Zapowiedź 24.kolejki forBET IV Ligi

W 24 serii spotkań forBET IV Ligi dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, które mogą mieć znaczący wpływ, na walkę o awans czy utrzymanie.

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Spotkanie to zapowiada się na bardzo wyrównane, z minimalnym wskazaniem jednak na Zatokę. Drużyna z Braniewa znacznie lepiej punktuje na własnym obiekcie niż na wyjazdach, więc to będzie ich spory atut. Z MKS-em jednak nikomu się łatwo nie gra, więc Zatoka będzie musiała bardzo się postarać, żeby wywalczyć punkty w tym spotkaniu.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Dla gospodarzy, to może być kluczowy mecz w całym tym sezonie. Jak wygrają to włączą się poważnie jeszcze do walki o utrzymanie, ale przy stracie punktów ich szanse będą poważnie ograniczone. Olimpia natomiast pomimo tego, że jest ostatnia w tabeli, to nie poddaje się i stawia opór swoim rywalom. Wydaje się, że spotkanie to zakręci się wokół wyniku remisowego.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Tęcza rozpoczęła swój marsz, po utrzymanie się w forBET w IV Lidze. W poprzedniej kolejce pewnie pokonała MKS Korsze i wydaje się, że również w starciu z Pisą będzie faworytem. Barczewianie nie zaliczą do udanych tej rundy wiosennej, ale ostatnio wygrali ważny mecz z rezerwami Stomilu Olsztyn. W tym meczu możemy się spodziewać dużej liczby bramek i ciekawej ofensywnej gry.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Jest to najciekawszy mecz tej serii spotkań. Mrągowia jest w bardzo dobrej formie i wygrywa mecz za meczem. Podopieczni trenera Niedziółki, dalej pozostają w grze o awans do trzeciej ligi. Polonia natomiast nieco gorzej prezentuje się w tej rundzie. Ekipa z Lidzbarka Warmińskiego, w ostatniej kolejce nie sprostała liderowi rozgrywek, więc teraz pewnie będzie chciała pokazać, że to jej miejsce w ścisłej czołówce nie jest przypadkiem.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Tutaj faworytem będą Mamry, które zmierzają po wygranie forBET IV Ligi. Drużyna z Giżycka dysponuje bardzo mocną kadrą i w większości spotkań dominuje nad swoim rywalem. Kętrzynianie grają natomiast w kratkę i dobre mecze przeplatają tymi słabszymi. Potrafili wygrać na wyjeździe z Motorem Lubawa, aby w następnej kolejce przegrać wysoko u siebie z Mazurem Ełk. Jeżeli Mamry tego spotkania nie wygrają, to będzie to spora niespodzianka.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na facebooku Mamr Giżycko

Może miejsca w tabeli o tym nie świadczą, ale wydaje się, że to spotkanie będzie bardzo wyrównane.  Mazur pomimo młodej kadry prezentuje się bardzo dobrze w rundzie wiosennej. Motor natomiast po małej zadyszce na początku rundy, teraz powoli wraca na właściwe tory. Lubawianie tracą bardzo mało bramek, więc może to być typowe spotkanie dla koneserów futbolu.
Ten mecz będzie można obejrzeć odpłatnie, na żywo na platformie TVcom.pl

Olsztynianie grają lepiej niż ktokolwiek mógł się spodziewać. W zaległym meczu z 21.kolejki Warmia wygrała z Delfinem Rybno i tym samym bardzo poprawiła swoją sytuację w tabeli. Jeziorak natomiast po słabym początku rundy, w poprzednim meczu pokazał się ze znakomitej strony. Oczywistym faworytem będzie Jeziorak, ale ewentualna wygrana może mu nie przyjść łatwo.

Dla Stomilu teraz każdy mecz jest spotkaniem o życie. Olsztynianie są w bardzo trudnej sytuacji, ale nie potrafią złapać odpowiedniego rytmu. Błękitni natomiast tracą mało bramek i sporo spotkań remisują, więc nikogo remis w tym spotkaniu na pewno nie zdziwi.

Elblążanie w tym spotkaniu mogą być wzmocnieni zawodnikami z pierwszej drużyny, więc to na pewno spory plus dla nich. Obie drużyny są sąsiadami w ligowej tabeli, ale mimo wszystko to Olimpia ma więcej atutów, aby to spotkanie wygrać. Błękitni jednak tego zadania na pewno im nie ułatwią. 
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl