Zapowiedź 7.kolejki forBET IV Ligi

7. kolejka forBET IV Ligi zapowiada się ciekawie. Lider rozgrywek czyli Concordia Elbląg zmierzy się, z bardzo dobrze spisującą się Granicą Kętrzyn. W innych meczach również emocji nie powinno zabraknąć.

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

Zatoka Braniewo vs DKS Dobre Miasto

Bardzo ważne spotkanie dla obu tych ekip. Drużyny te nie wygrały jeszcze żadnego meczu w tym sezonie. Jest to spora niespodzianka, ponieważ wydawało się, że zarówno Zatoka jak i DKS będą walczyły o nieco wyższe miejsca. Faworyta tego meczu wskazać jest bardzo trudno, a samo spotkanie powinno być wyrównane.

Pisa Primavera Barczewo vs Błękitni Pasym

Pisa bardzo dobrze rozpoczęła nowy sezon, ale w poprzedniej kolejce wysoko przegrała z Motorem Lubawa. Błękitni natomiast zajmują ostatnie miejsce w tabeli i na razie nie mogą złapać dobrego rytmu. Jeżeli Pisa powróci do formy z początku sezonu, to trzeba ją traktować jako faworyta tego meczu.

Link do meczu na TVcom

Błękitni Orneta vs Jeziorak Iława

Faworytem tego meczu będzie drużyna z Iławy. Jeziorak w zaległym spotkaniu wygrał z Polonią Iłowo i awansował na pozycję wicelidera. Błękitni prezentują się gorzej, chociaż na własnym boisku sprawili już niespodzianki w tym sezonie. Nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli Jeziorak nie wygra tego meczu, to będzie to niespodzianka.

Olimpia II Elbląg vs Huragan Morąg

Elbląska drużyna raczej nie zostanie wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny, więc będzie miała trudniej o punkty. Huragan nie przegrał jeszcze meczu w tym sezonie, ale notuje sporo remisów. Tutaj spotkanie może być wyrównane z minimalnym wskazaniem na morąską drużynę.

Link do meczu na TVcom

Mrągowia Mrągowo vs Mazur Ełk

Obie drużyny zgromadziły na swoim koncie po 9 punktów. Tak jak dla Mazura jest to dobry wynik, to dla Mrągowii, to dorobek poniżej oczekiwań. Mazur znacznie lepiej prezentuje się grając na własnym obiekcie, więc w Mrągowie łatwo im o punkty nie będzie.

Link do meczu na TVcom

MKS Korsze vs Polonia Lidzbark Warmiński

Korszanie nie mogą zaliczyć do udanych tego początku sezonu. Oczywiście mają atut własnego boiska, ale czy to wystarczy do wygranej? Trudno powiedzieć, ponieważ Polonia również nie prezentuje się zbyt dobrze. W poprzedniej kolejce wygrała jednak z Mrągowią i ta wygrana może ją napędzić.

Concordia Elbląg vs Granica Kętrzyn

Spotkanie na szczycie ligowej tabeli. Pierwsza Concordia podejmuje trzecią Granicę. Drużyna z Elbląga jest jednym z głównych faworytów do wygrania całych rozgrywek. Natomiast Granica bardzo pozytywnie wszystkich zaskakuje w tym sezonie. Teoretycznie elblążanie powinni wygrać to spotkanie, ale ewentualne zwycięstwo na pewno nie przyjdzie im łatwo.

Polonia Iłowo vs Motor Lubawa

Iłowianie nie mają zbyt dużo czasu na odpoczynek, ponieważ w środę mierzyli się z Jeziorakiem Iława. Motor natomiast łapie odpowiedni rytm i dwa ostatnie mecze wygrał. W tym meczu nie można jednak mówić o zdecydowanym faworycie, a wynik spotkania może zakręcić się w okolicy remisu.