Lista sędziów i obserwatorów WMZPN na sezon 2019/2020

Zarząd WMZPN zatwierdził następującą listę sędziów i obserwatorów na sezon 2019/2020.

Szczebel Centralny
1. Dudkiewicz Aleksandra
2. Dymidziuk Gabriela
3. Królikowska Emilia
4. Krztoń Wojciech
5. Kurt Piotr
6. Mucha Krystian
7. Paciorek Ilona
8. Piekarska Monika
9. Szczerbowicz Marcin

Asystenci Wojewódzcy
1. Dębski Damian
2. Efczyński Grzegorz
3. Grubecki Marcin
4. Makowski Jacek
5. Pereszczako Michał
6. Wolański Mariusz

III liga
1. Kapela Krzysztof
2. Korneluk Mateusz*
3. Krumplewski Damian
4. Kujawa Grzegorz
5. Miłoszewski Marcin
6. Rudziński Karol
7. Wiśniewski Dawid
*Awans;

IV liga
1. Aptowicz Paweł*
2. Chudzik Krystian
3. Cierpicki Piotr
4. Czyżewski Mariusz
5. Domżalski Mariusz
6. Duchnowski Paweł*
7. Jarguz Paweł
8. Kamiński Marek
9. Kazimierowski Kamil
10. Kępka Patryk
11. Mróz Krzysztof
12. Sielski Piotr
13. Sikorski Sebastian
14. Szczypiński Piotr
15. Szul Daniel
16. Tarnolicki Maciej
17. Trochim Wojciech
18. Wyszczelski Paweł*
19. Żmijewski Kamil
*Awans;

Klasa Okręgowa
1. Bućko Sławomir**
2. Dempski Damian
3. Dobrzyński Łukasz
4. Gałązka Szymon*
5. Gerwel Marek
6. Godlejewski Maciej
7. Grącki Patryk*
8. Grela Emil**
9. Gryczka Wojciech
10. Grysz Tomasz
11. Karbowski Paweł**
12. Kłoczko Cezary
13. Kosobucki Jarosław
14. Kossakowski Damian
15. Moszczuk Łukasz**
16. Nowicki Paweł
17. Piechotka Mateusz**
18. Rabczyński Rafał
19. Rudziński Grzegorz
20. Stańczak Robert
21. Szyszkowski Paweł
22. Śniadach Rafał
23. Tkachenko Oleksandr**
24. Trochim Tomasz
25. Wira Tomasz
26. Ziółkowski Kacper**
*Awans ; **Po zaliczeniu egzaminu praktycznego w danej klasie rozgrywkowej oraz egzaminu jesiennego.

A klasa
1. Artemniak Łukasz*
2. Bogdanowicz Janusz
3. Bugajski Daniel
4. Ciepliński Cezary*
5. Długokęcki Arkadiusz
6. Fedak Krzysztof
7. Głowacki Błażej**
8. Grembocki Tomasz**
9. Gutkowski Roman
10. Jarguz Wojciech
11. Karbowski Miłosz*
12. Korzeniowski Kajetan
13. Krakowiak Michał
14. Lewkowicz Adam*
15. Małkowski Kazimierz
16. Marchlewski Grzegorz
17. Markowicz Paweł**
18. Michalak Piotr
19. Moszczyński Jakub*
20. Nosek Mateusz
21. Pawelczyk Kamil
22. Podliński Leszek
23. Połoniewicz Piotr
24. Poświata Krystian**
25. Radziszewski Tomasz**
26. Rodziewicz Mateusz**
27. Rus Bartłomiej
28. Sadowski Damian*
29. Skórka Sylwester
30. Studziński Aleksander
31. Szałkowski Piotr
32. Szczepkowski Grzegorz
33. Szymanowski Arkadiusz*
34. Szyszkowski Marek
35. Wiczyński Paweł
36. Wierzbowski Arkadiusz
37. Wiśniewski Sławomir
38. Wiśniewski Paweł*
39. Wółkowski Paweł
*Awans; ** Po zaliczeniu egzaminu w terminie jesiennym.

B klasa
1. Adamski Kacper
2. Aleksandrowicz Dominik
3. Andryszczyk Grzegorz
4. Andryszczyk Paweł
5. Bagiński Piotr
6. Bakun Wojciech
7. Bartkowski Kacper
8. Bartoszek Radosław
9. Bieniek Łukasz
10. Bilski Paweł
11. Borawski Adam
12. Brudzyński Kamil
13. Bućko Mateusz Krzysztof
14. Chełmiński Rafał
15. Chodań Andrzej
16. Chyl Marcin
17. Ciepliński Rafał
18. Czarna Gabriela
19. Czerwonka Mariusz
20. Dąbrowski Jan
21. Demianiuk Bartłomiej
22. Deptuła Robert
23. Dobies Aleksandra
24. Dworzański Daniel
25. Dziadosz Paweł
26. Galas Tomasz
27. Giers Michał
28. Grabski Marcin
29. Grzegorz Arkadiusz
30. Jerszewski Andrzej
31. Jóźwiak Daniel
32. Juśkiewicz Bartosz
33. Kaczmarczyk Katarzyna
34. Kłosowski Michał
35. Kochanowski Michał
36. Koper Artur
37. Kopliński Wojciech
38. Kostecki Mateusz
39. Kościuk Kacper
40. Kowal Paweł
41. Kowalewski Patryk
42. Kowalkowski Dawid
43. Kryszyłowicz Jacek
44. Krzesiński Jakub
45. Krzykowski Przemysław
46. Kubaszek Zenon
47. Kwiatkowski Sebastian
48. Lenart Łukasz
49. Lewczuk Mirosław
50. Makarski Michał
51. Malinowski Mateusz
52. Masiejczyk Krzysztof
53. Masiewicz Hubert
54. Michalewska Marta
55. Miłosz Tomasz
56. Miszkiel Marcin
57. Mossakowski Karol
58. Narojczyk Jakub
59. Olszewski Wiktor
60. Ossowski Jakub
61. Pawłowski Daniel
62. Perzanowski Emil
63. Pliszka Błażej
64. Płoski Michał
65. Protokowicz Arkadiusz
66. Puwalski Marcin
67. Pykało Artur
68. Radziul Radosław
69. Ronowski Marek
70. Rosiński Daniel
71. Rurka Daniel
72. Rydziński Michał
73. Rykaczewski Krzysztof
74. Sagan Sebastian
75. Sanuders Daniel
76. Sasin Krzysztof
77. Schwesig Damian
78. Skróciński Adam
79. Słoboda Zygmunt**
80. Smilgin Konrad
81. Stankiewicz Karol
82. Stepnowski Jakub
83. Suchocki Piotr
84. Szczepański Kacper
85. Szkraba Mateusz
86. Szymański Szymon
87. Szymelfejnik Waldemar
88. Szynkiewicz Jarosław
89. Śliwiński Tomasz
90. Tański Marcin
91. Trędowska Marta
92. Winik Mateusz
93. Wiśniewski Mateusz
94. Wiśniewski Mateusz
95. Wojciechowski Łukasz
96. Wójcik Adam
97. Zasztowt Mateusz
98. Zelma Mateusz
99. Zielonka Robert
100. Ziółkowski Bartłomiej
101. Żbikowski Rafał

** Po zaliczeniu egzaminu w terminie jesiennym.

Obserwatorzy
Chmiel Jarosław – szczebel centralny
Płoski Tomasz – szczebel centralny
Czajkowski Zbigniew – szczebel centralny/III liga
Mazuro Karol – szczebel centralny/III liga
Kwiatkowski Marek – III liga
Michalak Robert – III liga
Napiórkowski Jerzy – III liga
Zakrzewski Grzegorz – III liga
Żyłka Marcin – III liga
Dudkiewicz Piotr – szczebel wojewódzki
Gogoł Tomasz – szczebel wojewódzki
Łowcewicz Andrzej – szczebel wojewódzki
Wiśniewski Artur – szczebel wojewódzki