Przed nami Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski!

W środę 6 czerwca 2018 r., o godz. 17:00 na Stadionie w Białej Piskiej zabrzmi pierwszy gwizdek finału WPP, w którym zmierzą się Kaczkan Huragan Morąg i GKS Wikielec.

Drużyny, które obecnie występują w III lidze spotkały się już w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski w sezonie 2012/13. W niezwykle emocjonującym spotkaniu rozgrywanym w Ornecie lepsza okazała się drużyna z Wikielca. Choć do przerwy przegrywali 0:2, w drugiej połowie udało się odrobić straty, a bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w ostatniej minucie meczu Remigiusz Sobociński.

Jak będzie w tym roku? Czy dokładnie pięć lat później w Białej Piskiej finaliści dostarczą nam podobną dawkę wrażeń? Do kogo w tym roku powędruje puchar? Odpowiedź 6 czerwca 2018r. Do zobaczenia!