Klasa A Grupa 3
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Orzeł Janowiec Kościelny | 26 | 70 | 23 | 1 | 2 | 108:26 | WLKS Orzeł Janowiec Kościelny 5:1 SKF FC Dajtki Olsztyn WLKS Orzeł Janowiec Kościelny 3:0 GKS Szczytno WLKS Orzeł Janowiec Kościelny 3:0 GLKS Jonkowo WLKS Orzeł Janowiec Kościelny 4:1 Błękitni Stary Olsztyn PLKS Orzeł Janowiec Kościelny 3:4 GKS Colet Kozłowo | |
2 | KS Warmia Wrzesina | 26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 90:52 | WKS Warmia Wrzesina 11:3 GKS Grunwald Gierzwałd WKS Warmia Wrzesina 1:0 SKF FC Dajtki Olsztyn WKS Warmia Wrzesina 8:0 GKS Szczytno RKS Warmia Wrzesina 1:1 GLKS Jonkowo WKS Warmia Wrzesina 4:3 Błękitni Stary Olsztyn | |
3 | Błękitni Stary Olsztyn | 26 | 48 | 16 | 0 | 10 | 61:52 | WBłękitni Stary Olsztyn 3:2 GKS Szczytno WBłękitni Stary Olsztyn 5:3 GLKS Jonkowo WBłękitni Stary Olsztyn 4:0 GKS Colet Kozłowo PBłękitni Stary Olsztyn 1:4 LKS Orzeł Janowiec Kościelny PBłękitni Stary Olsztyn 3:4 KS Warmia Wrzesina | |
4 | GKS Colet Kozłowo | 26 | 44 | 13 | 5 | 8 | 62:53 | WGKS Colet Kozłowo 3:1 GLKS Jonkowo WGKS Colet Kozłowo 2:0 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec PGKS Colet Kozłowo 0:4 Błękitni Stary Olsztyn WGKS Colet Kozłowo 3:1 KS Burza SRWSIO Słupy WGKS Colet Kozłowo 4:3 LKS Orzeł Janowiec Kościelny | |
5 | GKS Gietrzwałd-Unieszewo | 26 | 41 | 13 | 2 | 11 | 64:60 | RGKS Gietrzwałd-Unieszewo 2:2 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec WGKS Gietrzwałd-Unieszewo 6:1 KS Burza SRWSIO Słupy WGKS Gietrzwałd-Unieszewo 4:0 KS Fortuna Gągławki WGKS Gietrzwałd-Unieszewo 3:0 GKS Grunwald Gierzwałd PGKS Gietrzwałd-Unieszewo 0:3 SKF FC Dajtki Olsztyn | |
6 | GZPN Omulew Wielbark | 26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 64:49 | WGZPN Omulew Wielbark 4:1 KS Burza SRWSIO Słupy PGZPN Omulew Wielbark 0:1 KS Fortuna Gągławki WGZPN Omulew Wielbark 4:1 GKS Grunwald Gierzwałd PGZPN Omulew Wielbark 2:3 SKF FC Dajtki Olsztyn PGZPN Omulew Wielbark 2:3 GKS Szczytno | |
7 | SKF FC Dajtki Olsztyn | 26 | 38 | 10 | 8 | 8 | 43:42 | PSKF FC Dajtki Olsztyn 1:5 LKS Orzeł Janowiec Kościelny PSKF FC Dajtki Olsztyn 0:1 KS Warmia Wrzesina RSKF FC Dajtki Olsztyn 1:1 LKS Różnowo WSKF FC Dajtki Olsztyn 3:2 GZPN Omulew Wielbark WSKF FC Dajtki Olsztyn 3:0 GKS Gietrzwałd-Unieszewo | |
8 | WKS Wałpusza 07 Jesionowiec | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 45:45 | RWKS Wałpusza 07 Jesionowiec 2:2 GKS Gietrzwałd-Unieszewo PWKS Wałpusza 07 Jesionowiec 0:2 GKS Colet Kozłowo WWKS Wałpusza 07 Jesionowiec 6:2 KS Burza SRWSIO Słupy WWKS Wałpusza 07 Jesionowiec 1:0 KS Fortuna Gągławki WWKS Wałpusza 07 Jesionowiec 5:1 GKS Grunwald Gierzwałd | |
9 | KS Fortuna Gągławki | 26 | 33 | 8 | 9 | 9 | 37:50 | RKS Fortuna Gągławki 1:1 LKS Różnowo WKS Fortuna Gągławki 1:0 GZPN Omulew Wielbark PKS Fortuna Gągławki 0:4 GKS Gietrzwałd-Unieszewo PKS Fortuna Gągławki 0:1 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec PKS Fortuna Gągławki 1:2 KS Burza SRWSIO Słupy | |
10 | GLKS Jonkowo | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 52:59 | PGLKS Jonkowo 1:3 GKS Colet Kozłowo PGLKS Jonkowo 3:5 Błękitni Stary Olsztyn PGLKS Jonkowo 0:3 LKS Orzeł Janowiec Kościelny RGLKS Jonkowo 1:1 KS Warmia Wrzesina WGLKS Jonkowo 4:0 LKS Różnowo | |
11 | GKS Szczytno | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 51:71 | PGKS Szczytno 2:3 Błękitni Stary Olsztyn PGKS Szczytno 0:3 LKS Orzeł Janowiec Kościelny PGKS Szczytno 0:8 KS Warmia Wrzesina WGKS Szczytno 3:1 LKS Różnowo WGKS Szczytno 3:2 GZPN Omulew Wielbark | |
12 | LKS Różnowo | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 42:63 | RLKS Różnowo 1:1 KS Fortuna Gągławki WLKS Różnowo 3:0 GKS Grunwald Gierzwałd RLKS Różnowo 1:1 SKF FC Dajtki Olsztyn PLKS Różnowo 1:3 GKS Szczytno PLKS Różnowo 0:4 GLKS Jonkowo | |
13 | GKS Grunwald Gierzwałd | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 34:74 | PGKS Grunwald Gierzwałd 3:11 KS Warmia Wrzesina PGKS Grunwald Gierzwałd 0:3 LKS Różnowo PGKS Grunwald Gierzwałd 1:4 GZPN Omulew Wielbark PGKS Grunwald Gierzwałd 0:3 GKS Gietrzwałd-Unieszewo PGKS Grunwald Gierzwałd 1:5 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec | |
14 | KS Burza SRWSIO Słupy | 26 | 13 | 3 | 4 | 19 | 31:88 | PKS Burza SRWSIO Słupy 1:4 GZPN Omulew Wielbark PKS Burza SRWSIO Słupy 1:6 GKS Gietrzwałd-Unieszewo PKS Burza SRWSIO Słupy 2:6 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec PKS Burza SRWSIO Słupy 1:3 GKS Colet Kozłowo WKS Burza SRWSIO Słupy 2:1 KS Fortuna Gągławki |
Klasa A Grupa 3
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
LKS Orzeł Janowiec Kościelny | 26 | 70 | 23 | 1 | 2 | 108:26 | 13 | 0 | 0 | 61:11 | 10 | 1 | 2 | 47:15 | 0 | 0 | 0 | |
KS Warmia Wrzesina | 26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 90:52 | 9 | 3 | 1 | 60:22 | 7 | 2 | 4 | 30:30 | 0 | 0 | 0 | |
Błękitni Stary Olsztyn | 26 | 48 | 16 | 0 | 10 | 61:52 | 9 | 0 | 4 | 27:22 | 7 | 0 | 6 | 34:30 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Colet Kozłowo | 26 | 44 | 13 | 5 | 8 | 62:53 | 6 | 2 | 5 | 23:27 | 7 | 3 | 3 | 39:26 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Gietrzwałd-Unieszewo | 26 | 41 | 13 | 2 | 11 | 64:60 | 5 | 2 | 6 | 27:29 | 8 | 0 | 5 | 37:31 | 0 | 0 | 0 | |
GZPN Omulew Wielbark | 26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 64:49 | 5 | 2 | 6 | 32:28 | 7 | 1 | 5 | 32:21 | 0 | 0 | 0 | |
SKF FC Dajtki Olsztyn | 26 | 38 | 10 | 8 | 8 | 43:42 | 7 | 1 | 5 | 22:19 | 3 | 7 | 3 | 21:23 | 0 | 0 | 0 | |
WKS Wałpusza 07 Jesionowiec | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 45:45 | 6 | 3 | 4 | 29:18 | 4 | 2 | 7 | 16:27 | 0 | 0 | 0 | |
KS Fortuna Gągławki | 26 | 33 | 8 | 9 | 9 | 37:50 | 7 | 4 | 2 | 23:16 | 1 | 5 | 7 | 14:34 | 0 | 0 | 0 | |
GLKS Jonkowo | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 52:59 | 4 | 5 | 4 | 29:29 | 4 | 0 | 9 | 23:30 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Szczytno | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 51:71 | 5 | 1 | 7 | 29:36 | 3 | 3 | 7 | 22:35 | 1 | 0 | 1 | 3:2 |
LKS Różnowo | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 42:63 | 2 | 4 | 7 | 22:34 | 6 | 0 | 7 | 20:29 | 1 | 0 | 1 | 2:3 |
GKS Grunwald Gierzwałd | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 34:74 | 4 | 2 | 7 | 20:34 | 0 | 3 | 10 | 14:40 | 0 | 0 | 0 | |
KS Burza SRWSIO Słupy | 26 | 13 | 3 | 4 | 19 | 31:88 | 3 | 1 | 9 | 16:39 | 0 | 3 | 10 | 15:49 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 26 (pt. 2024.06.14 - nd. 2024.06.16) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-14 18:00 | GKS Gietrzwałd-Unieszewo | 2 : 2 | WKS Wałpusza 07 Jesionowiec | Stadion w Unieszewie (Unieszewo, Polna 0) | Unieszewo, Polna 0 | ||
2024-06-14 18:30 | GKS Colet Kozłowo | 3 : 1 | GLKS Jonkowo | Boisko Gminne (Kozłowo, Sportowa 1) | Kozłowo, Sportowa 1 | ||
2024-06-14 18:30 | GZPN Omulew Wielbark | 4 : 1 | KS Burza SRWSIO Słupy | Stadion Leśny (Wielbark, Mikołaja Kopernika 0) | Wielbark, Mikołaja Kopernika 0 | ||
2024-06-16 11:00 | Błękitni Stary Olsztyn | 3 : 2 | GKS Szczytno | Boisko w Klewkach (Klewki 13 D) | Klewki 13 D | ||
2024-06-16 11:00 | LKS Orzeł Janowiec Kościelny | 5 : 1 | SKF FC Dajtki Olsztyn | Stadion Gminny (Kuce 0) | Kuce 0 | ||
2024-06-16 11:00 | KS Warmia Wrzesina | 11 : 3 | GKS Grunwald Gierzwałd | Stadion Gminny we Wrzesinie (Wrzesina 37 B) | Wrzesina 37 B | ||
2024-06-16 11:00 | LKS Różnowo | 1 : 1 | KS Fortuna Gągławki | Boisko Wiejskie (Różnowo 0) | Różnowo 0 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal