Constract Lubawa awansował do ćwierćfinału futsalowego Pucharu Polski

W 1/8 finału Pucharu Polski w Futsalu, zmierzyły się ze sobą drużyny Hotel Robert’s Port Mikołajki i Constract Lubawa. Lepsi w tym starciu okazali się lubawianie.

Od początku spotkanie przebiegało pod kontrolą Constractu Lubawa. Drużyna z Lubawy długo utrzymywała się przy piłce i w ataku pozycyjnym starała się stwarzać zagrożenie pod bramką rywali. Lubawianie szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale ich rywale nie zamierzali się poddawać i za sprawą Pawła Drażby strzelili kontaktową bramkę.

Constract nie ustawał w swoich atakach i jeszcze w pierwszej połowie strzelił kolejne dwie bramki, gospodarze tego meczu odpowiedzieli kolejnym trafieniem Pawła Drażby i do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 2:4. Lubawianie grali bardzo dobrze, ale nie sposób nie pochwalić drużyny z Mikołajek. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Cezarego Samborskiego, byli bardzo dobrze ustawieni w defensywie, a do tego potrafili wyprowadzić groźne kontry.

Druga połowa tego meczu nie była już tak emocjonująca. Lubawianie dołożyli do swojego dorobku jeszcze jednego gola i ostatecznie całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:5.