VII edycja Olimpia CUP

W sobotę 19.02.2022r na hali MOS przy ul. Kościuszki 77a odbędzie się kolejna już VII edycja turnieju Olimpia Cup, organizowana przez rocznik 2014 Akademii ZKS Olimpia Elbląg.

Tym razem formuła turnieju będzie troszkę zmieniona: zawody tego dnia zostaną podzielone na dwa turnieje:
– od 08:30 do 13:30 poziom początkujący
– od 14:00 do 19:30 poziom zaawansowany

Postanowiliśmy zmienić nieco formułę turnieju, po to aby dać szansę rywalizacji zawodnikom o zbliżonych do siebie umiejętnościach piłkarskich, aby uniknąć jednostronnej rywalizacji w czasie gry. Ta zmiana na pewno wyjdzie chłopcom na dobre, pozwoli im jeszcze bardziej uwierzyć we własne siły. A co najważniejsze będą z jeszcze większym uśmiechem na twarzy grali w piłkę nożną” – Damian Ziemiańczyk

* W obu turniejach łącznie wystąpi 16 zespołów z kilku województw. Nie będzie prowadzonej klasyfikacji końcowej, wszystkie zespoły na koniec wygrywają i zajmują 1-sze miejsca! Oprócz pamiątkowego pucharu każdy zawodnik otrzyma medal.

* Po raz kolejny Firma OKE Poland, będzie miała okazję zostać sponsorem turnieju „Olimpia Cup”. OKE jest firmą z Gdańska specjalizującą się w analizie i przetwarzaniu obrazu i dźwięku, w tym sztucznej inteligencji dla streamów video, która rozwija własne projekty w obszarze R&D. Jednym z ich rozwiązań jest Civileo- system smart city obejmujący oświetlenie LED z aktywnym monitoringiem. OKE to stabilna firma z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, tworząca innowacyjne rozwiązania dla partnerów zza granicy. Cieszymy się z ich zaangażowania w organizację VI oraz VII turnieju piłkarskiego “Olimpia Cup”

* W czasie obydwu turniejów będzie zorganizowana, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem loteria fantowa: “każdy los wygrywa”. Do wygrania będą: różnego rodzaju sprzęt i akcesoria sportowe (nie tylko piłkarskie), odzież sportowa, artykuły szkolne oraz wiele innych nagród. O atrakcyjność gadżetów na loterię fantową zadbali:
– firma AKAS z Kazimierzowa,
– sklep “Olimpijczyk”,
– Elbląska Gazeta Internetowa Portel.pl
– firma: Kappa
– Urząd Miasta Elbląg- Starostwo Powiatu Elbląskiego
– Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3
– Meble Wójcik
– Hotel Młyn
– salon samochodowy: Toyota Knedler
– salon rowerowy: K-M Bike
– sklep rowerowy: GIANT
– PKS Elbląg
– Biuro nieruchomości American Home
– Hurtownia budowlana i sklep łazienkowy: AWANGARDA
– Multikino w Elblągu
– Serwis komputerowy: K&M w Elblągu
– Sportowy sklep internetowy: SPORTSTREFA.COM
– Sportowy sklep internetowy: NO10
– Sportowy sklep internetowy: FUTBOLSPORT.PL
– oraz oczywiście: klub piłkarski ZKS Olimpia Elbląg
DODATKOWO  w czasie turnieju za największy uśmiech w czasie gry, będzie można otrzymać (już nie w loterii) upominki od sklepu New Balance. 

“W tej kategorii wiekowej najważniejsza jest radość i przyjemność z gry w piłkę nożną i to jest głównym celem naszego turnieju” – Damian Ziemiańczyk