Prezentujemy zdjęcia i filmy oraz wyniki meczów w wojewódzkich Ekstraklasach i I ligach Juniora, Juniora Młodszego, Trampkarzy i Młodzików.
Aby przejść do zamieszczanych przez kluby galerii zdjęć na portalu Facebook należy kliknąć ikonkę facebook’a znajdującą się w rogu zamieszczonych poniżej multimediów.
ProTrainUp Ekstraklasa Junior Młodszy
ZKS Olimpia Elbląg 6 : 0 ITS Jeziorak Iława
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
AP Ostróda 0 : 1 UKS Rona 03 Ełk
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ZKS Olimpia II Elbląg 7 : 1 KKS Warmia Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ProTrainUp Ekstraklasa Trampkarz
ZKS Olimpia II Elbląg 3 : 6 ITS Jeziorak Iława
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Mały Jeziorak Iława 4 : 3 UKS Naki Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
AP Ostróda 0 : 6 UKS Rona 03 Ełk
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
AS Stomil Olsztyn 3 : 0 KS Constract Lubawa
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ProTrainUp Ekstraklasa Młodzik, gr. 1
AS Stomil Olsztyn 5 : 1 GKS Pisa Barczewo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
Galeria zdjęć z meczu -> TUTAJ
GKS Mamry Giżycko 14 : 0 UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
AS Stomil II Olsztyn 3 : 0 UKS Rona 03 Ełk
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ProTrainUp Ekstraklasa Młodzik, gr. 2
UKS Mały Jeziorak Iława 3 : 2 SMP Żuri Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Constract Lubawa 1 : 6 ZKS Olimpia Elbląg
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
AP Ostróda 0 : 1 DKS Wkra Działdowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MMKS Concordia Elbląg 12 : 0 ZKS Olimpia II Elbląg
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Junior, gr. 1
KKS Granica Kętrzyn 0 : 2 GKS Mamry Giżycko
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MKS Rominta Gołdap 1 : 2 MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MLKS Znicz Biała Piska 2 : 5 GZPN Omulew Wielbark
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
Stomil Olsztyn SA 2 : 1 KKS Warmia Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Junior, gr. 2
KS Zamek Kurzętnik 3 : 3 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ITS Jeziorak Iława 7 : 1 MKS Działdowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GKS LZS Wikielec 2 : 0 GSZS Delfin Rybno
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MLKS Motor Lubawa 14 : 0 KS Unia Susz
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Junior Młodszy
SKS Szczytno 2 : 1 BKS Tęcza Biskupiec
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MKS Start Nidzica 0 : 2 OSPPN Czereś Sport Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MKS Kaczkan Huragan Morąg 4 : 1 OKS Sokół Ostróda
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Trampkarz, gr. 1
MLKS Czarni Olecko 1 : 7 MAS Mazuria Giżycko
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GKS Mamry Giżycko 2 : 6 KKS Granica Kętrzyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MKS Mazur Ełk 4 : 2 UKS Rona 03 II Ełk
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Trampkarz, gr. 2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński 1 : 7 UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MKS Zatoka Braniewo 18 : 0 UKS Naki II Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
AS Stomil III Olsztyn 19 : 0 KKS Warmia Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
BKS Tęcza Biskupiec 1 : 5 OSPPN Czereś Sport Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Trampkarz, gr. 3
SMP Żuri Olsztyn 4 : 0 MLKS Motor Lubawa
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MKS Start Nidzica 1 : 2 DKS Wkra Działdowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
AP Olsztyn 2 : 2 OKS Sokół Ostróda
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Białe Orły Działdowo 0 : 9 AS Stomil II Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Młodzik, gr. 1
UKS Mini Soccer Academy II Mrągowo 2 : 6 UKS Rona 03 II Ełk
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
LUKS Sport z Kulturą Wydminy 6 : 3 KKS Granica Kętrzyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Mini Soccer Academy Mrągowo 6 : 0 AP Huragan Pisz
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Młodzik, gr. 2
MKS Kaczkan Huragan Morąg 0 : 5 KS Polonia Pasłęk
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MMKS Concordia II Elbląg 2 : 2 AS Stomil III Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Młodzik, gr. 3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński 1 : 3 BKS Tęcza Biskupiec
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MKS Korsze 4 : 0 OSPPN Czereś Sport Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KKS Warmia Olsztyn 1 : 3 DKS Dobre Miasto
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Młodzik, gr. 4
UKS Mały Jeziorak II Iława 2 : 2 GKS LZS Wikielec
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ITS Jeziorak Iława 5 : 5 UPKS Poncio-2010 Lidzbark Welski
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 : 2 MLKS Motor Lubawa
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
Chcecie pochwalić się czymś więcej? Jeśli tak, wysyłajcie materiały z meczów na adres mailowy mariusz.bojarowski@wmzpn.pl
fot. facebook.com/ZKSOlimpiaElblagrocznik2003/