Klasa okręgowa Grupa 1
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Pisa Barczewo | 30 | 77 | 25 | 2 | 3 | 120:26 | WGKS Pisa Barczewo 4:2 GKS Stawiguda RGKS Pisa Barczewo 2:2 MBKS Victoria Bartoszyce WGKS Pisa Barczewo 5:0 CWKS Vęgoria Węgorzewo WGKS Pisa Barczewo 5:0 LKS Łyna Sępopol WGKS Pisa Barczewo 6:1 MKS Jeziorany | |
2 | RKS Orlęta Rema Reszel | 30 | 71 | 22 | 5 | 3 | 100:43 | WRKS Orlęta Rema Reszel 3:2 KKS Warmia Olsztyn WRKS Orlęta Rema Reszel 1:0 UKS Naki Olsztyn RRKS Orlęta Rema Reszel 1:1 LKS Błękitni Pasym RRKS Orlęta Rema Reszel 4:4 MLKS Czarni Olecko PRKS Orlęta Rema Reszel 2:4 MKS Korsze | |
3 | MKS Korsze | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 61:52 | WMKS Korsze 3:0 LKS Błękitni Pasym PMKS Korsze 1:2 LKS Łyna Sępopol WMKS Korsze 2:1 MLKS Czarni Olecko PMKS Korsze 0:6 MKS Jeziorany WMKS Korsze 4:2 RKS Orlęta Rema Reszel | |
4 | KS Śniardwy Orzysz | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 62:65 | PKS Śniardwy Orzysz 1:3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie WKS Śniardwy Orzysz 4:2 GKS Stawiguda PKS Śniardwy Orzysz 2:7 MBKS Victoria Bartoszyce WKS Śniardwy Orzysz 4:2 CWKS Vęgoria Węgorzewo WKS Śniardwy Orzysz 4:3 LKS Łyna Sępopol | |
5 | GKS Stawiguda | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 74:61 | PGKS Stawiguda 2:4 GKS Pisa Barczewo PGKS Stawiguda 2:4 KS Śniardwy Orzysz WGKS Stawiguda 7:1 LUKS Wilczek Wilkowo RGKS Stawiguda 1:1 KKS Warmia Olsztyn WGKS Stawiguda 3:2 UKS Naki Olsztyn | |
6 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 85:75 | WCWKS Vęgoria Węgorzewo 4:2 LKS Łyna Sępopol WCWKS Vęgoria Węgorzewo 4:0 MKS Jeziorany PCWKS Vęgoria Węgorzewo 0:5 GKS Pisa Barczewo PCWKS Vęgoria Węgorzewo 2:4 KS Śniardwy Orzysz WCWKS Vęgoria Węgorzewo 6:2 LUKS Wilczek Wilkowo | |
7 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 51:44 | WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 KS Śniardwy Orzysz PGKS Cresovia Górowo Iławeckie 4:5 LUKS Wilczek Wilkowo PGKS Cresovia Górowo Iławeckie 1:3 KKS Warmia Olsztyn RGKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:2 UKS Naki Olsztyn WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 1:0 LKS Błękitni Pasym | |
8 | UKS Naki Olsztyn | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 80:64 | WUKS Naki Olsztyn 2:0 MLKS Czarni Olecko PUKS Naki Olsztyn 0:1 RKS Orlęta Rema Reszel PUKS Naki Olsztyn 1:2 SKS Gwardia Szczytno RUKS Naki Olsztyn 2:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie PUKS Naki Olsztyn 2:3 GKS Stawiguda | |
9 | SKS Gwardia Szczytno | 30 | 40 | 12 | 4 | 14 | 57:62 | WSKS Gwardia Szczytno 3:1 LUKS Wilczek Wilkowo WSKS Gwardia Szczytno 1:0 KKS Warmia Olsztyn WSKS Gwardia Szczytno 2:1 UKS Naki Olsztyn RSKS Gwardia Szczytno 2:2 LKS Błękitni Pasym WSKS Gwardia Szczytno 2:1 MLKS Czarni Olecko | |
