Podsumowanie spotkań ONLINE z klubami forBET IV Ligi

W dniach 17-18 lutego 2021 r., odbyliśmy spotkania ONLINE z przedstawicielami klubów występujących w obecnym sezonie w rozgrywkach forBET IV Ligi.

Podczas środowego spotkania poruszyliśmy wiele kwestii związanych ze Skarbem Kibica forBET IV Ligi, który ukaże się na około tydzień przed wznowieniem rozgrywek rundy wiosennej. Przedstawionych zostało kilka ciekawych pomysłów, odnośnie tego, jak ten Skarb Kibica jeszcze udoskonalić. Postaramy się większość tych pomysłów wcielić w życie.

Poruszony został także temat Magazynu forBET IV Ligi. Sam format magazynu przypadł do gustu zarówno przedstawicielom klubów, jak i kibicom, ale mamy sporo nowych pomysłów, aby dalej go rozwijać. Już podczas rundy wiosennej postaramy się wprowadzić kilka nowości, które będą miały za zadanie, jeszcze bardziej podnieść atrakcyjność magazynu.

Przedstawiciele klubów zobligowali się także, że tak jak w rundzie jesiennej, będą przeprowadzać transmisje na żywo ze spotkań, szczególnie w okresie, gdy kibice nie mogą wchodzić na stadiony.

Dzień później, w czwartek, odbyło się spotkanie z Prezesami klubów forBET IV Ligi, podczas którego poruszono sporo tematów związanych z całą otoczką czwartoligowych rozgrywek. Jednym z ważniejszych ustaleń była decyzja, że od nowego sezonu 2021/22 drużyny forBET IV Ligi będą rozgrywać swoje mecze jednakową, dedykowaną tylko tym rozgrywkom piłką. W tym celu wiosną WMZPN przeprowadzi rozmowy z producentami i dystrybutorami sprzętu sportowego, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę.