Klasa okręgowa Grupa 1
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Pisa Barczewo | 17 | 42 | 14 | 0 | 3 | 75:15 | PGKS Pisa Barczewo 0:1 SKS Gwardia Szczytno WGKS Pisa Barczewo 4:0 GKS Cresovia Górowo Iławeckie WGKS Pisa Barczewo 4:1 GKS Stawiguda WGKS Pisa Barczewo 4:0 MBKS Victoria Bartoszyce WGKS Pisa Barczewo 8:0 CWKS Vęgoria Węgorzewo | |
2 | RKS Orlęta Rema Reszel | 17 | 42 | 13 | 3 | 1 | 60:24 | WRKS Orlęta Rema Reszel 3:1 KS Śniardwy Orzysz WRKS Orlęta Rema Reszel 4:1 LUKS Wilczek Wilkowo RRKS Orlęta Rema Reszel 3:3 KKS Warmia Olsztyn RRKS Orlęta Rema Reszel 2:2 UKS Naki Olsztyn WRKS Orlęta Rema Reszel 8:1 LKS Błękitni Pasym | |
3 | MKS Korsze | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 43:28 | WMKS Korsze 1:0 UKS Naki Olsztyn WMKS Korsze 2:1 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMKS Korsze 4:3 LKS Błękitni Pasym WMKS Korsze 4:1 LKS Łyna Sępopol WMKS Korsze 2:1 MLKS Czarni Olecko | |
4 | KS Śniardwy Orzysz | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 32:25 | PKS Śniardwy Orzysz 1:3 RKS Orlęta Rema Reszel WKS Śniardwy Orzysz 1:0 SKS Gwardia Szczytno RKS Śniardwy Orzysz 1:1 GKS Cresovia Górowo Iławeckie RKS Śniardwy Orzysz 1:1 GKS Stawiguda WKS Śniardwy Orzysz 2:0 MBKS Victoria Bartoszyce | |
5 | GKS Stawiguda | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 43:37 | WGKS Stawiguda 8:2 LKS Łyna Sępopol WGKS Stawiguda 5:3 MKS Jeziorany PGKS Stawiguda 1:4 GKS Pisa Barczewo RGKS Stawiguda 1:1 KS Śniardwy Orzysz PGKS Stawiguda 0:2 LUKS Wilczek Wilkowo | |
6 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 17 | 27 | 7 | 6 | 4 | 27:22 | WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 MKS Jeziorany PGKS Cresovia Górowo Iławeckie 0:4 GKS Pisa Barczewo RGKS Cresovia Górowo Iławeckie 1:1 KS Śniardwy Orzysz WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 LUKS Wilczek Wilkowo RGKS Cresovia Górowo Iławeckie 0:0 KKS Warmia Olsztyn | |
7 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 40:44 | RCWKS Vęgoria Węgorzewo 3:3 MBKS Victoria Bartoszyce PCWKS Vęgoria Węgorzewo 1:2 MKS Korsze WCWKS Vęgoria Węgorzewo 6:2 LKS Łyna Sępopol WCWKS Vęgoria Węgorzewo 2:0 MKS Jeziorany PCWKS Vęgoria Węgorzewo 0:8 GKS Pisa Barczewo | |
8 | UKS Naki Olsztyn | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 41:38 | PUKS Naki Olsztyn 0:1 MKS Korsze PUKS Naki Olsztyn 0:3 LKS Błękitni Pasym WUKS Naki Olsztyn 3:0 MLKS Czarni Olecko RUKS Naki Olsztyn 2:2 RKS Orlęta Rema Reszel WUKS Naki Olsztyn 4:0 SKS Gwardia Szczytno | |
9 | LKS Błękitni Pasym | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 38:39 | PLKS Błękitni Pasym 1:4 KKS Warmia Olsztyn WLKS Błękitni Pasym 3:0 UKS Naki Olsztyn PLKS Błękitni Pasym 3:4 MKS Korsze WLKS Błękitni Pasym 3:2 MLKS Czarni Olecko PLKS Błękitni Pasym 1:8 RKS Orlęta Rema Reszel | |
10 | MLKS Czarni Olecko | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 35:38 | WMLKS Czarni Olecko 5:1 LUKS Wilczek Wilkowo PMLKS Czarni Olecko 3:5 KKS Warmia Olsztyn PMLKS Czarni Olecko 0:3 UKS Naki Olsztyn PMLKS Czarni Olecko 2:3 LKS Błękitni Pasym PMLKS Czarni Olecko 1:2 MKS Korsze | |
11 | LUKS Wilczek Wilkowo | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 29:44 | PLUKS Wilczek Wilkowo 1:5 MLKS Czarni Olecko PLUKS Wilczek Wilkowo 1:4 RKS Orlęta Rema Reszel WLUKS Wilczek Wilkowo 4:2 SKS Gwardia Szczytno PLUKS Wilczek Wilkowo 1:3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie WLUKS Wilczek Wilkowo 2:0 GKS Stawiguda | |
12 | MBKS Victoria Bartoszyce | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 21:25 | RMBKS Victoria Bartoszyce 3:3 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMBKS Victoria Bartoszyce 3:1 LKS Łyna Sępopol WMBKS Victoria Bartoszyce 3:0 MKS Jeziorany PMBKS Victoria Bartoszyce 0:4 GKS Pisa Barczewo PMBKS Victoria Bartoszyce 0:2 KS Śniardwy Orzysz | |
13 | SKS Gwardia Szczytno | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 29:35 | WSKS Gwardia Szczytno 1:0 GKS Pisa Barczewo PSKS Gwardia Szczytno 0:1 KS Śniardwy Orzysz PSKS Gwardia Szczytno 2:4 LUKS Wilczek Wilkowo WSKS Gwardia Szczytno 6:1 KKS Warmia Olsztyn PSKS Gwardia Szczytno 0:4 UKS Naki Olsztyn | |
14 | KKS Warmia Olsztyn | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 27:42 | WKKS Warmia Olsztyn 4:1 LKS Błękitni Pasym WKKS Warmia Olsztyn 5:3 MLKS Czarni Olecko RKKS Warmia Olsztyn 3:3 RKS Orlęta Rema Reszel PKKS Warmia Olsztyn 1:6 SKS Gwardia Szczytno RKKS Warmia Olsztyn 0:0 GKS Cresovia Górowo Iławeckie | |
15 | MKS Jeziorany | 17 | 15 | 5 | 0 | 12 | 34:64 | PMKS Jeziorany 1:3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie PMKS Jeziorany 3:5 GKS Stawiguda PMKS Jeziorany 0:3 MBKS Victoria Bartoszyce PMKS Jeziorany 0:2 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMKS Jeziorany 7:1 LKS Łyna Sępopol | |
16 | LKS Łyna Sępopol | 17 | 6 | 2 | 0 | 15 | 19:73 | PLKS Łyna Sępopol 2:8 GKS Stawiguda PLKS Łyna Sępopol 1:3 MBKS Victoria Bartoszyce PLKS Łyna Sępopol 2:6 CWKS Vęgoria Węgorzewo PLKS Łyna Sępopol 1:4 MKS Korsze PLKS Łyna Sępopol 1:7 MKS Jeziorany |
Klasa okręgowa Grupa 1
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
GKS Pisa Barczewo | 17 | 42 | 14 | 0 | 3 | 75:15 | 7 | 0 | 1 | 42:9 | 7 | 0 | 2 | 33:6 | 0 | 0 | 1 | 2:3 |
RKS Orlęta Rema Reszel | 17 | 42 | 13 | 3 | 1 | 60:24 | 6 | 2 | 1 | 24:12 | 7 | 1 | 0 | 36:12 | 1 | 0 | 0 | 3:2 |
MKS Korsze | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 43:28 | 6 | 0 | 2 | 24:14 | 5 | 2 | 2 | 19:14 | 0 | 0 | 0 | |
KS Śniardwy Orzysz | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 32:25 | 6 | 1 | 2 | 14:10 | 3 | 2 | 3 | 18:15 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Stawiguda | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 43:37 | 5 | 3 | 1 | 25:12 | 3 | 0 | 5 | 18:25 | 0 | 1 | 0 | 0:0 |
GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 17 | 27 | 7 | 6 | 4 | 27:22 | 5 | 3 | 1 | 21:12 | 2 | 3 | 3 | 6:10 | 0 | 1 | 0 | 0:0 |
CWKS Vęgoria Węgorzewo | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 40:44 | 5 | 0 | 3 | 22:20 | 2 | 3 | 4 | 18:24 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Naki Olsztyn | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 41:38 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 5 | 1 | 5 | 29:28 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Błękitni Pasym | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 38:39 | 3 | 0 | 6 | 17:23 | 4 | 1 | 3 | 21:16 | 0 | 0 | 0 | |
MLKS Czarni Olecko | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 35:38 | 4 | 1 | 4 | 22:19 | 2 | 2 | 4 | 13:19 | 0 | 0 | 0 | |
LUKS Wilczek Wilkowo | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 29:44 | 4 | 1 | 3 | 14:15 | 2 | 1 | 6 | 15:29 | 1 | 1 | 0 | 5:3 |
MBKS Victoria Bartoszyce | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 21:25 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | 0 | 2 | 0 | 2:2 |
SKS Gwardia Szczytno | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 29:35 | 5 | 0 | 4 | 18:16 | 1 | 2 | 5 | 11:19 | 0 | 1 | 1 | 3:5 |
KKS Warmia Olsztyn | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 27:42 | 2 | 3 | 4 | 13:20 | 2 | 0 | 6 | 14:22 | 0 | 0 | 1 | 2:4 |
MKS Jeziorany | 17 | 15 | 5 | 0 | 12 | 34:64 | 4 | 0 | 4 | 25:26 | 1 | 0 | 8 | 9:38 | 1 | 0 | 0 | 4:2 |
LKS Łyna Sępopol | 17 | 6 | 2 | 0 | 15 | 19:73 | 1 | 0 | 7 | 12:41 | 1 | 0 | 8 | 7:32 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 17 (so. 2024.03.16 - nd. 2024.03.17) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-16 14:00 | MLKS Czarni Olecko | 5 : 1 | LUKS Wilczek Wilkowo | Boisko MOSiR (Olecko, Park 1) | Olecko, Park 1 | ||
2024-03-16 14:30 | RKS Orlęta Rema Reszel | 3 : 1 | KS Śniardwy Orzysz | Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12) | Reszel, Mikołaja Kopernika 12 | ||
2024-03-16 14:30 | SKS Gwardia Szczytno | 1 : 0 | GKS Pisa Barczewo | Stadion "Leśny"Płyta Główna (Szczytno, Ostrołęcka 4) | Szczytno, Ostrołęcka 4 | ||
2024-03-16 15:00 | UKS Naki Olsztyn | 0 : 1 | MKS Korsze | Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 | ||
2024-03-16 15:00 | MBKS Victoria Bartoszyce | 3 : 3 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | Stadion Miejski (Bartoszyce, Sportowa 23) | Bartoszyce, Sportowa 23 | ||
2024-03-17 11:30 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 3 : 1 | MKS Jeziorany | Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11) | Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11 | ||
2024-03-17 13:00 | LKS Błękitni Pasym | 1 : 4 | KKS Warmia Olsztyn | Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) | Pasym, Jana Pawła II 4 | ||
2024-03-17 14:00 | GKS Stawiguda | 8 : 2 | LKS Łyna Sępopol | Stadion Gminny (Stawiguda, Olsztyńska 10) | Stawiguda, Olsztyńska 10 |
NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 18 (so. 2024.03.23) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-23 13:00 | MKS Jeziorany | - : - | SKS Gwardia Szczytno | Stadion Miejski (Jeziorany, Wipsowska 20) | Jeziorany, Wipsowska 20 | ||
2024-03-23 14:00 | MKS Korsze | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce | Stadion MOSiR (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12A) | Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12A | ||
2024-03-23 15:00 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | - : - | GKS Stawiguda | Stadion Gminny w Kruklankach (Kruklanki, 22 Lipca 34) | Kruklanki, 22 Lipca 34 | ||
2024-03-23 15:00 | LKS Łyna Sępopol | - : - | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | Stadion Miejski (Sępopol, Wojska Polskiego 8a) | Sępopol, Wojska Polskiego 8a | ||
2024-03-23 15:00 | GKS Pisa Barczewo | - : - | RKS Orlęta Rema Reszel | Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a) | Barczewo, Wojska Polskiego 36a | ||
2024-03-23 15:00 | KS Śniardwy Orzysz | - : - | MLKS Czarni Olecko | Stadion Miejski (Orzysz, 1 Maja 0) | Orzysz, 1 Maja 0 | ||
2024-03-23 15:00 | LUKS Wilczek Wilkowo | - : - | LKS Błękitni Pasym | Stadion Gminny (Łazdoje 0) | Łazdoje 0 | ||
2024-03-23 15:00 | UKS Naki Olsztyn | - : - | KKS Warmia Olsztyn | Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal