Udane finały XVIII turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

3 i 4 miejsce chłopców oraz 12 i 13 miejsce dziewcząt podczas ogólnopolskich finałów największego piłkarskiego turnieju w europie!

Najwyżej dotarli chłopcy w kategorii U-10 z AMO Olsztyn, którzy zdobyli brązowy medal wygrywając w meczu o 3 miejsce 3:0 z SP 44 Bydgoszcz. W nagrodę, podopieczni Kamila Kozłowskiego wyprowadzą dziś zawodników podczas finału Pucharu Polski rozgrywanego na Stadionie Narodowym, w którym Arka Gdynia zmierzy się z Legią Warszawa.

W grupie U-12 również bardzo wysoko zaszli chłopcy SP 1 Ostróda, którzy ostatecznie zajęli 4 miejsce, przegrywając mecz o 3 miejsce z SP 15 Bydgoszcz dopiero po rzutach karnych.

Turniej doskonale zaczęły reprezentujące Warmię i Mazury dziewczęta, które wygrały swoje pierwsze mecze w grupach. Kolejne spotkania nie poszły już jednak po naszej myśli i ostatecznie dziewczęta zajęły odpowiednio 12 miejsce – P 18 Olsztyn [U-10] i 13 miejsce – SP Samborowo [U-12].

Komplet wyników po dwóch dniach rywalizacji: WYNIKI 30.04. – 01.05.