POBIERZ Skarb Kibica forBET IV Ligi – Wiosna 2023/24

Skarb Kibica forBET IV Ligi na rundę wiosenną sezonu 2023/24 jest już gotowy do pobrania w formie e-wydania! Limitowany nakład wersji drukowanej będzie niebawem dostępny w szesnastu klubach forBET IV Ligi.

Na 52 stronach naszego pisma znajdziecie: dane klubów, kadry zespołów, terminarz wiosny, wywiady z trenerami, statystyki rundy jesiennej, klubowe stadiony, klubowych sponsorów, sędziów IV Ligi oraz specjalne kursy przygotowane przez sponsora tytularnego najwyższej klasy rozgrywkowej na Warmii i Mazurach – forBET Zakłady Bukmacherskie.  Przeczytacie również o “Naszych III-ligowcach” oraz o zmaganiach w Klasie Okręgowej.

Nowe wydanie powstawało przez ostatnie tygodnie we współpracy z klubami forBET IV Ligi, dzięki czemu przedstawia aktualną sytuację w każdym z nich przed startem rundy jesiennej sezonu 2023/24 (na dzień 27 lutego 2024).

Najnowsze, limitowane papierowe wydanie możecie zdobyć w swoich klubach.  Ze względu na opóźnienie druku w drukarni, ciężko jest wskazać konkretną datę, ale mamy nadzieje, że będzie to 13 lub 14 marca 2024 r. Śledźcie media społecznościowe swojego klubu – tam na pewno wkrótce znajdziecie taką informację.

<< POBIERZ >> wersję na telefon

<< POBIERZ >> wersję z rozkładówką