Zapowiedź 20. kolejki forBET IV Ligi

Powracamy do rywalizacji na czwartoligowych boiskach. Przerwa w rozgrywkach trwała cztery miesiące, a w tym czasie drużyny rozegrały wiele meczów sparingowych. Teraz czas na kolejne ligowe emocje!

👉  Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN  👈

Aż siedem spotkań w tej kolejce będzie transmitowanych na żywo w internecie! Poniżej przedstawiamy krótkie zapowiedzi nadchodzących meczów najwyższej klasy rozgrywkowej na Warmii i Mazuach.

Spotkanie to zostanie rozegrane w Iławie. Olsztyńska drużyna została poważnie wzmocniona podczas przerwy zimowej i zamierza walczyć o utrzymanie w forBET IV lidze. Jeziorak również nie jest zadowolony z miejsca, jakie zajmuje po jesiennych meczach. Iławianie dysponują szeroką i silną kadrą, więc będą faworytem tego starcia. Zawodnicy Stomilu jednak zrobią wszystko, żeby dobrze rozpocząć wiosenne granie.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Lider rozgrywek zmierzy się z nieprzewidywalną drużyną z Korsz. Mamry prezentują się bardzo dobrze w tym sezonie i zmierzają po awans do trzeciej ligi. W przerwie zimowej do drużyny z Giżycka dołączyło kilku ciekawych graczy, którzy powinni jeszcze wzmocnić zespół. MKS Korsze zajmuje bardzo wysokie piąte miejsce w ligowej tabeli. Drużyna ta już niejednemu faworytowi urwała punkty w tym sezonie, więc i teraz będzie chciała się pokusić o niespodziankę (Spotkanie zostanie rozegrane w Ełku).
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na facebooku Mamr Giżycko

Zatoka po kapitalnym początku sezonu, później wyglądała już znacznie gorzej. Ostatecznie drużyna z Braniewa zajmuje szóste miejsce w tabeli. Warmia natomiast uwikłana jest w walkę o utrzymanie. Drużyna złożona głównie z młodych zawodników sprawiła już kilka niespodzianek w tym sezonie, więc nie można jej skreślać. W meczach Zatoki często pada wiele bramek, więc i teraz możemy się spodziewać takiego obrotu spraw.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Błękitni Pasym zdecydowaną większość swoich punktów wywalczyli w meczach rozgrywanych na własnym stadionie. Do Pasymia przyjedzie Tęcza Biskupiec. Drużyna ta przeszła prawdziwą rewolucję w przerwie zimowej. Do Tęczy dołączyło kilku doświadczonych zawodników, którzy mają stanowić o sile zespołu podczas rundy wiosennej. Pomimo sporej straty punktowej w Biskupcu wierzą w utrzymanie się na czwartoligowym szczeblu.  W tym spotkaniu Tęcza będzie chciała postawić krok w tym kierunku, ale Błękitni Pasym im tego nie ułatwią.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Mrągowia jest w gronie faworytów do wygrania forBET IV ligi. Podopieczni trenera Niedziółki bardzo dobrze prezentowali się w meczach sparingowych, a w tabeli ligowej zajmują drugie miejsce. Olimpia Olsztynek natomiast zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i w tym sezonie wygrała tylko dwa mecze. Mrągowia będzie chciała pokazać, że każdy zespół powinien się jej obawiać, a Olimpia musi wznieść się na wyżyny swoich możliwości, jeżeli chce z Mrągowa wywieźć jakieś punkty.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Ważne dla układu tabeli spotkanie. Mazur nie znajduje się w zbyt komfortowej sytuacji. Z dorobkiem 20 punktów zajmuje trzynaste miejsce w ligowej tabeli, więc każdy kolejny mecz jest dla niego niezwykle ważny. Pisa natomiast ma o dziesięć punktów więcej na swoim koncie i plasuje się na ósmym miejscu. Piłkarze z Barczewa na razie ten sezon mogą zaliczyć do bardzo udanych i na pewno będą chcieli utrzymać dobrą formę z jesieni i zdobyć kolejne trzy punkty.

Motor Lubawa liczy się dalej w walce o awans do trzeciej ligi. Lubawianie stracili najmniej bramek ze wszystkich czwartoligowych drużyn. W przerwie zimowej w Lubawie nie było wielu zmian w składzie. Ta stabilizacja składu powinna być sporym atutem Motoru. Błękitni radzą sobie nieco gorzej i zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Ornety potrafiła jednak zdobywać punkty z wyżej notowanymi rywalami i teraz będzie chciała to powtórzyć.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Granica chce w tym sezonie spokojnie utrzymać się w czwartej lidze, a w przyszłym sezonie powalczyć już o coś więcej. W sparingach podopieczni Adama Fedoruka spisywali się bardzo dobrze, więc to na pewno dobry prognostyk, przed wiosennymi meczami. Drużyna z Lidzbarka Warmińskiego jest na trzecim miejscu w tabeli i zamierza pozostać w czołówce, aż do zakończenia sezonu. Polonia nie przegrała jeszcze w tym sezonie meczu na wyjeździe i na pewno będzie chciała tę serię utrzymać.

Olimpia na razie ten sezon zaliczy do udanych. Młodzież z Elbląga sprawiła kilka pozytywnych niespodzianek i w wielu spotkaniach zaskoczyła swoich rywali. Siódme miejsce, jakie obecnie elblążanie zajmują, to naprawdę świetny wynik. Dla zespołu z Rybna celem na ten sezon jest utrzymanie się w czwartej lidze. W spotkaniach przed zimową przerwą zrobili pierwsze kroki, do spełnienia tego celu. Są jednak obecnie na czternastym miejscu, które może nie zagwarantować utrzymania. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

👉  Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN  👈