Master Coach – Premiera 1 Odcinka – Niedziela godz.19:00

W niedzielę (22 września) o godz. 19:00 wystartuje program “Master Coach”! Premiera pierwszego odcinka odbędzie się na kanale YouTube WMZPN.

Program „Master Coach” to innowacyjny projekt, w którym 11 uczestników na przełomie września i października rywalizuje o tytuł najlepszego trenera Warmii i Mazur!

To pierwszy tego typu program w Polsce, który jest organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz największy sklep piłkarski w Polsce R-GOL.com. Partnerem medialnym jest wydawca czasopisma Asystent Trenera.

W pierwszym odcinku zapoznamy się z sylwetkami uczestników biorących udział w programie. 

To oni w kolejnych odcinkach wezmą udział w trzech spotkaniach warsztatowych, podczas których będą musieli wykazać się wiedzą teoretyczną oraz praktyczną z tematyki poruszanej na zajęciach. Dodatkowo uczestnicy programu podczas każdego warsztatu, wezmą udział w specjalnie przygotowanych zadaniach konkursowych.

Trenerów, którzy będą rywalizować o tytuł „Master Coacha” oceni jury prowadzące program: Marcin Przybyliński i Remigiusz Sobociński. Na każdym z trzech spotkań warsztatowych dodatkowymi członkami jury będą goście specjalni – trenerzy reprezentacji Polski!

Więcej o programie -> TUTAJ

Wkrótce podamy link do 1 odcinka!


PROGRAM „MASTER COACH” WSPÓŁTWORZĄ: