11 tysięcy głosów w dwa dni! Trwa głosowanie na najlepszych w 2018 roku

Ruszyło głosowanie w plebiscycie WMZPN na najlepszych w 2018 roku. We wszystkich 11 kategoriach nominowane są w sumie 24 osoby, 14 drużyn, 6 klubów, 13 firm i instytucji oraz 5 wydarzeń.

Głosy można oddawać na naszym oficjalnym profilu Facebook do środy 12 grudnia do godz. 12:00. Tak przyznane punkty będą stanowiły 50% oceny końcowej. Drugie 50% punktów przyzna kapituła złożona z Zarządu WMZPN.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w piątek 14 grudnia 2018 roku podczas pierwszej w historii Piłkarskiej Gali WMZPN.

Nagrodą dla każdego zwycięzcy oprócz statuetki będzie voucher od firmy R-GOL na kwotę 500 zł. Najlepsze drużyny otrzymają natomiast voucher na 1 000 zł.

Zachęcam do głosowania, a także włączenia się w promocję bliskich Państwu kandydatur tak, aby zdobyły one jak największą liczbę głosów. Do końca głosowania zostało jeszcze 6 dni.

Poniżej lista nominowanych wraz z aktualnymi na chwilę obecną (środa,  6 grudnia, godz. 8:00) wynikami głosowania na profilu Facebook.

  1. PIŁKARZ ROKU – najlepszy zawodnik występujący w klubie piłkarskim z naszego województwa
  • 381 głosów – Paweł Galik – Kaczkan Huragan Morąg (III Liga)
  • 276 głosów – Paweł Adamiec – Znicz Biała Piska (IV Liga / III Liga)
  • 220 głosów – Grzegorz Lech – Stomil Olsztyn (I Liga)
  • 217 głosów – Patrycjusz Malanowski – Błękitni Pasym (IV Liga) / Concordia Elbląg (IV Liga)
  • 88 głosów – Tomasz Lewandowski – Olimpia Elbląg (II Liga)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. TRENER ROKU – najlepszy trener drużyny z naszego województwa
  • 434 głosów – Czesław Żukowski – Kaczkan Huragan Morąg (III Liga)
  • 395 głosów – Ryszard Borkowski – Znicz Biała Piska (IV Liga / III Liga)
  • 264 głosów – Łukasz Nadolny – Concordia Elbląg (IV Liga)
  • 125 głosów – Jarosław Kotas – Sokół Ostróda (III Liga)
  • 78 głosów – Wojciech Figurski – Jeziorak Iława (Klasa Okręgowa / IV Liga)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. DRUŻYNA ROKU – najlepsza drużyna z naszego województwa
  • 629 głosów – KKP Stomilanki Olsztyn (I Liga Kobiet)
  • 289 głosów – Znicz Biała Piska (IV Liga / III Liga)
  • 281 głosów – Kaczkan Huragan Morąg (III Liga)
  • 223 głosów – LKS Różnowo (Klasa Okręgowa)
  • 129 głosów – Jeziorak Iława (Klasa Okręgowa / IV Liga)
  • 125 głosów – KS Constract Lubawa
  • 61 głosów – Concordia Elbląg (IV Liga)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA ROKU – najlepsza drużyna z naszego województwa od skrzata do juniora
  • 463 głosów – AMO Olsztyn
  • 266 głosów – Warmia Olsztyn
  • 219 głosów – AP Ostróda
  • 172 głosów – ZKS Olimpia Elbląg Junior Młodszy
  • 148 głosów – Naki Olsztyn
  • 147 głosów – KS Constract Lubawa
  • 83 głosów – Reprezentacja Województwa Juniorek Młodszych U-16

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. SĘDZIA ROKU – najlepszy sędzia z naszego województwa
  • 401 głosów – Dawid Wiśniewski – awans do II ligi (28 lat)
  • 248 głosów – Wojciech Krztoń – sędzia I ligi (41 lat)
  • 242 głosów – Karol Rudziński – sędzia II ligi (30 lat)
  • 221 głosów – Marcin Szczerbowicz – sędzia II ligi (33 lata)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. DZIAŁACZ ROKU – najlepszy działacz klubu piłkarskiego z naszego województwa
  • 391 głosów – Iwona Jasińska – Prezes UKS „FRENDO” Dywity (Klub młodzieżowy)
  • 304 głosów – Jacek Jankowski – Prezes Znicza Biała Piska (IV Liga / III Liga)
  • 211 głosów – Andrzej Sobiech – Prezes Jezioraka Iława (Klasa Okręgowa / IV Liga)
  • 169 głosów – Robert Kanclerz – Prezes Polonii Lidzbark Warmiński (A Klasa / Klasa Okręgowa)
  • 136 głosów – Benedykt Czarnecki – Prezes Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie (Kluby A i B Klasy)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. LIGOWIEC ROKU – najlepszy zawodnik z naszego województwa grający w Polsce przynajmniej w II lidze lub za granicą
  • 211 głosów – Bartosz Białkowski (pochodzi z Elbląga)
  • 186 głosów – Paweł Dawidowicz (pochodzi z Ostródy)
  • 97 głosów – Adrian Mierzejewski (pochodzi z Olsztyna)
  • 81 głosów – Daniel Łukasik (pochodzi z Miłek k. Giżycka)
  • 19 głosów – Łukasz Broź (pochodzi z Giżycka)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. PIŁKARSKIE WYDARZENIE ROKU – najlepsze wydarzenie piłkarskie, które odbyło się na terenie naszego województwa
  • 299 głosów – Mecz 1/32 Pucharu Polski: Huragan Morąg – Zagłębie Lubin 3:2
  • 182 głosów – Turniej Młodzieżowy Ostróda CUP
  • 108 głosów – Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski w Białej Piskiej: Kaczkan Huragan Morąg – GKS Wikielec
  • 106 głosów – Mecz 1/16 Pucharu Polski w Futsalu: Goalsize Korsze – MOKS Słoneczny Stok Białystok
  • 64 głosów – Mecz Reprezentacji Polski Kobiet w Ostródzie: Polska – Irlandia

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. KLUBOWY MARKETING ROKU – klub piłkarski z naszego województwa, który prowadzi najlepszą działalność marketingową (strona internetowa, portale społecznościowe, materiały video, pamiątki klubowe, organizacja meczów)
  • 299 głosów – Mrągowia Mrągowo
  • 230 głosów – Stomil Olsztyn
  • 177 głosów – Jeziorak Iława
  • 161 głosów – Vęgoria Węgorzewo
  • 60 głosów – Concordia Elbląg
  • 51 głosów – Olimpia Elbląg

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. PIŁKARSKI SAMORZĄD ROKU – samorząd z naszego województwa, który najlepiej wspiera piłkę nożną
  • 278 głosów – Gmina Ostróda
  • 125 głosów – Gmina Szczytno
  • 103 głosów – Miasto i Gmina Biała Piska
  • 87 głosów – Gmina Lubawa
  • 66 głosów – Gmina Iława
  • 50 głosów – Miasto Elbląg

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ

  1. SPONSOR ROKU – najlepszy sponsor klubu piłkarskiego z naszego województwa
  • 363 głosów – Constract
  • 149 głosów – Ostróda Yacht
  • 140 głosów – Energa SA
  • 112 głosów – Zakład Produkcji Drzewnej KACZKAN
  • 97 głosów – LIBRO
  • 59 głosów – Szynaka Meble
  • 43 głosów – Zakład Produkcji Mebli DANY

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur -> TUTAJ