C1 Trampkarz "C1 Zimowe Rozgrywki Halowe Grupa 3"
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS Warmia Olsztyn | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 21:11 | PKKS Warmia Olsztyn 0:1 GZPN Omulew Wielbark WKKS Warmia Olsztyn 3:0 LKS Błękitni Pasym PKKS Warmia Olsztyn 2:3 UKS Frendo Dywity WKKS Warmia Olsztyn 4:1 UKS Naki Olsztyn WKKS Warmia Olsztyn 2:1 UKS Frendo Dywity | |
2 | UKS Naki Olsztyn | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 20:14 | PUKS Naki Olsztyn 2:3 GZPN Omulew Wielbark WUKS Naki Olsztyn 3:1 UKS Frendo Dywity PUKS Naki Olsztyn 1:4 KKS Warmia Olsztyn WUKS Naki Olsztyn 4:0 LKS Błękitni Pasym WUKS Naki Olsztyn 2:1 LKS Błękitni Pasym | |
3 | UKS Frendo Dywity | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 24:12 | WUKS Frendo Dywity 3:0 GZPN Omulew Wielbark WUKS Frendo Dywity 3:2 KKS Warmia Olsztyn WUKS Frendo Dywity 11:0 LKS Błękitni Pasym PUKS Frendo Dywity 1:3 UKS Naki Olsztyn PUKS Frendo Dywity 1:2 KKS Warmia Olsztyn | |
4 | GZPN Omulew Wielbark | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 15:12 | PGZPN Omulew Wielbark 0:3 UKS Frendo Dywity WGZPN Omulew Wielbark 3:2 UKS Naki Olsztyn WGZPN Omulew Wielbark 1:0 KKS Warmia Olsztyn WGZPN Omulew Wielbark 6:0 LKS Błękitni Pasym WGZPN Omulew Wielbark 2:0 LKS Błękitni Pasym | |
5 | LKS Błękitni Pasym | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4:35 | PLKS Błękitni Pasym 0:3 KKS Warmia Olsztyn PLKS Błękitni Pasym 0:6 GZPN Omulew Wielbark PLKS Błękitni Pasym 0:11 UKS Frendo Dywity PLKS Błękitni Pasym 0:4 UKS Naki Olsztyn PLKS Błękitni Pasym 0:2 GZPN Omulew Wielbark |
C1 Trampkarz "C1 Zimowe Rozgrywki Halowe Grupa 3"
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
KKS Warmia Olsztyn | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 21:11 | 3 | 1 | 2 | 13:8 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Naki Olsztyn | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 20:14 | 2 | 0 | 2 | 10:9 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | 2 | 0 | 0 | 6:1 |
UKS Frendo Dywity | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 24:12 | 1 | 0 | 2 | 12:6 | 4 | 0 | 1 | 12:6 | 0 | 0 | 2 | 1:6 |
GZPN Omulew Wielbark | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 15:12 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Błękitni Pasym | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4:35 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | 0 | 0 | 4 | 1:22 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 2 (so. 2024.01.20) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-01-20 10:00 | UKS Naki Olsztyn | 4 : 0 | LKS Błękitni Pasym | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 | |||
2024-01-20 10:25 | KKS Warmia Olsztyn | 0 : 1 | GZPN Omulew Wielbark | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 | |||
2024-01-20 10:50 | UKS Naki Olsztyn | 1 : 4 | KKS Warmia Olsztyn | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 | |||
2024-01-20 11:15 | GZPN Omulew Wielbark | 0 : 3 | UKS Frendo Dywity | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 | |||
2024-01-20 11:40 | UKS Frendo Dywity | 1 : 3 | UKS Naki Olsztyn | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 | |||
2024-01-20 12:05 | KKS Warmia Olsztyn | 3 : 0 | LKS Błękitni Pasym | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 | |||
2024-01-20 12:30 | KKS Warmia Olsztyn | 2 : 3 | UKS Frendo Dywity | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 | |||
2024-01-20 12:55 | LKS Błękitni Pasym | 0 : 6 | GZPN Omulew Wielbark | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 | |||
2024-01-20 13:20 | UKS Frendo Dywity | 11 : 0 | LKS Błękitni Pasym | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 | |||
2024-01-20 13:55 | GZPN Omulew Wielbark | 3 : 2 | UKS Naki Olsztyn | Wielbark, Mikołaja Kopernika 1 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal