Zapraszamy na Konferencję „Akademia Grassroots 2021” w Ostródzie

Trwa tegoroczna edycja „Akademii Grassroots” czyli cykl konferencji skierowanych przede wszystkim do nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów pracujących na co dzień z dziećmi do 13. roku życia. Zajęcia i prelekcje odbędą się w każdym województwie, a wstęp na nie będzie otwarty dla wszystkich chętnych. 8 listopada odbędzie się konferencja w Ostródzie.

Celem odbywającej się co roku „Akademii Grassroots” jest przybliżenie najnowszych trendów w szkoleniu młodych piłkarek i piłkarzy fachowcom pracującym z nimi na co dzień: trenerom, instruktorom oraz nauczycielom wychowania fizycznego.

Wśród prelegentów, którzy podczas zajęć teoretycznych i praktycznych będą dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, znajdują się szkoleniowcy z Polskiego Związku Piłki Nożnej. W tym roku tematem przewodnim konferencji będzie periodyzacja programu szkolenia.

W „Akademii Grassroots” mogą wziąć udział wszyscy chętni. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony pzpn24.pzpn.pl.

Uczestnictwo w konferencji gwarantuje trenerom zdobycie punktów niezbędnych do przedłużenia licencji. W zależności od jej rodzaju udział w “Akademii Grassroots” daje:

Grassroots D – 5 godzin/punktów
Grassroots C – 5 godzin/punktów

UEFA PRO – 0 godzin/punktów
UEFA Elite Youth A – 0 godziny/punkty
UEFA A – 0 godziny/punkty
UEFA Goalkeeper A – 0 godzin/punktów
UEFA B – 5 godzin/punktów
UEFA Futsal B – 0 godzin/punktów
Goalkeeper B – 0 godzin/punktów
Futsal C – 0 godzin/punktów
Edukator – 0 godzin/punktów

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych piłkarskim szkoleniem dzieci i młodzieży do udziału w konferencjach z cyklu „Akademia Grassroots”.

W województwie warmińsko-mazurskim konferencja odbędzie się 8 listopada 2021 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Kościuszki 22A w Ostródzie. Więcej informacji pod linkiem poniżej.