Prezentujemy zdjęcia i filmy z meczów drużyn A Klasy i B Klasy, a także zestawienie wyników.
Aby przejść do zamieszczanych przez kluby galerii zdjęć na portalu Facebook należy kliknąć ikonkę facebook’a znajdującą się w rogu zamieszczonych poniżej multimediów.
MULTIMEDIA Z MECZÓW:
A Klasa, grupa 1
MKS Ruciane-Nida 3 : 0 KS Mazur Pisz
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS LZS Fala Warpuny 4 : 0 UKS Start Kruklanki
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
LKS Pogoń Banie Mazurskie 4 : 2 LZS Orzeł Czerwonka
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
LKS Mazur Wydminy 1 : 1 GKS Szczytno
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GLKS Jurand Barciany 2 : 0 LKS Reduta Bisztynek
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Pojezierze Prostki 3 : 1 GKS Dźwierzuty
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
A Klasa, grupa 2
GKS Iskra Smykówko 3 : 0 LKS Tyrowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
SKS Pama Powodowo 2 : 2 LKS Agat Jegłownik
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Zalew Frombork 1 : 3 KS Polonia Markusy
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Piast Wilczęta 2 : 4 KS Syrena Spomlek Młynary
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Jastrząb Ględy 6 : 4 OKS Sokół II Ostróda
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 3 : 1 MKS Zatoka II Braniewo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
A Klasa, grupa 3
WKS Wałpusza 07 Jesionowiec 0 : 2 GLKS Jonkowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS 2010 Wrzesina 0 : 6 MKS Jeziorany
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Leśnik Nowe Ramuki 6 : 3 GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GKS Granica Bezledy 1 : 1 SKF FC Dajtki Olsztyn
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Wojciechy 1 : 3 KS Tempo Ramsowo Wipsowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Naki Olsztyn 2 : 2 KS Burza SRWSIO Słupy
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
A Klasa, grupa 4
KS Zamek Kurzętnik 0 : 2 LZS Czarni Rudzienice
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Gmina Kozłowo 4 : 2 LZS Lider Złotowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
Galeria zdjęć z meczu -> TUTAJ
MKS Działdowo 7 : 1 LZS OHI Frednowy
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
Galeria zdjęć z meczu -> TUTAJ
UKS Orzeł Ulnowo 1 : 4 KS Radomniak Radomno
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GKS Ossa Biskupiec 1 : 0 LKS Wel Lidzbark Welski
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Iskra Narzym 3 : 2 LZS Jordan Kazanice
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
B Klasa, grupa 1
GLKS Salęt Boże 0 : 1 KS Olimpia Miłki
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
SAS Szansa Reszel 0 : 1 UKS Rona 03 Ełk
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Juksty Muntowo 4 : 1 GZLZS Fortuna Wygryny
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MBKS Victoria II Bartoszyce 10 : 1 BKS Warmianka Bęsia
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
B Klasa, grupa 2
KS Dąb Kadyny 3 : 3 KS Pogrom Aniołowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GKS Kormoran Bynowo 2 : 2 KS Wałsza Pieniężno
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
WKS Warmia Elbląg 4 : 2 LKS Granica Zagaje
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
SISIPZ Victoria Rychliki 2 : 4 LKS Sparta Kwietniewo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GKS Czarni Małdyty 3 : 3 KS Zagłada Lisów
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
B Klasa, grupa 3
WSP Młody Piłkarz Jonkowo 1 : 1 MKS Miłakowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
TPS Boguchwały 4 : 2 KS Łęgajny
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
BKS Tęcza II Biskupiec – KS Tempo II Ramsowo Wipsowo – (mecz przerwany w 9. minucie przy stanie 1:0)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
Błękitni Stary Olsztyn 3 : 1 GLKS Warmiak Łukta
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
B Klasa, grupa 4
GKS Mewa Smykowo 1 : 2 KS Wicher Gwiździny
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Wel Bratian 4 : 3 GKS VEL Dąbrówno
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Mroczno 8 : 0 LZS Fijewo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
LZS Avista Łążyn 2 : 1 LZS Huragan Byszwałd
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MLKS Olimpia Kisielice 3 : 0 LZS Zamek Szymbark
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Żak Jamielnik 6 : 2 LZS Osa Ząbrowo
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
Chcecie pochwalić się czymś więcej? Jeśli tak, wysyłajcie materiały z meczów na adres mailowy mariusz.bojarowski@wmzpn.pl
fot. facebook.com/zamekkurzetnik/