Drugie szkolenie z cyklu “Trenerskie poniedziałki”

Wiosną 2020 roku rozpoczęliśmy cykl szkoleń i warsztatów dla trenerów, które odbywały się popołudniami w trakcie tygodnia. Do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem zapraszaliśmy praktyków szkolenia piłkarskiego z całej Polski. Poruszaliśmy ciekawe tematy, które każdy z uczestników mógł wykorzystać w swojej bieżącej pracy trenerskiej. Pierwsze kilka spotkań udało nam się przeprowadzić stacjonarnie, a potem ze względu na pandemię przeszliśmy w tryb wideokonferencji.

Szkolenia i warsztaty cieszyły się na tyle dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy wpisać je na stałe w nasze działania szkoleniowe. 1 marca odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu “Trenerskie poniedziałki”, a 19 kwietnia będzie miało miejsce drugie szkolenie z tego cyklu. Szkolenie poprowadzi trener Rafał Matusiak. Temat szkolenia to – “Apozycyjność w piłce nożnej”.

W związku z tym, że szkolenie zostanie przeprowadzone w formie on-line, nie ma żadnych barier geograficznych. Mogą w nim uczestniczyć zarówno trenerzy z województwa warmińsko-mazurskiego, jak i z całej Polski.

Termin: 19 kwietnia 2021 r. – poniedziałek
Forma: online
Godziny: 20:00-22:00.
Koszt: 29 zł

Szkolenie będzie realizowane w formie webinaru na żywo. Jeżeli termin szkolenia ci nie odpowiada, to nie ma problemu. Otrzymasz dostęp do nagrania ze szkolenia.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić poniższy formularz:

Potwierdzenie opłaty proszę przesyłać na adres: marcin.przybylinski@wmzpn.pl

Na podstawie przesłanej opłaty zostaną Państwo zaakceptowani i otrzymają w dniu szkolenia link do szkolenia.

Szkolenie nie będzie punktowane do przedłużenia licencji trenerskiej. 

KONTAKT

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów woj. Warmińsko-Mazurskiego:

Marcin Przybyliński
tel.: 697-727-033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl