Zapowiedź 21. kolejki forBET IV Ligi

W najbliższą sobotę, 27 marca 2021 r. rozegrane zostaną spotkania w ramach 21. kolejki forBET IV Ligi.

  👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN  👈

Ponownie aż 7 spotkań będzie transmitowanych na żywo w internecie! Poniżej przedstawiamy krótkie zapowiedzi nadchodzących meczów najwyższej klasy rozgrywkowej na Warmii i Mazuach.

Pisa w poprzedniej kolejce rzutem na taśmę uratowała remis w starciu z Mazurem Ełk. Mamry natomiast przegrywały już 1:3 z Korszami, ale ostatecznie wygrały to spotkanie. Drużyna z Giżycka dalej jest liderem rozgrywek i będzie chciała przynajmniej utrzymać przewagę nad resztą drużyn w tabeli. Pisa natomiast zrobi wszystko, żeby te plany im pokrzyżować. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mrągowie.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Zajmujący ósme miejsce w ligowej tabeli korszanie mierzą się z wiceliderem Mrągowią Mrągowo. Z punktu widzenia tabeli faworytem meczu będzie Mrągowia, ale MKS zwłaszcza na swoim stadionie, zawsze jest niezwykle groźnym przeciwnikiem. Już w poprzedniej kolejce drużyna z Korsz napędziła sporo strachu liderowi rozgrywek, ale punktów ostatecznie nie wywalczyła. Mrągowia nie może sobie pozwolić na straty punktowe, aby nie stracić kontaktu w tabeli z drużyną z Giżycka.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Mecz nie odbędzie się Olimpia II Elbląg potrzebuje kilku dni na spełnienie formalności wynikających z nowego rozporządzenia, za tydzień wracają do gry.

Najciekawsze spotkanie tej serii spotkań. Polonia odskoczyła od Motoru, po ostatniej kolejce, ponieważ lubawianie zremisowali swój mecz z Błękitnymi Orneta. Jeżeli Motor dalej chce się liczyć w walce o awans do trzeciej ligi, to nie może przegrać tego meczu. Taki sam plan będzie miała jednak Polonia, która chce pozostać w ścisłej czołówce. Zapowiada się bardzo interesujący mecz, w którym o odpowiedni poziom piłkarski możemy być spokojni.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli. Obie te drużyny zremisowały swoje pierwsze spotkania na wiosnę. Bardziej zadowoleni z wywalczenia jednego punktu są jednak piłkarze z Ornety. Ich remis z Motorem Lubawa był sporą niespodzianką. Mazur natomiast prowadził już 2:0, w meczu przeciwko Pisie Barczewo, ale ostatecznie dopisał tylko jeden punkt do ligowej tabeli. Teraz obie drużyny za wszelką cenę, będą chciały wygrać spotkanie.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na klubowym YouTube

Olimpia była przez wielu skazywana na pożarcie, w starciu z Mrągowią Mrągowo. Ostatecznie drużyna z Olsztynka przegrała tamto spotkanie, ale pokazała się z naprawdę dobrej strony. Stomil natomiast wywalczył bardzo ważny punkt w meczu z Jeziorakiem Iława. Olsztynianie wzmocnili swoją kadrę, więc i w tym meczu będą faworytem. Olimpia jednak łatwo się nie podda i będzie trudnym rywalem dla każdej drużyny w forBET IV lidze.

Iławianie chcieli poprawić swoją pozycję w tabeli, ale po poprzednim meczu nie udało im się tego zrobić. Jeziorak tylko zremisował z rezerwami Stomilu. Był to już szósty remis iławskiej drużyny w tym sezonie. Są drużyną, która w tym sezonie forBET IV ligi, najczęściej dzieli się punktami ze swoim rywalem. Drużyna z Biskupca, to wielka zagadka. W Tęczy doszło do wielu zmian składzie i nie wiadomo, jak szybko ci gracze zdążą wkomponować się do drużyny. Dla biskupieckiej drużyny, będzie to pierwszy ligowy mecz po przerwie zimowej. W poprzedniej kolejce jej spotkanie z Błękitnymi Pasym nie doszło do skutku, ze względu sporą ilość śniegu zalegającą na płycie boiska.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Pasymianie nie zdążyli nam się jeszcze zaprezentować podczas ligowej rywalizacji w 2021 roku. Zajmują oni na razie bezpieczne 11 miejsce w ligowej tabeli, ale muszą uciekać przed grupą pościgową. Zatoka natomiast bardzo dobrze zaprezentowała się w poprzednim meczu i pewnie pokonała Warmię Olsztyn. Dzięki temu drużyna z Braniewa awansowała na piąte miejsce w ligowej tabeli. W tym spotkaniu trudno wskazać faworyta, więc żaden wynik nie będzie zaskoczeniem.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Mecz nie odbędzie się Warmia Olsztyn potrzebuje kilku dni na spełnienie formalności wynikających z nowego rozporządzenia, za tydzień wracają do gry.

  👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN  👈