Zapraszamy na trening i szkolenie z trenerem Przemysławem Małeckim

Trener Reprezentacji Polski do lat 17 poprowadzi w piątek (24 maja) o godz. 18:00 trening dla najzdolniejszych juniorów młodszych z Kętrzyna i okolic. W sobotę (25 maja) o godz. 13:00 poprowadzi wykład dla trenerów Akademii Granicy Kętrzyn i okolicznych klubów.

Organizatorem szkolenia jest KKS Granica Kętrzyn a sponsorem wydarzenia Hotel Zamek RYN

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w piątkowym treningu z trenerem Przemysławem Małeckim przez najzdolniejszych zawodników rocznika 2002/2003 z klubów z okolic Kętrzyna.

Aby zgłosić zawodnika prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres granicaketrzyn@wmzpn.pl z imieniem, nazwiskiem, pozycją i datą urodzenia.

Tylko zawodnicy zgłoszeni i potwierdzeni w wiadomości zwrotnej będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Zajęcia odbędą się w piątek 24 maja o godz.18:00, na nowym stadionie w Kętrzynie -ul.Bydgoska 20.

Tak samo postępujemy ze szkoleniem dla trenerów w sobotę. Prosimy o zgłoszenia mailowe na ten sam adres. Prelekcja odbędzie się 25 maja o godz.13:00 na obiektach Mosir-u przy ul. Kazimierza Wielkiego 12.

Przemysław Małecki to ustępujący trener reprezentacji Polski u-17 (jego kontrakt kończy się w czerwcu). Wcześniej pracował w kadrze U-16 oraz akademiach Amici Wronki, Lecha Poznań i Zagłębia Lubin.

Zapraszamy!