Prezentujemy zdjęcia i filmy oraz wyniki meczów w wojewódzkich Ekstraklasach i I ligach Juniora Młodszego, Trampkarzy i Młodzików.
Aby przejść do zamieszczanych przez kluby galerii zdjęć na portalu Facebook należy kliknąć ikonkę facebook’a znajdującą się w rogu zamieszczonych poniżej multimediów.
ProTrainUp Ekstraklasa Junior Młodszy
ZKS Olimpia II Elbląg (RW) 2 : 2 MMKS Concordia Elbląg (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ITS Jeziorak Iława (RW) 2 : 4 UKS Naki II Olsztyn (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Rona 03 Ełk (RW) 1 : 1 Stomil Olsztyn SA (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ZKS Olimpia Elbląg (RW) 4 : 0 KKS Warmia Olsztyn (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ProTrainUp Ekstraklasa Trampkarz
AS Stomil Olsztyn (RW) 1 : 1 MLKS Czarni Olecko (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Rona 03 Ełk (RW) 1 : 5 Stomil Olsztyn SA (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Mały Jeziorak Iława (RW) 2 : 3 UKS Naki Olsztyn (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ZKS Olimpia Elbląg (RW) 4 : 0 AP Ostróda (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Junior Młodszy, gr. 1
MBKS Victoria Bartoszyce (RW) 3 : 7 MKS Mazur Ełk (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GKS Mamry Giżycko (RW) 2 : 2 BKS Tęcza Biskupiec (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KKS Granica Kętrzyn (RW) 5 : 10 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GZPN Omulew Wielbark (RW) 3 : 0 SKS Szczytno (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Junior Młodszy, gr. 2
GSZS Delfin Rybno (RW) 1 : 1 MKS Kaczkan Huragan Morąg (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
Stomil II Olsztyn SA (RW) 5 : 5 OKS Sokół Ostróda (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
AP Ostróda (RW) 6 : 1 MLKS Motor Lubawa (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Unia Susz (RW) 2 : 1 MKS Błękitni Orneta (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Trampkarz, gr. 1
CWKS Vęgoria Węgorzewo (RW) 2 : 2 KKS Warmia Olsztyn (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Naki III Olsztyn (RW) 2 : 3 UKS Rona 03 II Ełk (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
MKS Start Nidzica (RW) 2 : 0 MKS Mazur Ełk (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 4 : 1 MKS Mrągowia Mrągowo (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Trampkarz, gr. 2
ITS Jeziorak Iława (RW) – KS Polonia Pasłęk (RW) – mecz nie odbył się, drużyna gości nie dotarła na mecz
KS Constract Lubawa (RW) 4 : 2 DKS Wkra Działdowo (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GKS LZS Wikielec (RW) 7 : 0 MLKS Motor Lubawa (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GKS Ossa Biskupiec (RW) 1 : 0 ZKS Olimpia II Elbląg (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Młodzik, gr. 1
MKS Rominta Gołdap (RW) 3 : 0 MLKS Czarni Olecko (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Mini Soccer Academy (RW) 7 : 2 MKS Mazur Ełk (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Młodzik, gr. 2
MKS Korsze (RW) 1 : 1 BKS Tęcza Biskupiec (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
SKS Szczytno (RW) 0 : 6 DKS Dobre Miasto (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Młodzik, gr. 3
OSPPN Czereś Sport Olsztyn (RW) 7 : 0 KKS Warmia Olsztyn (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UKS Naki IV Olsztyn (RW) 0 : 11 KKP Stomilanki Olsztyn (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
ITS Jeziorak Iława (RW) 5 : 2 OKS Sokół Ostróda (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Młodzik, gr. 4
ZKS Olimpia II Elbląg (RW) 6 : 2 KS Polonia Pasłęk (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie (RW) 2 : 2 MKS Kaczkan Huragan Morąg (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
KS Syrena Spomlek Młynary (RW) 3 : 6 MMKS Concordia II Elbląg (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
I liga Młodzik, gr. 5
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (RW) 0 : 2 UKS Mały Jeziorak Iława (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
DKS Wkra Działdowo (RW) 0 : 2 MLKS Motor Lubawa (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
UPKS Poncio 2010 Lidzbark (RW) 1 : 5 KS Białe Orły Działdowo (RW)
Szczegóły meczu (bramki, kartki, zmiany…) -> przejdź
Multimedia z meczów I ligi Juniora oraz Ekstraklasy Młodzika (półfinały):
Chcecie pochwalić się czymś więcej? Jeśli tak, wysyłajcie materiały z meczów na adres mailowy mariusz.bojarowski@wmzpn.pl
fot. www.facebook.com/pomowiec/