9 | WGKS Mamry Giżycko (RW) 9:0 DKS Dobre Miasto (RW) WGKS Mamry Giżycko (RW) 4:1 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) WGKS Mamry Giżycko (RW) 8:0 Błękitni Stary Olsztyn (RW) PGKS Mamry Giżycko (RW) 1:2 UKS Salos Ełk (RW) WGKS Mamry Giżycko (RW) 11:1 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) | |
2 | MKS Mrągowia Mrągowo (RW) | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 28:17 | WMKS Mrągowia Mrągowo (RW) 4:2 Błękitni Stary Olsztyn (RW) PMKS Mrągowia Mrągowo (RW) 0:5 UKS Salos Ełk (RW) WMKS Mrągowia Mrągowo (RW) 6:1 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) WMKS Mrągowia Mrągowo (RW) 3:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) PMKS Mrągowia Mrągowo (RW) 4:5 GKS Mamry Giżycko (RW) | |
3 | UKS Salos Ełk (RW) | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 27:14 | WUKS Salos Ełk (RW) 6:1 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) WUKS Salos Ełk (RW) 5:0 MKS Mrągowia Mrągowo (RW) WUKS Salos Ełk (RW) 6:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) WUKS Salos Ełk (RW) 2:1 GKS Mamry Giżycko (RW) PUKS Salos Ełk (RW) 2:5 UKS Naki Olsztyn (RW) | |
4 | DKS Dobre Miasto (RW) | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 16:18 | PDKS Dobre Miasto (RW) 0:9 GKS Mamry Giżycko (RW) WDKS Dobre Miasto (RW) 2:1 UKS Naki Olsztyn (RW) PDKS Dobre Miasto (RW) 0:2 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) WDKS Dobre Miasto (RW) 3:0 Błękitni Stary Olsztyn (RW) WDKS Dobre Miasto (RW) 2:1 UKS Salos Ełk (RW) | |
5 | UKS Naki Olsztyn (RW) | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 23:24 | PUKS Naki Olsztyn (RW) 1:2 DKS Dobre Miasto (RW) WUKS Naki Olsztyn (RW) 5:1 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) WUKS Naki Olsztyn (RW) 4:0 Błękitni Stary Olsztyn (RW) WUKS Naki Olsztyn (RW) 5:2 UKS Salos Ełk (RW) PUKS Naki Olsztyn (RW) 3:7 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) | |
6 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 13:24 | WMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 4:3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) PMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 1:4 GKS Mamry Giżycko (RW) PMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 1:5 UKS Naki Olsztyn (RW) WMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 2:0 DKS Dobre Miasto (RW) WMKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) 1:0 Błękitni Stary Olsztyn (RW) | |
7 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 20:34 | PGKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) 3:4 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) WGKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) 5:4 Błękitni Stary Olsztyn (RW) PGKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) 2:6 UKS Salos Ełk (RW) WGKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) 5:4 OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) PGKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) 2:3 MKS Mrągowia Mrągowo (RW) | |
8 | Błękitni Stary Olsztyn (RW) | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 10:26 | PBłękitni Stary Olsztyn (RW) 2:4 MKS Mrągowia Mrągowo (RW) PBłękitni Stary Olsztyn (RW) 4:5 GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) PBłękitni Stary Olsztyn (RW) 0:8 GKS Mamry Giżycko (RW) PBłękitni Stary Olsztyn (RW) 0:4 UKS Naki Olsztyn (RW) PBłękitni Stary Olsztyn (RW) 0:3 DKS Dobre Miasto (RW) | |
9 | OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 19:41 | POSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 1:6 UKS Salos Ełk (RW) POSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 1:6 MKS Mrągowia Mrągowo (RW) POSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 4:5 GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) POSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 1:11 GKS Mamry Giżycko (RW) WOSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 7:3 UKS Naki Olsztyn (RW) |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
GKS Mamry Giżycko (RW) | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 51:9 | 4 | 0 | 0 | 35:1 | 3 | 0 | 1 | 16:8 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Mrągowia Mrągowo (RW) | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 28:17 | 3 | 0 | 1 | 17:9 | 3 | 0 | 1 | 11:8 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Salos Ełk (RW) | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 27:14 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 3 | 0 | 1 | 19:8 | 0 | 0 | 1 | 1:2 |
DKS Dobre Miasto (RW) | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 16:18 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 1 | 0 | 3 | 3:15 | 1 | 0 | 0 | 2:1 |
UKS Naki Olsztyn (RW) | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 23:24 | 2 | 0 | 2 | 12:13 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 1 | 0 | 0 | 5:1 |
MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 13:24 | 1 | 0 | 3 | 3:13 | 3 | 0 | 1 | 10:11 | 0 | 0 | 1 | 1:5 |
GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 20:34 | 0 | 0 | 4 | 9:16 | 2 | 0 | 2 | 11:18 | 0 | 0 | 0 | |
Błękitni Stary Olsztyn (RW) | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 10:26 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 0 | 1 | 0 | 1:1 |
OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 19:41 | 1 | 0 | 3 | 15:18 | 0 | 1 | 3 | 4:23 | 0 | 1 | 0 | 1:1 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 9 (nd. 2024.05.26 - śr. 2024.05.29) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-26 10:00 | MKS Mrągowia Mrągowo (RW) | 4 : 2 | Błękitni Stary Olsztyn (RW) | boczne boisko Stadionu Miejskiego (Mrągowo, Mrongowiusza 1) | Mrągowo, Mrongowiusza 1 | ||
2024-05-26 12:00 | GKS Mamry Giżycko (RW) | 9 : 0 | DKS Dobre Miasto (RW) | Płyta Boczna Stadionu Miejskiego (Giżycko, Moniuszki 5) | Giżycko, Moniuszki 5 | ||
2024-05-26 12:00 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie (RW) | 3 : 4 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW) | Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11) | Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11 | ||
2024-05-29 17:30 | OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) | 1 : 6 | UKS Salos Ełk (RW) | Stadion Łęgajny (Łęgajny, Ogrodowa 3) | Łęgajny, Ogrodowa 3 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal