Zapowiedź lig centralnych – 18 sierpnia

Początek sezonu dla drużyn występujących na szczeblu centralnym jest bardzo intensywny. Już dzisiaj rozegrają kolejne ligowe kolejki.

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn vs Korona Kielce

Spotkanie w którym faworytem jest Korona. Drużyna z Kielc wygrała wszystkie mecze i jest na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Stomil natomiast ma na koncie zero punktów i plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli. W pierwszej lidze jednak często zdarzają się niespodzianki, więc może taka tym razem będzie miała miejsce w Olsztynie.

eWinner II Liga

Olimpia Elbląg  vs  Pogoń Siedlce

Spotkanie bez wyraźnego faworyta. Elblążanie po dobrym początku sezonu, w poprzedniej kolejce przegrali z Wigrami Suwałki. Pogoń natomiast źle zaczęła te rozgrywki, ale w poprzedniej serii spotkań wygrała z Hutnikiem Kraków. Forma tej drużyny, więc rośnie.  Zapowiada się wyrównany mecz.

Wigry Suwałki vs Sokół Ostróda

Wigry co prawda nie dysponują już tak silną kadrą, jak w poprzednim sezonie i początek tego sezonu mają trudny, ale będą faworytem tego starcia. Sokół nie strzelił jeszcze gola i przegrał wszystkie trzy spotkania. Ostródzianie co prawda z meczu na mecz grają lepiej, ale to na razie nie przekłada się na zdobycz punktową. Piłka nożna jednak widziała nie takie niespodzianki, więc i w tym spotkaniu wszystko jest możliwe.

III Liga

Mamry Giżycko vs Legia II Warszawa

Mamry w poprzedniej kolejce sprawiły niespodziankę i wygrały na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska, więc nastroje w Giżycku są bardzo dobre. Legia przegrała natomiast Pilicą Białobrzegi, więc początek rozgrywek ma nieudany.

GKS Wikielec vs Sokół Aleksandrów Łódzki

GKS w poprzednim sezonie punktował głównie w meczach rozgrywanych na swoim obiekcie, więc gra u siebie jest wielkim atutem drużyny prowadzonej przez Łukasza Suchockiego. O punkty jednak łatwo nie będzie, ponieważ Sokół dysponuje mocnym składem, a w dwóch pierwszych meczach zanotował dwa remisy.

Znicz Biała Piska – Broń Radom

Znicz będzie chciał się zrehabilitować, za porażkę, jaką poniósł w poprzedniej kolejce. Nie będzie o to jednak łatwo, ponieważ Broń Radom jest znacznie mocniejsza niż w poprzednim sezonie. Mecz bez wyraźnego faworyta.

Więcej informacji o klubach znajdziecie na:

http://stomilolsztyn.com   http://zksolimpia.pl      http://sokolostroda.com gkswikielec.pl/    http://mamrygizycko.pl    http://zniczbialapiska.pl http://stomilanki.olsztyn.pl