C1 Trampkarz "Ekstraklasa"
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stomil Olsztyn SA | 12 | 36 | 12 | 0 | 0 | 97:6 | WStomil Olsztyn SA 2:1 ZKS Olimpia Elbląg WStomil Olsztyn SA 11:0 KS Constract Lubawa WStomil Olsztyn SA 8:0 KKS Warmia Olsztyn WStomil Olsztyn SA 6:1 SMP Żuri Olsztyn WStomil Olsztyn SA 5:0 MMKS Concordia Elbląg | |
2 | ZKS Olimpia Elbląg | 12 | 30 | 10 | 0 | 2 | 43:8 | PZKS Olimpia Elbląg 1:2 Stomil Olsztyn SA WZKS Olimpia Elbląg 3:0 IKS Jeziorak Iława WZKS Olimpia Elbląg 4:1 KS Constract Lubawa WZKS Olimpia Elbląg 6:0 KKS Warmia Olsztyn WZKS Olimpia Elbląg 3:0 SMP Żuri Olsztyn | |
3 | KS Constract Lubawa | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 22:34 | WKS Constract Lubawa 3:0 MMKS Concordia Elbląg PKS Constract Lubawa 0:11 Stomil Olsztyn SA PKS Constract Lubawa 1:4 ZKS Olimpia Elbląg RKS Constract Lubawa 1:1 IKS Jeziorak Iława WKS Constract Lubawa 2:0 KKS Warmia Olsztyn | |
4 | SMP Żuri Olsztyn | 12 | 15 | 5 | 0 | 7 | 36:37 | WSMP Żuri Olsztyn 6:1 KKS Warmia Olsztyn WSMP Żuri Olsztyn 6:2 IKS Jeziorak Iława WSMP Żuri Olsztyn 9:0 MMKS Concordia Elbląg PSMP Żuri Olsztyn 1:6 Stomil Olsztyn SA PSMP Żuri Olsztyn 0:3 ZKS Olimpia Elbląg | |
5 | MMKS Concordia Elbląg | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 18:56 | PMMKS Concordia Elbląg 0:3 KS Constract Lubawa WMMKS Concordia Elbląg 3:1 KKS Warmia Olsztyn PMMKS Concordia Elbląg 0:9 SMP Żuri Olsztyn WMMKS Concordia Elbląg 4:1 IKS Jeziorak Iława PMMKS Concordia Elbląg 0:5 Stomil Olsztyn SA | |
6 | IKS Jeziorak Iława | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 14:48 | PIKS Jeziorak Iława 2:6 SMP Żuri Olsztyn PIKS Jeziorak Iława 0:3 ZKS Olimpia Elbląg PIKS Jeziorak Iława 1:4 MMKS Concordia Elbląg RIKS Jeziorak Iława 1:1 KS Constract Lubawa PIKS Jeziorak Iława 0:12 Stomil Olsztyn SA | |
7 | KKS Warmia Olsztyn | 12 | 3 | 0 | 3 | 9 | 11:52 | PKKS Warmia Olsztyn 1:6 SMP Żuri Olsztyn PKKS Warmia Olsztyn 1:3 MMKS Concordia Elbląg PKKS Warmia Olsztyn 0:8 Stomil Olsztyn SA PKKS Warmia Olsztyn 0:6 ZKS Olimpia Elbląg PKKS Warmia Olsztyn 0:2 KS Constract Lubawa |
C1 Trampkarz "Ekstraklasa"
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
Stomil Olsztyn SA | 12 | 36 | 12 | 0 | 0 | 97:6 | 6 | 0 | 0 | 55:3 | 6 | 0 | 0 | 42:3 | 0 | 0 | 0 | |
ZKS Olimpia Elbląg | 12 | 30 | 10 | 0 | 2 | 43:8 | 5 | 0 | 1 | 23:5 | 5 | 0 | 1 | 20:3 | 0 | 0 | 0 | |
KS Constract Lubawa | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 22:34 | 4 | 0 | 2 | 16:13 | 1 | 2 | 3 | 6:21 | 0 | 0 | 0 | |
SMP Żuri Olsztyn | 12 | 15 | 5 | 0 | 7 | 36:37 | 3 | 0 | 3 | 21:19 | 2 | 0 | 4 | 15:18 | 0 | 0 | 0 | |
MMKS Concordia Elbląg | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 18:56 | 3 | 0 | 3 | 11:15 | 1 | 0 | 5 | 7:41 | 0 | 0 | 0 | |
IKS Jeziorak Iława | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 14:48 | 2 | 2 | 2 | 9:16 | 0 | 1 | 5 | 5:32 | 0 | 0 | 0 | |
KKS Warmia Olsztyn | 12 | 3 | 0 | 3 | 9 | 11:52 | 0 | 2 | 4 | 7:28 | 0 | 1 | 5 | 4:24 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 14 (so. 2023.11.11 - nd. 2023.11.12) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-11-11 10:00 | KKS Warmia Olsztyn | 1 : 6 | SMP Żuri Olsztyn | Boisko sztuczne Dajtki (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 | ||
2023-11-12 11:00 | ZKS Olimpia Elbląg | 1 : 2 | Stomil Olsztyn SA | Boisko piłkarskie - sztuczne (Elbląg, Skrzydlata 1a) | Elbląg, Skrzydlata 1a | ||
2023-11-12 14:00 | KS Constract Lubawa | 3 : 0 | MMKS Concordia Elbląg | Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) | Lubawa, Łąkowa 8 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal