Klasa okręgowa Grupa 1
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Pisa Barczewo | 24 | 61 | 20 | 1 | 3 | 96:20 | WGKS Pisa Barczewo 5:2 KS Śniardwy Orzysz WGKS Pisa Barczewo 5:2 LUKS Wilczek Wilkowo WGKS Pisa Barczewo 3:1 KKS Warmia Olsztyn WGKS Pisa Barczewo 3:0 UKS Naki Olsztyn WGKS Pisa Barczewo 1:0 LKS Błękitni Pasym | |
2 | RKS Orlęta Rema Reszel | 24 | 60 | 19 | 3 | 2 | 83:31 | WRKS Orlęta Rema Reszel 2:0 GKS Cresovia Górowo Iławeckie WRKS Orlęta Rema Reszel 3:0 GKS Stawiguda WRKS Orlęta Rema Reszel 3:1 MBKS Victoria Bartoszyce WRKS Orlęta Rema Reszel 3:2 CWKS Vęgoria Węgorzewo WRKS Orlęta Rema Reszel 11:0 LKS Łyna Sępopol | |
3 | MKS Korsze | 24 | 43 | 13 | 4 | 7 | 50:39 | RMKS Korsze 2:2 SKS Gwardia Szczytno PMKS Korsze 1:3 KS Śniardwy Orzysz WMKS Korsze 1:0 GKS Cresovia Górowo Iławeckie WMKS Korsze 2:1 LUKS Wilczek Wilkowo RMKS Korsze 0:0 GKS Stawiguda | |
4 | GKS Stawiguda | 24 | 41 | 12 | 5 | 7 | 58:47 | WGKS Stawiguda 4:2 MLKS Czarni Olecko PGKS Stawiguda 0:3 RKS Orlęta Rema Reszel WGKS Stawiguda 3:1 SKS Gwardia Szczytno RGKS Stawiguda 2:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie RGKS Stawiguda 0:0 MKS Korsze | |
5 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 24 | 40 | 11 | 7 | 6 | 39:29 | PGKS Cresovia Górowo Iławeckie 0:2 RKS Orlęta Rema Reszel WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:0 SKS Gwardia Szczytno PGKS Cresovia Górowo Iławeckie 0:1 MKS Korsze RGKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:2 GKS Stawiguda WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:0 MBKS Victoria Bartoszyce | |
6 | UKS Naki Olsztyn | 24 | 38 | 12 | 2 | 10 | 72:53 | PUKS Naki Olsztyn 3:5 CWKS Vęgoria Węgorzewo WUKS Naki Olsztyn 10:1 LKS Łyna Sępopol WUKS Naki Olsztyn 5:3 MKS Jeziorany PUKS Naki Olsztyn 0:3 GKS Pisa Barczewo WUKS Naki Olsztyn 5:0 KS Śniardwy Orzysz | |
7 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 66:60 | WCWKS Vęgoria Węgorzewo 5:3 UKS Naki Olsztyn WCWKS Vęgoria Węgorzewo 5:2 LKS Błękitni Pasym WCWKS Vęgoria Węgorzewo 11:2 MLKS Czarni Olecko PCWKS Vęgoria Węgorzewo 2:3 RKS Orlęta Rema Reszel WCWKS Vęgoria Węgorzewo 2:1 SKS Gwardia Szczytno | |
8 | KS Śniardwy Orzysz | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 42:47 | PKS Śniardwy Orzysz 2:5 GKS Pisa Barczewo WKS Śniardwy Orzysz 3:1 MKS Korsze WKS Śniardwy Orzysz 3:0 LUKS Wilczek Wilkowo PKS Śniardwy Orzysz 2:3 KKS Warmia Olsztyn PKS Śniardwy Orzysz 0:5 UKS Naki Olsztyn | |
9 | LKS Błękitni Pasym | 24 | 33 | 10 | 3 | 11 | 52:50 | RLKS Błękitni Pasym 1:1 MBKS Victoria Bartoszyce PLKS Błękitni Pasym 2:5 CWKS Vęgoria Węgorzewo WLKS Błękitni Pasym 3:1 LKS Łyna Sępopol RLKS Błękitni Pasym 1:1 MKS Jeziorany PLKS Błękitni Pasym 0:1 GKS Pisa Barczewo | |
10 | MLKS Czarni Olecko | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 53:64 | PMLKS Czarni Olecko 2:4 GKS Stawiguda WMLKS Czarni Olecko 3:2 MBKS Victoria Bartoszyce PMLKS Czarni Olecko 2:11 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMLKS Czarni Olecko 6:4 LKS Łyna Sępopol PMLKS Czarni Olecko 1:5 MKS Jeziorany | |
11 | KKS Warmia Olsztyn | 24 | 30 | 9 | 3 | 12 | 46:54 | WKKS Warmia Olsztyn 2:0 LKS Łyna Sępopol WKKS Warmia Olsztyn 3:1 MKS Jeziorany PKKS Warmia Olsztyn 1:3 GKS Pisa Barczewo WKKS Warmia Olsztyn 3:2 KS Śniardwy Orzysz WKKS Warmia Olsztyn 3:0 LUKS Wilczek Wilkowo | |
12 | MBKS Victoria Bartoszyce | 24 | 27 | 7 | 6 | 11 | 32:41 | RMBKS Victoria Bartoszyce 1:1 LKS Błękitni Pasym PMBKS Victoria Bartoszyce 2:3 MLKS Czarni Olecko PMBKS Victoria Bartoszyce 1:3 RKS Orlęta Rema Reszel WMBKS Victoria Bartoszyce 5:4 SKS Gwardia Szczytno PMBKS Victoria Bartoszyce 0:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie | |
13 | SKS Gwardia Szczytno | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 46:51 | RSKS Gwardia Szczytno 2:2 MKS Korsze PSKS Gwardia Szczytno 0:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie PSKS Gwardia Szczytno 1:3 GKS Stawiguda PSKS Gwardia Szczytno 4:5 MBKS Victoria Bartoszyce PSKS Gwardia Szczytno 1:2 CWKS Vęgoria Węgorzewo | |
14 | LUKS Wilczek Wilkowo | 24 | 21 | 6 | 3 | 15 | 37:66 | RLUKS Wilczek Wilkowo 3:3 MKS Jeziorany PLUKS Wilczek Wilkowo 2:5 GKS Pisa Barczewo PLUKS Wilczek Wilkowo 0:3 KS Śniardwy Orzysz PLUKS Wilczek Wilkowo 1:2 MKS Korsze PLUKS Wilczek Wilkowo 0:3 KKS Warmia Olsztyn | |
15 | MKS Jeziorany | 24 | 20 | 6 | 2 | 16 | 49:84 | RMKS Jeziorany 3:3 LUKS Wilczek Wilkowo PMKS Jeziorany 1:3 KKS Warmia Olsztyn PMKS Jeziorany 3:5 UKS Naki Olsztyn RMKS Jeziorany 1:1 LKS Błękitni Pasym WMKS Jeziorany 5:1 MLKS Czarni Olecko | |
16 | LKS Łyna Sępopol | 24 | 6 | 2 | 0 | 22 | 27:112 | PLKS Łyna Sępopol 0:2 KKS Warmia Olsztyn PLKS Łyna Sępopol 1:10 UKS Naki Olsztyn PLKS Łyna Sępopol 1:3 LKS Błękitni Pasym PLKS Łyna Sępopol 4:6 MLKS Czarni Olecko PLKS Łyna Sępopol 0:11 RKS Orlęta Rema Reszel |
Klasa okręgowa Grupa 1
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
GKS Pisa Barczewo | 24 | 61 | 20 | 1 | 3 | 96:20 | 11 | 0 | 1 | 55:12 | 9 | 1 | 2 | 41:8 | 0 | 0 | 0 | |
RKS Orlęta Rema Reszel | 24 | 60 | 19 | 3 | 2 | 83:31 | 9 | 2 | 1 | 31:14 | 10 | 1 | 1 | 52:17 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Korsze | 24 | 43 | 13 | 4 | 7 | 50:39 | 7 | 2 | 3 | 27:17 | 6 | 2 | 4 | 23:22 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Stawiguda | 24 | 41 | 12 | 5 | 7 | 58:47 | 8 | 3 | 1 | 35:16 | 4 | 2 | 6 | 23:31 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 24 | 40 | 11 | 7 | 6 | 39:29 | 6 | 4 | 2 | 25:16 | 5 | 3 | 4 | 14:13 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Naki Olsztyn | 24 | 38 | 12 | 2 | 10 | 72:53 | 7 | 1 | 4 | 40:20 | 5 | 1 | 6 | 32:33 | 0 | 0 | 0 | |
CWKS Vęgoria Węgorzewo | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 66:60 | 8 | 0 | 4 | 41:29 | 3 | 3 | 6 | 25:31 | 0 | 0 | 1 | 2:7 |
KS Śniardwy Orzysz | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 42:47 | 8 | 1 | 3 | 20:15 | 3 | 2 | 7 | 22:32 | 1 | 0 | 0 | 7:2 |
LKS Błękitni Pasym | 24 | 33 | 10 | 3 | 11 | 52:50 | 4 | 1 | 7 | 24:29 | 6 | 2 | 4 | 28:21 | 0 | 0 | 0 | |
MLKS Czarni Olecko | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 53:64 | 6 | 2 | 4 | 31:25 | 3 | 2 | 7 | 22:39 | 0 | 0 | 0 | |
KKS Warmia Olsztyn | 24 | 30 | 9 | 3 | 12 | 46:54 | 5 | 3 | 4 | 23:24 | 4 | 0 | 8 | 23:30 | 0 | 0 | 0 | |
MBKS Victoria Bartoszyce | 24 | 27 | 7 | 6 | 11 | 32:41 | 4 | 5 | 4 | 18:19 | 3 | 1 | 7 | 14:22 | 1 | 1 | 0 | 6:5 |
SKS Gwardia Szczytno | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 46:51 | 6 | 0 | 6 | 25:23 | 2 | 3 | 7 | 21:28 | 0 | 1 | 1 | 5:6 |
LUKS Wilczek Wilkowo | 24 | 21 | 6 | 3 | 15 | 37:66 | 4 | 1 | 7 | 19:28 | 2 | 2 | 8 | 18:38 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Jeziorany | 24 | 20 | 6 | 2 | 16 | 49:84 | 5 | 1 | 5 | 35:36 | 1 | 1 | 11 | 14:48 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Łyna Sępopol | 24 | 6 | 2 | 0 | 22 | 27:112 | 1 | 0 | 11 | 15:61 | 1 | 0 | 11 | 12:51 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 24 (śr. 2024.05.01 - so. 2024.05.04 - nd. 2024.05.05) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-01 13:00 | GKS Stawiguda | 4 : 2 | MLKS Czarni Olecko | Stadion Gminny (Stawiguda, Olsztyńska 10) | Stawiguda, Olsztyńska 10 | ||
2024-05-01 16:00 | MKS Korsze | 2 : 2 | SKS Gwardia Szczytno | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2024-05-01 16:00 | MKS Jeziorany | 3 : 3 | LUKS Wilczek Wilkowo | Stadion Miejski (Jeziorany, Wipsowska 20) | Jeziorany, Wipsowska 20 | ||
2024-05-01 17:00 | MBKS Victoria Bartoszyce | 1 : 1 | LKS Błękitni Pasym | Stadion Miejski (Bartoszyce, Sportowa 23) | Bartoszyce, Sportowa 23 | ||
2024-05-04 15:00 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 5 : 3 | UKS Naki Olsztyn | Stadion Gminny w Kruklankach (Kruklanki, 22 Lipca 34) | Kruklanki, 22 Lipca 34 | ||
2024-05-04 16:00 | LKS Łyna Sępopol | 0 : 2 | KKS Warmia Olsztyn | Stadion Miejski (Sępopol, Wojska Polskiego 8a) | Sępopol, Wojska Polskiego 8a | ||
2024-05-04 16:00 | GKS Pisa Barczewo | 5 : 2 | KS Śniardwy Orzysz | Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a) | Barczewo, Wojska Polskiego 36a | ||
2024-05-05 13:00 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 0 : 2 | RKS Orlęta Rema Reszel | Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11) | Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11 |
NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 25 (so. 2024.05.11 - nd. 2024.05.12) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-11 13:00 | KKS Warmia Olsztyn | - : - | CWKS Vęgoria Węgorzewo | Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36) | Olsztyn, Aleja Sybiraków 36 | ||
2024-05-11 14:00 | GKS Pisa Barczewo | - : - | MKS Korsze | Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a) | Barczewo, Wojska Polskiego 36a | ||
2024-05-11 16:00 | UKS Naki Olsztyn | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce | Naki Football Park (Olsztyn, Juliana Tuwima 22) | Olsztyn, Juliana Tuwima 22 | ||
2024-05-11 16:00 | RKS Orlęta Rema Reszel | - : - | SKS Gwardia Szczytno | Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12) | Reszel, Mikołaja Kopernika 12 | ||
2024-05-11 17:00 | LUKS Wilczek Wilkowo | - : - | LKS Łyna Sępopol | Stadion Gminny (Łazdoje 0) | Łazdoje 0 | ||
2024-05-11 17:00 | LKS Błękitni Pasym | - : - | GKS Stawiguda | Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) | Pasym, Jana Pawła II 4 | ||
2024-05-12 16:00 | KS Śniardwy Orzysz | - : - | MKS Jeziorany | Stadion Miejski (Orzysz, 1 Maja 0) | Orzysz, 1 Maja 0 | ||
2024-05-12 16:30 | MLKS Czarni Olecko | - : - | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | Boisko MOSiR (Olecko, Park 1) | Olecko, Park 1 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal