I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 3
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Frendo Dywity | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 72:15 | WUKS Frendo Dywity 4:2 BKS Tęcza Biskupiec WUKS Frendo Dywity 8:0 SKS Gwardia Szczytno WUKS Frendo Dywity 13:1 LZS Orzeł Czerwonka WUKS Frendo Dywity 14:1 SKS Gwardia II Szczytno WUKS Frendo Dywity 3:0 AS Masuria Szczytno | |
2 | AS Masuria Szczytno | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 39:17 | WAS Masuria Szczytno 1:0 SKS Gwardia Szczytno WAS Masuria Szczytno 7:3 LZS Orzeł Czerwonka PAS Masuria Szczytno 1:3 SKS Gwardia II Szczytno WAS Masuria Szczytno 7:1 BKS Tęcza Biskupiec PAS Masuria Szczytno 0:3 UKS Frendo Dywity | |
3 | SKS Gwardia Szczytno | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 40:13 | PSKS Gwardia Szczytno 0:1 AS Masuria Szczytno PSKS Gwardia Szczytno 0:8 UKS Frendo Dywity WSKS Gwardia Szczytno 6:1 BKS Tęcza Biskupiec WSKS Gwardia Szczytno 4:0 LZS Orzeł Czerwonka WSKS Gwardia Szczytno 4:1 SKS Gwardia II Szczytno | |
4 | LZS Orzeł Czerwonka | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 23:56 | WLZS Orzeł Czerwonka 4:3 SKS Gwardia II Szczytno PLZS Orzeł Czerwonka 3:7 AS Masuria Szczytno PLZS Orzeł Czerwonka 1:13 UKS Frendo Dywity PLZS Orzeł Czerwonka 0:4 SKS Gwardia Szczytno WLZS Orzeł Czerwonka 4:2 BKS Tęcza Biskupiec | |
5 | SKS Gwardia II Szczytno | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 16:47 | PSKS Gwardia II Szczytno 3:4 LZS Orzeł Czerwonka RSKS Gwardia II Szczytno 4:4 BKS Tęcza Biskupiec WSKS Gwardia II Szczytno 3:1 AS Masuria Szczytno PSKS Gwardia II Szczytno 1:14 UKS Frendo Dywity PSKS Gwardia II Szczytno 1:4 SKS Gwardia Szczytno | |
6 | BKS Tęcza Biskupiec | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 15:57 | PBKS Tęcza Biskupiec 2:4 UKS Frendo Dywity RBKS Tęcza Biskupiec 4:4 SKS Gwardia II Szczytno PBKS Tęcza Biskupiec 1:6 SKS Gwardia Szczytno PBKS Tęcza Biskupiec 1:7 AS Masuria Szczytno PBKS Tęcza Biskupiec 2:4 LZS Orzeł Czerwonka |
I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 3
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
UKS Frendo Dywity | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 72:15 | 4 | 1 | 0 | 47:7 | 4 | 0 | 1 | 25:8 | 0 | 0 | 0 | |
AS Masuria Szczytno | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 39:17 | 4 | 0 | 1 | 20:8 | 3 | 1 | 1 | 19:9 | 0 | 0 | 0 | |
SKS Gwardia Szczytno | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 40:13 | 4 | 0 | 1 | 22:2 | 3 | 0 | 2 | 18:11 | 0 | 0 | 0 | |
LZS Orzeł Czerwonka | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 23:56 | 1 | 0 | 4 | 11:34 | 2 | 0 | 3 | 12:22 | 0 | 0 | 0 | |
SKS Gwardia II Szczytno | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 16:47 | 1 | 1 | 3 | 9:15 | 1 | 0 | 4 | 7:32 | 0 | 0 | 0 | |
BKS Tęcza Biskupiec | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 15:57 | 0 | 0 | 5 | 6:24 | 1 | 1 | 3 | 9:33 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (pt. 2023.10.27) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-27 16:00 | SKS Gwardia Szczytno | 0 : 1 | AS Masuria Szczytno | Stadion "Leśny" Płyta Boczna (Szczytno, Ostrołęcka 4) | Szczytno, Ostrołęcka 4 | ||
2023-10-27 16:00 | LZS Orzeł Czerwonka | 4 : 3 | SKS Gwardia II Szczytno | Boisko Gminne (Czerwonka 96) | Czerwonka 96 | ||
2023-10-27 18:00 | BKS Tęcza Biskupiec | 2 : 4 | UKS Frendo Dywity | Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a) | Biskupiec, Wiosenna 1a |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal