Klasa B Grupa 3
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GLKS Orzyc Janowo | 22 | 56 | 18 | 2 | 2 | 76:15 | PGLKS Orzyc Janowo 0:2 MKS II Działdowo WGLKS Orzyc Janowo 4:0 GKS II Szczytno RGLKS Orzyc Janowo 2:2 KS Zamek Kurzętnik WGLKS Orzyc Janowo 3:2 Torpeda Rożental WGLKS Orzyc Janowo 7:0 KS Wicher Gwiździny | |
2 | KS Zamek Kurzętnik | 22 | 56 | 18 | 2 | 2 | 79:17 | WKS Zamek Kurzętnik 5:2 ADP Działdowo WKS Zamek Kurzętnik 4:0 GKS Grunwald II Gierzwałd RKS Zamek Kurzętnik 2:2 GLKS Orzyc Janowo WKS Zamek Kurzętnik 2:0 SKS Gwardia II Szczytno WKS Zamek Kurzętnik 3:1 KS Leśnik Nowe Ramuki | |
3 | Torpeda Rożental | 22 | 44 | 14 | 2 | 6 | 68:34 | WTorpeda Rożental 6:2 KS Wicher Gwiździny PTorpeda Rożental 2:4 ADP Działdowo WTorpeda Rożental 10:0 GKS Grunwald II Gierzwałd PTorpeda Rożental 2:3 GLKS Orzyc Janowo WTorpeda Rożental 2:1 SKS Gwardia II Szczytno | |
4 | KS Leśnik Nowe Ramuki | 22 | 42 | 12 | 6 | 4 | 59:27 | RKS Leśnik Nowe Ramuki 3:3 WTKS Agricola Mierki WKS Leśnik Nowe Ramuki 4:2 KS Wel AT4B Bratian WKS Leśnik Nowe Ramuki 2:0 MKS II Działdowo WKS Leśnik Nowe Ramuki 5:2 GKS II Szczytno PKS Leśnik Nowe Ramuki 1:3 KS Zamek Kurzętnik | |
5 | WTKS Agricola Mierki | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 73:46 | RWTKS Agricola Mierki 3:3 KS Leśnik Nowe Ramuki WWTKS Agricola Mierki 2:0 KS Wicher Gwiździny WWTKS Agricola Mierki 4:2 KS Wel AT4B Bratian RWTKS Agricola Mierki 3:3 ADP Działdowo WWTKS Agricola Mierki 10:1 MKS II Działdowo | |
6 | MKS II Działdowo | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 38:42 | WMKS II Działdowo 2:0 GLKS Orzyc Janowo PMKS II Działdowo 0:1 SKS Gwardia II Szczytno PMKS II Działdowo 0:2 KS Leśnik Nowe Ramuki RMKS II Działdowo 1:1 KS Wel AT4B Bratian PMKS II Działdowo 1:10 WTKS Agricola Mierki | |
7 | ADP Działdowo | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 45:50 | PADP Działdowo 2:5 KS Zamek Kurzętnik WADP Działdowo 4:2 Torpeda Rożental WADP Działdowo 5:1 KS Wicher Gwiździny RADP Działdowo 3:3 WTKS Agricola Mierki WADP Działdowo 5:2 GKS Grunwald II Gierzwałd | |
8 | SKS Gwardia II Szczytno | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | WSKS Gwardia II Szczytno 4:1 KS Wel AT4B Bratian WSKS Gwardia II Szczytno 1:0 MKS II Działdowo PSKS Gwardia II Szczytno 0:3 GKS II Szczytno PSKS Gwardia II Szczytno 0:2 KS Zamek Kurzętnik PSKS Gwardia II Szczytno 1:2 Torpeda Rożental | |
9 | KS Wel AT4B Bratian | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 40:69 | PKS Wel AT4B Bratian 1:4 SKS Gwardia II Szczytno PKS Wel AT4B Bratian 2:4 KS Leśnik Nowe Ramuki PKS Wel AT4B Bratian 2:4 WTKS Agricola Mierki RKS Wel AT4B Bratian 1:1 MKS II Działdowo PKS Wel AT4B Bratian 1:4 GKS II Szczytno | |
10 | GKS II Szczytno | 22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 33:73 | WGKS II Szczytno 3:0 GKS Grunwald II Gierzwałd PGKS II Szczytno 0:4 GLKS Orzyc Janowo WGKS II Szczytno 3:0 SKS Gwardia II Szczytno PGKS II Szczytno 2:5 KS Leśnik Nowe Ramuki WGKS II Szczytno 4:1 KS Wel AT4B Bratian | |
11 | GKS Grunwald II Gierzwałd | 22 | 16 | 5 | 1 | 16 | 28:102 | PGKS Grunwald II Gierzwałd 0:3 GKS II Szczytno PGKS Grunwald II Gierzwałd 0:4 KS Zamek Kurzętnik PGKS Grunwald II Gierzwałd 0:10 Torpeda Rożental WGKS Grunwald II Gierzwałd 3:2 KS Wicher Gwiździny PGKS Grunwald II Gierzwałd 2:5 ADP Działdowo | |
12 | KS Wicher Gwiździny | 22 | 5 | 1 | 2 | 19 | 18:75 | PKS Wicher Gwiździny 2:6 Torpeda Rożental PKS Wicher Gwiździny 0:2 WTKS Agricola Mierki PKS Wicher Gwiździny 1:5 ADP Działdowo PKS Wicher Gwiździny 2:3 GKS Grunwald II Gierzwałd PKS Wicher Gwiździny 0:7 GLKS Orzyc Janowo |
Klasa B Grupa 3
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
GLKS Orzyc Janowo | 22 | 56 | 18 | 2 | 2 | 76:15 | 11 | 0 | 0 | 42:8 | 7 | 2 | 2 | 34:7 | 1 | 1 | 0 | 4:2 |
KS Zamek Kurzętnik | 22 | 56 | 18 | 2 | 2 | 79:17 | 9 | 1 | 1 | 46:7 | 9 | 1 | 1 | 33:10 | 0 | 1 | 1 | 2:4 |
Torpeda Rożental | 22 | 44 | 14 | 2 | 6 | 68:34 | 7 | 1 | 3 | 35:17 | 7 | 1 | 3 | 33:17 | 0 | 0 | 0 | |
KS Leśnik Nowe Ramuki | 22 | 42 | 12 | 6 | 4 | 59:27 | 8 | 2 | 1 | 38:11 | 4 | 4 | 3 | 21:16 | 0 | 0 | 0 | |
WTKS Agricola Mierki | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 73:46 | 6 | 3 | 2 | 52:25 | 3 | 2 | 6 | 21:21 | 1 | 0 | 1 | 12:6 |
MKS II Działdowo | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 38:42 | 5 | 3 | 3 | 21:14 | 4 | 2 | 5 | 17:28 | 1 | 0 | 1 | 6:12 |
ADP Działdowo | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 45:50 | 5 | 3 | 3 | 23:18 | 3 | 2 | 6 | 22:32 | 0 | 0 | 0 | |
SKS Gwardia II Szczytno | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 36:43 | 6 | 2 | 3 | 21:12 | 2 | 1 | 8 | 15:31 | 0 | 0 | 0 | |
KS Wel AT4B Bratian | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 40:69 | 4 | 1 | 6 | 23:31 | 2 | 2 | 7 | 17:38 | 0 | 0 | 0 | |
GKS II Szczytno | 22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 33:73 | 5 | 0 | 6 | 23:28 | 0 | 2 | 9 | 10:45 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Grunwald II Gierzwałd | 22 | 16 | 5 | 1 | 16 | 28:102 | 4 | 1 | 6 | 23:34 | 1 | 0 | 10 | 5:68 | 0 | 0 | 0 | |
KS Wicher Gwiździny | 22 | 5 | 1 | 2 | 19 | 18:75 | 1 | 2 | 8 | 11:30 | 0 | 0 | 11 | 7:45 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 22 (nd. 2024.06.16) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-16 11:00 | WTKS Agricola Mierki | 3 : 3 | KS Leśnik Nowe Ramuki | Boisko im. młodzieży Mierkowskiej (Mierki 8) | Mierki 8 | ||
2024-06-16 11:00 | KS Wel AT4B Bratian | 1 : 4 | SKS Gwardia II Szczytno | Boisko Sportowe (Bratian, Szkolna 2) | Bratian, Szkolna 2 | ||
2024-06-16 11:00 | MKS II Działdowo | 2 : 0 | GLKS Orzyc Janowo | Stadion Miejski w Działdowie (Działdowo, Robotnicza 10) | Działdowo, Robotnicza 10 | ||
2024-06-16 11:00 | GKS II Szczytno | 3 : 0 | GKS Grunwald II Gierzwałd | Boisko Gminne (Lemany 0) | Lemany 0 | ||
2024-06-16 11:00 | KS Zamek Kurzętnik | 5 : 2 | ADP Działdowo | Stadion Sportowy (Kurzętnik, Betoniarska 8a) | Kurzętnik, Betoniarska 8a | ||
2024-06-16 11:00 | Torpeda Rożental | 6 : 2 | KS Wicher Gwiździny | Boisko sportowe przy Szkole Podstawowej w Rożentalu (Rożental 140A) | Rożental 140A |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal