AS Stomil Olsztyn z Wojewódzkim Pucharem Polski Kobiet!

Dzisiaj (06.10) miał miejsce finał Wojewódzkiego Pucharu Polski Kobiet. Zmierzyły się ze sobą AS Stomil Olsztyn i Stomilanki II Olsztyn. Spotkanie wygrała Akademia Sportu Stomilu Olsztyn.

Od początku, w spotkaniu przeważały piłkarki AS Stomilu Olsztyn. Stwarzały sobie więcej sytuacji podbramkowych i groźniej atakowały. Do przerwy podopieczne Marka Maleszewskiego prowadziły 2:0 po golach Małgorzaty Milewskiej i Poli Olender.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Zawodniczki AS Stomil Olsztyn atakowały bramkę rywalek i w końcówce spotkania, za sprawą Oliwii Czarneckiej i Oliwii Kowalewskiej ustaliły wynik meczu na 4:0.

Zwycięska drużyna otrzymała puchar, czek na 5 tysięcy złotych i będzie reprezentować nasze województwo w Pucharze Polski na szczeblu centralnym.