Zapowiedź lig centralnych 17-19 września

Stomil Olsztyn wreszcie się przełamał. Teraz na takie przełamanie liczy Sokół Ostróda. Sporo będzie się działo u naszych drużyn grających na poziomie centralnym.

Fortuna I liga

Odra Opole vs Stomil Olsztyn

Stomil wreszcie złapał właściwy rytm i w końcu zaczął punktować. W poprzednim meczu wywalczył cenny punkt w Polkowicach. Odra natomiast nie wygrała trzech ostatnich spotkań. Na pewno Stomil stać, żeby z Opola przywieść jakieś punkty.

eWinner II Liga

Radunia Stężyca vs Olimpia Elbląg


Radunia to ewidentnie drużyna własnego boiska. W tym sezonie jak na razie zdobywa punkty tylko u siebie. Zrobiła prawdziwą twierdzę, ze swojego obiektu w Stężycy. Olimpia natomiast bardzo pozytywnie zaskakuje. Elblążanie stali się jednym z głównych kandydatów do zajęcia miejsca chociaż w strefie barażowej. To wszystko sugeruje nam, że będziemy świadkami niezwykle ciekawego spotkania.

Znicz Pruszków vs Sokół Ostróda


Znicz miał katastrofalny początek sezonu, ale w ostatnim czasie zaczął grać już nieco lepiej. Jak na razie pruszkowianie zdobyli więcej punktów w meczach wyjazdowych niż u siebie, ale na pewno w starciu w Sokołem liczą na komplet punktów. Ostródzka drużyna pozostaje z zerowym dorobkiem bramkowym i punktowym. Ostatni mecz przeciwko Wiśle Puławy podopiecznym Jarosława Kotasa ewidentnie nie wyszedł. Jednak takie mecze jak ten ze Zniczem Pruszków, są idealne na to, żeby w końcu zdobyć pierwsze punkty. Czy tak się stanie? Przekonamy się o tym w sobotę.

III Liga

GKS Wikielec vs Mamry Giżycko

GKS w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze i zajmuje wysokie szóste miejsce w ligowej tabeli. Mamry natomiast są na ostatniej pozycji i wygrały w tym sezonie tylko jedno spotkanie. Faworytem tego meczu będzie więc drużyna z Wikielca, ale Mamry łatwo się nie poddadzą.

Unia Skierniewice vs Znicz Biała Piska

Unia Skierniewice zajmuje czwarte miejsce w tabeli i jest to wynik, z którego na pewno ta drużyna jest zadowolona. Znicz natomiast tego początku nie zaliczy do udanych, ale przy tak wyrównanej lidze, jedno zwycięstwo może go przesunąć znacznie wyżej w ligowej tabeli. W ten weekend o to zwycięstwo będzie jednak trudno.

CLJ U17

Stomil Olsztyn vs UKS SMS Łódź

Stomil ma swoim koncie zero punktów i zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Olsztynianie liczą na przełamanie w ten weekend. Ich przeciwnikiem będzie drużyna z Łodzi, która ma na swoim koncie dwie wygrane i dwie porażki.

Statscore Futsal Ekstraklasa

FC Toruń vs Constract Lubawa

Torunianie w poprzednim sezonie zajęli ósme miejsce w tabeli, a w pierwszej kolejce nowego sezonu przegrali z Rekordem Bielsko-Biała. Constract dobrze rozpoczął nowe rozgrywki i teraz będzie chciał kontynuować tą serię.