Zapowiedź lig centralnych. 20 -22 sierpnia

Już w ten weekend nasze drużyny ze szczebla centralnego rozegrają kolejne ligowe mecze.

Fortuna I liga

Widzew Łódź vs Stomil Olsztyn

Widzew bardzo dobrze rozpoczął te rozgrywki i plasuje się na trzecim miejscu w tabeli. Pomimo ostatniej porażki z Arką Gdynia, łodzianie i tak mogą być zadowoleni ze swojej formie. W zupełnie innych nastrojach jest Stomil, który przegrał wszystkie dotychczasowe spotkania. O punkty w Łodzi na pewno łatwo nie będzie, ale olsztynianom nie można odbierać szans.

eWinner II liga

Sokół Ostróda vs Olimpia Elbląg             

Sokół w dalszym ciągu jest w budowie, więc na dobre wyniki być może trzeba będzie jeszcze poczekać. W poprzedniej kolejce ostródzianie zagrali bardzo solidnie w defensywie i byli blisko zdobycia pierwszego punktu. Olimpia natomiast rozpoczęła te rozgrywki bardzo dobrze. Widać, że elblążanie dobrze przepracowali okres przygotowawczy i dokonali solidnych wzmocnień. Na papierze faworytem meczu będzie Olimpia, ale młodzi piłkarze z Ostródy zrobią wszystko, żeby w końcu zapunktować.

III liga

KS Kutno vs GKS Wikielec

Zapowiada się zacięte spotkanie. Drużyna z Kutna ma na swoim koncie trzy punkty, a GKS zgromadził dwa oczka. Obie drużyny potrzebują punktów, więc walki w tym meczu nie zabraknie.

Znicz Biała Piska vs Pelikan Łowicz

Obie drużyny zgromadziły po cztery punkty. Wydaje się, że dysponują bardzo wyrównanym potencjałem piłkarskim, więc remis w tym meczu nie będzie zaskoczeniem.

Pilica Białobrzegi vs Mamry Gizycko

Pilica zagrała dwa spotkania i jedno wygrała, a drugie zremisowała. Jest to dosyć zaskakujący wynik. Mamry natomiast w poprzedniej kolejce przegrały wysoko z rezerwami Legii. Teraz o punkty również łatwo im nie będzie.

I liga kobiet

Rolnik Biedrzychowice vs Stomilanki Olsztyn

Rolnik jeszcze w poprzednim sezonie grał w Ekstraklasie, ale zajął w niej przedostatnie miejsce. W pierwszym meczu w nowym sezonie przegrał 2:7 z Polonią Środa Wielkopolska. Wydaje się, że to Stomilanki będą faworytem tego meczu.

CLJ U-17

Widzew Łódź vs Stomil Olsztyn

Do rywalizacji powraca także Stomil w Centralnej Lidze Juniorów. W poprzednim sezonie olsztynianie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Teraz będą się starali powtórzyć ten dobry wynik.

Więcej informacji o klubach znajdziecie na:

http://stomilolsztyn.com   http://zksolimpia.pl      http://sokolostroda.com gkswikielec.pl/    http://mamrygizycko.pl    http://zniczbialapiska.pl http://stomilanki.olsztyn.pl