Zapisy do Zimowych Halowych Rozgrywek Orlików, Żaków i Skrzatów

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej organizuje halowe zimowe rozgrywki dla dzieci, które są kontynuacją rozgrywek trawiastych rundy jesiennej. Rozgrywki będą się odbywać osobno dla każdego z roczników:

  • orlik starszy (2011 i młodsi) – start rozgrywek 20 listopada 2021, koniec 16 stycznia 2022
  • orlik młodszy (2012 i młodsi) – start rozgrywek 20 listopada 2021, koniec 16 stycznia 2022
  • żak starszy (2013 i młodsi) – start rozgrywek 20 listopada 2021, koniec 16 stycznia 2022
  • żak młodszy (2014 i młodsi) – start rozgrywek 20 listopada 2021, koniec 16 stycznia 2022
  • skrzat starszy (2015 i młodsi) – start rozgrywek 20 listopada – 1 turniej w miesiącu (XI, XII, I, II, III)
  • skrzat młodszy (2016 i młodsi) – start rozgrywek 20 listopada – 1 turniej w miesiącu (XI, XII, I, II, III)

Zima nie może być okresem zaniechania szkolenia – szkolenie dzieci powinno odbywać się przez cały rok.  Dlatego zgodnie z zasadami uczestnictwa w jesiennych rozgrywkach orlików, żaków i skrzatów, po rozgrywkach jesiennych wszystkie zgłoszone do nich drużyny automatycznie przechodzą do rozgrywek zimowych, które będą rozgrywane na halach wypełniając czas od połowy listopada do połowy stycznia.

Rozgrywki zostały zaplanowane do rozegrania w listopadzie, grudniu i na początku stycznia. Okres po feriach zimowych pozostawiamy na turnieje klubowe oraz przygotowania do wiosennych rozgrywek trawiastych. Wyjątkiem są rozgrywki skrzatów, które będą toczyć się od listopada do marca po 1 turnieju w miesiącu.

Na kolejnych stronach prezentujemy listę drużyn uczestniczących w rozgrywkach. Istnieje możliwość dogłoszenia lub wycofania drużyn. W tym celu należy wysłać maila na adres krystian.mucha@wmzpn.pl w terminie do 2 listopada 2021 roku. Po tym terminie, na podstawie liczby zgłoszonych drużyn, zostanie opracowany szczegółowy komunikat z systemem rozgrywek oraz z konkretnymi miejscami i datami turniejów.

Kluby chętne do organizacji turniejów prosimy o dokonanie rezerwacji hal w terminach przewidzianych w harmonogramie rozgrywek oraz zgłoszenie chęci organizacji turniejów na maila krystian.mucha@wmzpn.pl

Zimowe Halowe Rozgrywki Orlików, Żaków i Skrzatów
– KOMUNIKAT NR 1 (zobacz)
– HARMONOGRAM (zobacz)