10 | LKS Błękitni Pasym | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 60:61 | PLKS Błękitni Pasym 0:3 MKS Korsze RLKS Błękitni Pasym 3:3 MLKS Czarni Olecko RLKS Błękitni Pasym 1:1 RKS Orlęta Rema Reszel RLKS Błękitni Pasym 2:2 SKS Gwardia Szczytno PLKS Błękitni Pasym 0:1 GKS Cresovia Górowo Iławeckie | |
11 | MLKS Czarni Olecko | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 66:78 | PMLKS Czarni Olecko 0:2 UKS Naki Olsztyn RMLKS Czarni Olecko 3:3 LKS Błękitni Pasym PMLKS Czarni Olecko 1:2 MKS Korsze RMLKS Czarni Olecko 4:4 RKS Orlęta Rema Reszel PMLKS Czarni Olecko 1:2 SKS Gwardia Szczytno | |
12 | MBKS Victoria Bartoszyce | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 48:51 | PMBKS Victoria Bartoszyce 2:3 MKS Jeziorany RMBKS Victoria Bartoszyce 2:2 GKS Pisa Barczewo WMBKS Victoria Bartoszyce 7:2 KS Śniardwy Orzysz RMBKS Victoria Bartoszyce 0:0 LUKS Wilczek Wilkowo RMBKS Victoria Bartoszyce 2:2 KKS Warmia Olsztyn | |
13 | KKS Warmia Olsztyn | 30 | 35 | 10 | 5 | 15 | 56:65 | PKKS Warmia Olsztyn 2:3 RKS Orlęta Rema Reszel PKKS Warmia Olsztyn 0:1 SKS Gwardia Szczytno WKKS Warmia Olsztyn 3:1 GKS Cresovia Górowo Iławeckie RKKS Warmia Olsztyn 1:1 GKS Stawiguda RKKS Warmia Olsztyn 2:2 MBKS Victoria Bartoszyce | |
14 | MKS Jeziorany | 30 | 29 | 9 | 2 | 19 | 65:102 | WMKS Jeziorany 3:2 MBKS Victoria Bartoszyce PMKS Jeziorany 0:4 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMKS Jeziorany 5:1 LKS Łyna Sępopol WMKS Jeziorany 6:0 MKS Korsze PMKS Jeziorany 1:6 GKS Pisa Barczewo | |
15 | LUKS Wilczek Wilkowo | 30 | 28 | 8 | 4 | 18 | 55:86 | PLUKS Wilczek Wilkowo 1:3 SKS Gwardia Szczytno WLUKS Wilczek Wilkowo 5:4 GKS Cresovia Górowo Iławeckie PLUKS Wilczek Wilkowo 1:7 GKS Stawiguda RLUKS Wilczek Wilkowo 0:0 MBKS Victoria Bartoszyce PLUKS Wilczek Wilkowo 2:6 CWKS Vęgoria Węgorzewo | |
16 | LKS Łyna Sępopol | 30 | 9 | 3 | 0 | 27 | 35:127 | PLKS Łyna Sępopol 2:4 CWKS Vęgoria Węgorzewo WLKS Łyna Sępopol 2:1 MKS Korsze PLKS Łyna Sępopol 1:5 MKS Jeziorany PLKS Łyna Sępopol 0:5 GKS Pisa Barczewo PLKS Łyna Sępopol 3:4 KS Śniardwy Orzysz |
Klasa okręgowa Grupa 1
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
GKS Pisa Barczewo | 30 | 77 | 25 | 2 | 3 | 120:26 | 13 | 1 | 1 | 64:15 | 12 | 1 | 2 | 56:11 | 0 | 0 | 0 | |
RKS Orlęta Rema Reszel | 30 | 71 | 22 | 5 | 3 | 100:43 | 11 | 3 | 1 | 41:18 | 11 | 2 | 2 | 59:25 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Korsze | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 61:52 | 10 | 2 | 3 | 36:20 | 6 | 2 | 7 | 25:32 | 0 | 0 | 0 | |
KS Śniardwy Orzysz | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 62:65 | 11 | 1 | 3 | 33:20 | 4 | 2 | 9 | 29:45 | 3 | 1 | 0 | 16:7 |
GKS Stawiguda | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 74:61 | 10 | 3 | 2 | 47:23 | 4 | 3 | 8 | 27:38 | 2 | 1 | 1 | 9:7 |
CWKS Vęgoria Węgorzewo | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 85:75 | 10 | 0 | 5 | 51:38 | 5 | 3 | 7 | 34:37 | 0 | 0 | 4 | 6:17 |
GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 51:44 | 8 | 4 | 3 | 30:20 | 5 | 4 | 6 | 21:24 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Naki Olsztyn | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 80:64 | 7 | 2 | 6 | 43:26 | 6 | 1 | 8 | 37:38 | 0 | 0 | 0 | |
SKS Gwardia Szczytno | 30 | 40 | 12 | 4 | 14 | 57:62 | 9 | 0 | 6 | 32:26 | 3 | 4 | 8 | 25:36 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Błękitni Pasym | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 60:61 | 5 | 3 | 7 | 31:35 | 6 | 3 | 6 | 29:26 | 0 | 0 | 0 | |
MLKS Czarni Olecko | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 66:78 | 7 | 3 | 5 | 39:32 | 3 | 3 | 9 | 27:46 | 1 | 1 | 0 | 4:3 |
MBKS Victoria Bartoszyce | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 48:51 | 5 | 6 | 4 | 27:23 | 4 | 3 | 8 | 21:28 | 0 | 1 | 1 | 3:4 |
KKS Warmia Olsztyn | 30 | 35 | 10 | 5 | 15 | 56:65 | 5 | 4 | 6 | 26:29 | 5 | 1 | 9 | 30:36 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Jeziorany | 30 | 29 | 9 | 2 | 19 | 65:102 | 7 | 1 | 7 | 45:48 | 2 | 1 | 12 | 20:54 | 0 | 0 | 0 | |
LUKS Wilczek Wilkowo | 30 | 28 | 8 | 4 | 18 | 55:86 | 6 | 2 | 7 | 33:32 | 2 | 2 | 11 | 22:54 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Łyna Sępopol | 30 | 9 | 3 | 0 | 27 | 35:140 | 2 | 0 | 13 | 21:71 | 1 | 0 | 14 | 14:69 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 30 (cz. 2024.06.13 - so. 2024.06.15) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-13 18:00 | MKS Korsze | 3 : 0 | LKS Błękitni Pasym | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2024-06-15 17:00 | MLKS Czarni Olecko | 0 : 2 | UKS Naki Olsztyn | Boisko MOSiR (Olecko, Park 1) | Olecko, Park 1 | ||
2024-06-15 17:00 | RKS Orlęta Rema Reszel | 3 : 2 | KKS Warmia Olsztyn | Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12) | Reszel, Mikołaja Kopernika 12 | ||
2024-06-15 17:00 | SKS Gwardia Szczytno | 3 : 1 | LUKS Wilczek Wilkowo | Stadion Miejski (Szczytno, Śląska 10) | Szczytno, Śląska 10 | ||
2024-06-15 17:00 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 3 : 1 | KS Śniardwy Orzysz | Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11) | Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11 | ||
2024-06-15 17:00 | GKS Stawiguda | 2 : 4 | GKS Pisa Barczewo | Stadion Gminny (Stawiguda, Olsztyńska 10) | Stawiguda, Olsztyńska 10 | ||
2024-06-15 17:00 | MKS Jeziorany | 3 : 2 | MBKS Victoria Bartoszyce | Stadion Miejski (Jeziorany, Wipsowska 20) | Jeziorany, Wipsowska 20 | ||
2024-06-15 17:00 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 4 : 2 | LKS Łyna Sępopol | Stadion w Parku -- Parc des Princes (Węgorzewo, Generała Józefa Bema 13) | Węgorzewo, Generała Józefa Bema 13 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal