Zapisy do SKRZAT CUP – Zima 2019/2020

Tak jak w ubiegłym roku, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej organizuje halowe zimowe rozgrywki dla dzieci z roczników 2013, 2014 i młodszych. Są to najmłodsze kategorie wiekowe, które na co dzień nie uczestniczą w regularnych rozgrywkach WMZPN. Rozgrywki będą się odbywać osobno dla każdego z roczników:
• skrzat starszy (2013 i młodsi)
• skrzat młodszy (2014 i młodsi)

Turnieje odbędą się w kilku miejscowościach naszego województwa, w poprzednich latach gospodarzami turniejów były: Rybno, Ełk, Biała Piska, Reszel, Elbląg i Olsztynek.

Turnieje odbędą się w dwóch terminach:
• I faza: 23-24 listopada 2019 roku
• II faza: 15-16 lutego 2020 roku lub 22-23 lutego 2020 roku

Każda drużyna może uczestniczyć tylko w pierwszej fazie, tylko w drugiej fazie lub w obu fazach, ale w ramach jednej fazy może uczestniczyć tylko w jednym turnieju.

Wstępne zgłoszenia do rozgrywek zimowych zostały przeprowadzone w czerwcu, przy zgłoszeniach na sezon 2019/20. W komunikacie prezentujemy listę zgłoszonych drużyn w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Istnieje możliwość dogłoszenia lub wycofania drużyn. W tym celu należy wysłać maila na adres mariusz.bojarowski@wmzpn.pl w terminie do 30 września 2019 roku. Po tym terminie, na podstawie liczby zgłoszonych drużyn, zostanie opracowany szczegółowy komunikat z systemem rozgrywek oraz z konkretnymi miejscami i datami turniejów.

Kluby chętne do organizacji turniejów prosimy o dokonanie rezerwacji hal w terminach przewidzianych w harmonogramie rozgrywek oraz zgłoszenie chęci organizacji turniejów na maila mariusz.bojarowski@wmzpn.pl.

Halowe Zimowe Rozgrywki Skrzatów “SKRZAT CUP”
– KOMUNIKAT NR 1 (zobacz)

fot. Rafał Samsel