Zapowiedź 24.kolejki forBET IV Ligi cz.2

Za nami już dwa mecze 24.kolejki forBET IV Ligi. Do rozegrania pozostało jednak jeszcze sześć interesujących spotkań!

Z kodem WMZPN specjalny bonus od forBET

DKS Dobre Miasto vs Jeziorak Iława

DKS Dobre Miasto w dalszym ciągu utrzymuje się w świetnej dyspozycji. W poprzedniej kolejce w ostatnich minutach uratował jeden punkt w starciu z Olimpią II Elbląg, ale za rundę wiosną trzeba go tylko chwalić. Jeziorak powinien zyskać teraz wiatr w żagle. Po kilku bardzo słabych meczach,  przyszła pewna wygrana z Motorem Lubawa. Czy ta wygrana sprawi, że Jeziorak będzie piął się w górę tabeli? Trudno przewidywać, ale o punkty w tym meczu iławianie nie będą mieli łatwo.

Motor Lubawa vs Rominta Gołdap

Motor po wysokiej porażce z Jeziorakiem zdecydował się na zmianę trenera. Krzysztofa Malinowskiego zastąpił Marek Śnieżawski. Lubawska drużyna na wiosnę ma ogromne problemy i poważanie jest zamieszana w walkę o utrzymanie. W Lubawie liczą zapewne na “efekt nowej miotły”, ale będzie o to trudno, ponieważ Rominta Gołdap jest bardzo niewygodnym rywalem. Gołdapianie mogą jeszcze powalczyć o ligowe podium, co byłoby kapitalnym rezultatem.

Stomil II Olsztyn vs Mazur Ełk

Bardzo ważne spotkanie dla obu klubów. Olsztynianie w poprzedniej serii gier sprawili niespodziankę i wygrali wysoko z Granicą Kętrzyn. Ten wynik świadczy o tym, że w młodej drużynie z Olsztyna tkwi naprawdę spory potencjał, tylko muszą go teraz przełożyć na następne starcia. Mazur o poprzedniej kolejce będzie chciał jak najszybciej zapomnieć , ponieważ spisał się fatalnie w pojedynku ze Zniczem Biała Piska. W innych meczach pokazał jednak, że grać w piłkę potrafi. Stawiamy na remis.

Constract Lubawa vs Mamry Giżycko

Kolejne niezwykle istotne starcie dla losów utrzymania w forBET IV Lidze. Constract w ostatnich meczach przegrywa z zespołami z ligowej czołówki, ale punktuje z ekipami z dolnych rejonów tabeli. Tym razem jego rywalem będą Mamry Giżycko. Drużyna ta spisuje się fatalnie na wiosnę i pomimo tego, że zajmuje 9 miejsce w tabeli, to stała się jednym z kandydatów do spadku. Jeżeli Mamry nie poprawią formy, to sezon może się dla nich skończyć tragicznie.

Olimpia Olsztynek vs Polonia Lidzbark Warmiński

Faworytem meczu będą goście, ale olsztynecka drużyna ma swoje argumenty. W tej rundzie urwała już na własnym obiekcie punkty Zniczowi Biała Piska. Była nawet bliska by to spotkanie wygrać! Będzie to na pewno mecz walki, a Olimpia żadnej piłki nie odpuści. Piłkarsko Polonia jest na wyższym poziomie, co pokazuje miejsce w tabeli, ale cechy wolicjonalne mogą mieć tu duże znaczenie. Nie zmienia to jednak faktu, że inny wynik niż wygrana lidera będzie niespodzianką.

Polonia Iłowo vs Znicz Biała Piska

Ostatni zespół z ligowej tabeli mierzy się z wiceliderem. Polonia jest w bardzo trudnej sytuacji i mało kto wierzy, że może jeszcze utrzymać się na czwartoligowym poziomie rozgrywkowym. Znicz musi to spotkanie wygrać, żeby utrzymać kontakt z Polonią Lidzbark Warmiński. Grająca ofensywnie drużyna z Białej Piskiej powinna w tym meczu strzelić kilka goli.

Transmisje i relacje:

  • DKS Dobre Miasto vs Jeziorak Iława – 4 maja godzina. 13:00

📱 Instagram DKS 👉 https://www.instagram.com/dksdobremiasto

💻 FB Jezioraka 👉  https://www.facebook.com/jeziorakilawa

  • Motor Lubawa vs Rominta Gołdap – 4 maja godzina. 15:00

💻 FB Motoru Lubawa 👉 https://www.facebook.com/mlksmotorlubawa

💻 FB Rominty 👉 https://www.facebook.com/RomintaGoldap

  • Stomil II Olsztyn vs Mazur Ełk- 4 maja godzina 16.00

💻 FB Mazura 👉 https://www.facebook.com/mksmazurelk

🎥 Transmisja z meczu YouTube stomil.olsztyn.pl 👉  https://www.youtube.com/@stomilolsztynpl1945/featured

  • Constract Lubawa vs Mamry Giżycko – 4 maja godzina. 17:00

💻 FB Constractu 👉 https://www.facebook.com/ConstractLubawa

  • Olimpia Olsztynek vs Polonia Lidzbark Warmiński – 4 maja godzina. 17:00

🎥 YouTube Olimpii 👉 https://www.youtube.com/@olimpiaolsztynektv/streams

💻 FB Polonii LW 👉  https://www.facebook.com/polonialidzbarkwarminski

  • Polonia Iłowo vs Znicz Biała Piska – 5 maja godzina. 17:00

💻 FB Polonii Iłowo 👉 www.facebook.com/GKSPoloniailowo

💻 FB Znicz Biała Piska 👉  https://www.facebook.com/zniczbiałapiska