W Nowym Mieście Lubawskim rozegrano Mistrzostwa Województwa w kategorii Orlik E1. Najlepszy okazał się Constract Lubawa.
Klasyfikacja końcowa:
- Constract Lubawa
- Pomarańcze Korsze
- Granica Kętrzyn
- Mrągowia Mrągowo
Król strzelców : Piotr Grabowski – KS Constract Lubawa
MVP : Franciszka Mańkowska – KP Pomarańcze Korsze
Najlepszy bramkarz: Antoni Guba – KKS Granica Kętrzyn
