I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZKS Olimpia II Elbląg | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 44:12 | WZKS Olimpia II Elbląg 6:3 UKS Frendo Dywity WZKS Olimpia II Elbląg 9:1 OSPPN Czereś Sport Olsztyn WZKS Olimpia II Elbląg 5:2 OKS Sokół Ostróda WZKS Olimpia II Elbląg 4:0 MKS Huragan Morąg RZKS Olimpia II Elbląg 1:1 UKS Frendo Dywity | |
2 | OKS Sokół Ostróda | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 40:17 | WOKS Sokół Ostróda 2:0 MKS Huragan Morąg POKS Sokół Ostróda 0:3 UKS Frendo Dywity POKS Sokół Ostróda 2:5 ZKS Olimpia II Elbląg WOKS Sokół Ostróda 12:0 OSPPN Czereś Sport Olsztyn WOKS Sokół Ostróda 8:0 MKS Huragan Morąg | |
3 | UKS Frendo Dywity | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 26:20 | PUKS Frendo Dywity 3:6 ZKS Olimpia II Elbląg WUKS Frendo Dywity 3:0 OKS Sokół Ostróda WUKS Frendo Dywity 3:2 MKS Huragan Morąg WUKS Frendo Dywity 3:1 OSPPN Czereś Sport Olsztyn RUKS Frendo Dywity 1:1 ZKS Olimpia II Elbląg | |
4 | OSPPN Czereś Sport Olsztyn | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 18:56 | POSPPN Czereś Sport Olsztyn 1:9 ZKS Olimpia II Elbląg WOSPPN Czereś Sport Olsztyn 5:4 MKS Huragan Morąg POSPPN Czereś Sport Olsztyn 0:12 OKS Sokół Ostróda POSPPN Czereś Sport Olsztyn 1:3 UKS Frendo Dywity POSPPN Czereś Sport Olsztyn 1:13 ZKS Olimpia II Elbląg | |
5 | MKS Huragan Morąg | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 12:35 | PMKS Huragan Morąg 0:2 OKS Sokół Ostróda PMKS Huragan Morąg 4:5 OSPPN Czereś Sport Olsztyn PMKS Huragan Morąg 2:3 UKS Frendo Dywity PMKS Huragan Morąg 0:4 ZKS Olimpia II Elbląg PMKS Huragan Morąg 0:8 OKS Sokół Ostróda |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
ZKS Olimpia II Elbląg | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 44:12 | 3 | 1 | 0 | 19:4 | 3 | 0 | 1 | 25:8 | 0 | 0 | 0 | |
OKS Sokół Ostróda | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 40:17 | 3 | 0 | 1 | 24:3 | 3 | 0 | 1 | 16:14 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Frendo Dywity | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 26:20 | 2 | 0 | 2 | 16:16 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 0 | 0 | 0 | |
OSPPN Czereś Sport Olsztyn | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 18:56 | 1 | 0 | 3 | 12:27 | 0 | 1 | 3 | 6:29 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Huragan Morąg | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 12:35 | 0 | 1 | 3 | 5:14 | 0 | 0 | 4 | 7:21 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (so. 2023.10.28 - nd. 2023.10.29) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-28 13:15 | UKS Frendo Dywity | 3 : 6 | ZKS Olimpia II Elbląg | Stadion Komunalny (Dywity, Różana 2a) | Dywity, Różana 2a | ||
2023-10-29 11:00 | MKS Huragan Morąg | 0 : 2 | OKS Sokół Ostróda | Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) | Morąg, Żeromskiego 36 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal